sklep spożywczy ul. kostrzewskiego 7

Opinie o sklep spożywczy ul. kostrzewskiego 7

Violetta

więcej niż oszuści. pracowalam tam w sierpniu i wrzesniu i mialam dostac 1600zl na reke, nie dosc ze nie podpisala ze mna umowy a ja glupia nie wiedzialam ze musi natychmiastowo ze mna podpisac. teraz jest listopad a ona nie zaplacila mi jeszcze 250zl twierdzac ze nie ma utargu.no tylko co mnie to interesuje. po za tym nie zaplacila tylko mnie bo jeszcze dwom dziewczynom ktore tam pracowaly razem ze mna Eli z Lublina i Magdzie. mam dwojke dzieci a [usunięte przez moderatora] wlascicielka to OSZUST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o sklep spożywczy ul. kostrzewskiego 7 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sklep spożywczy ul. kostrzewskiego 7