Zarządzanie Nieruchomościami Anna Kozłowska

Opinie o Zarządzanie Nieruchomościami Anna Kozłowska

Pryw

Najlepszy zarzadca w Siedlcach

Tom

Kobieta której zależy tylko na kasie... Krętaczka i kombinatorka... Nie dba.... Ok baaaaaardzo słabo dba o interesy lokatorów

Tom

ama

prawidłowo, że wymagają zatrudnienia osób ze znajomością języka. Za granicą mają już dość Polaków, którzy ani be, ani me. Ja jestem za tym właśnie. Chcesz wyjechać? Dostosuj się do kraju, do którego jedziesz :)

ja

polecam!

krystyna

Dba o mój budynek, więc uważam, że jest w porządku

anonim2

Chyba znow jakis zlosliwy lub konkurencja:) z tego co wiem, ceny ma takie jak wszysyc inne lub nawet nizsze.

lolak

[usunięte przez administratora] jest przemila osoba i w odróznieniu od wiekszosci zarzadcow budynkami zna sie na rzeczy. Nigdy nie bagatelizuje spraw mieszkancow. Wielokrotnie sie o tym przekonalem.

Nick

Zarządca [usunięte przez administratora] jest jednym z lepszych pracodawców i zarządców z jakimi miałem przyjemność współpracować. Bardzo zaangażowana w pracę na rzecz wspólnot, nie poddaje się krzykaczom i dba o wygląd domów którymi administruje. W porównaniu z firmą z Brzeskiej z którą miałem przykrość współpracować jest to zarządca wzorowy i dbający o pracownika. Bardzo podobał mi się jej styl pracy i żałuję, że musieliśmy zakończyć współpracę. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Zarządzanie Nieruchomościami Anna Kozłowska - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zarządzanie Nieruchomościami Anna Kozłowska