Piotr i Paweł

Leszno

Opinie o Piotr i Paweł

koteł

dokładnie, bo jednak dostaje się umowę o pracę, a teraz szukają np. magazynierów czy sprzedawców-kasjerów. nie wymagają też doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach

Gość

Praca jest Bardzo ciężka ! Praktycznie od momentu wejscia na teren sklepu do wyjscia nie ma czasu nawet na przerwe, natłok obowiązków i poleceń którymi nas obarczają są niewspółmierne do zarobków. Atmosfera bywa stresująca napieta przez ciągłą gonitwe za dogodzeniem odwiedzających kontrolerów sklepu w którym z kazdym dniem zmieniają sie ich oczekiwania za potrzebami klijentów. Praca kierowniczki pod wielkim szacunkiem daje z siebie 101%, Zastępczynie zdecydowanie mogły by sie bardziej skupić na pracy niz na plotkowaniu, co do reszty każdy stara się wywiązac ze swoich obowiązlów w danym czasie pracy lecz jak na tak małą ilośc osób i tak duży asortyment towaru robią co mogą...

Zostaw opinię o Piotr i Paweł - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr i Paweł