Opinie o Ekoinstal w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ekoinstal, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ekoinstal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoinstal w Poznań

Marek Nowy wpis

To prawda ze socjalu w firmie nie ma ?

Administrator Nowy wpis

Czemu nic nie piszecie na wątku ekoinstal? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

w3e4 Nowy wpis

@makur a czy wiaodmo ile wynosi ta premia i czy ejst stała? pytam bo to dla mnie wazne np. moglby by sie okazac ze co miesiac jest inna na przyklad ..

zorro Nowy wpis

A tam u nich w WC to syf większy jak na dworcu. Oszczędzają widać na wszystkim. Na płynie do podłogi, na papierze toaletowym. Kiedyś jak przyjechałem zdarzyło mi się sikać o ciemku, bo żarówki ponoć od dłuższego czasu już nie było. To miejsce, to jakiś niedzisiejszy świat, jakby daleko od szosy, daleko od cywilizacji i postępu.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ekoinstal? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

abel

Darować sobie można staranie się o pracę w tej firmie. Szczególnie kontakt z nijaką panią kierownik będziecie mieli utrudniony. Ta pani ma aspiracje bycia kim nigdy być się jej nie uda.

?

Prezesi jeżdżą Tuaregami i ZX 5 a pracownicy (usunięte przez administratora) pieszo z pensja 1500 zeta na dłoń od pracy zmęczoną." Socjal" w tej firmie dla nich nie istnieje. Pozdrawiam. Ps. Dobrze że nie muszę już tu przcować

uzupator

Nie było tutaj jeszcze żadnego wpisu, a się należy. Firma w/w co wynika z moich obserwacji ma się dobrze. Myślę , że duży wkład i wpływ mają pracownicy firmy. Dzięki ich ofiarności i oddaniu efekty widać po prezesach

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoinstal - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ekoinstal