Elektromar Jerzy Marcinkowski

Gdańsk

Opinie o Elektromar Jerzy Marcinkowski

sprawiedliwość

i skończył tak jak na to zasłużył

anddom

Potwierdzam opinie moich przedmówców.Wstyd u niego pracować,brak narzędzi,brak sprzętu BHP,jedna wielka żebranina u innych firm.Każdego kiwa na godzinach, w ogóle żałosna przygoda.

Miki

Nie polecam !!! Obiecuje zatrudnienie nie zatrudnia, mówi że na początek umowa zlecenie a następnie umowa o pracę... tak naprawdę zatrudnia ludzi jak ma nawał pracy potem zwalnia bez ostrzeżenia traktuje ludzi bardzo przedmiotowo naraża ludzi na niebezpieczeństwa np. pracę na instalacji bez atestowanych ubrań nie szanuje ludzi. [usunięte przez moderatora] często zmienia pracowników oszukuje własnych klientów aż wstyd u niego pracować brak narzędzi trzeba pożyczać od innych firm. jego działalność ogranicza się tylko do lotosu ponieważ ma tam znajomości i dostaje zlecenia choć jest tam dobrze znany jako cwaniak... często się kończy w sądzie... Odradzam nie warto tracić czasu lepiej szukać normalnej pracy

Zostaw opinię o Elektromar Jerzy Marcinkowski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektromar Jerzy Marcinkowski