Ekoinstal

Opinie o Ekoinstal

Czemu nic nie piszecie na wątku ekoinstal? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

w3e4

@makur a czy wiaodmo ile wynosi ta premia i czy ejst stała? pytam bo to dla mnie wazne np. moglby by sie okazac ze co miesiac jest inna na przyklad ..

zorro

A tam u nich w WC to syf większy jak na dworcu. Oszczędzają widać na wszystkim. Na płynie do podłogi, na papierze toaletowym. Kiedyś jak przyjechałem zdarzyło mi się sikać o ciemku, bo żarówki ponoć od dłuższego czasu już nie było. To miejsce, to jakiś niedzisiejszy świat, jakby daleko od szosy, daleko od cywilizacji i postępu.

abel

Darować sobie można staranie się o pracę w tej firmie. Szczególnie kontakt z nijaką panią kierownik będziecie mieli utrudniony. Ta pani ma aspiracje bycia kim nigdy być się jej nie uda.

?

Prezesi jeżdżą Tuaregami i ZX 5 a pracownicy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pieszo z pensja 1500 zeta na dłoń od pracy zmęczoną." Socjal" w tej firmie dla nich nie istnieje. Pozdrawiam. Ps. Dobrze że nie muszę już tu przcować

uzupator

Nie było tutaj jeszcze żadnego wpisu, a się należy. Firma w/w co wynika z moich obserwacji ma się dobrze. Myślę , że duży wkład i wpływ mają pracownicy firmy. Dzięki ich ofiarności i oddaniu efekty widać po prezesach

Zostaw opinię o Ekoinstal - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekoinstal