Intertax24

Opole

Opinie o Intertax24

isia

Oni specjalizują się z chyba z tego co dobrze kojarzę to w rozliczeniach podatkowych i zwrotów z Niemiec. Mają podane wszelkie numery i kontakty do różnych biur na terenie kraju, wiec super ,że są takie instytucje które pomagają podatnikom rozliczajacym się z pracy za granicą, super.

agusia311

witam moja mam rozilcza sie u nich I bardzo dlugo czeka na pieniazki , mimo dokonania zaplaty nadal czeka juz prawie rok wiec nie wiem czy jestem w stanie dac pozytywna opinie

Andrzej

Ceny faktycznie są przyzwoite. Jeżeli ktoś tak jak ja pracował sezonowo lub jest studentem może się rozliczyć za niewielkie pieniądze. Za podatek z Niemiec zapłaciłem 120 PLN a moja kumpela 90 PLN za Holandię.

W zeszłym roku rozliczałem tam podatek z Niemiec. Dostałem cały zwrot w przeciągu 5 tygodni. Polecam.

Mój mąż pracuje od paru miesięcy w Austrii. Chciałabym rozliczyć podatek z Austrii za 2010 i złożyć wniosek na świadczenia rodzinne z Austrii. Znajoma znalazła w internecie firmę pod www.intertax24.com i mówi, że mają niskie ceny (porównywała z innymi). Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o tej firmie.

AndrzejS
@anonim 26.01.2011 17:49

Moim zdaniem można spokojnie polecić ;)

Zostaw opinię o Intertax24 - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intertax24