Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Poznań

Opinie o Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Gość

Rekrutacja na stanowisko Administratora Systemów w Centrum Informatyki UE, to jakiś żart. Po przybyciu na rozmowę kwalifikacyjną okazuje się, że praca polega na bieżącej obsłudze użytkowników, czyli tak naprawdę na 1 linii wsparcia, a nie na administrowaniu siecią (celowe wprowadzanie kandydata w błąd). Rekruterzy (pracownicy działu) strasznie nadęci i nastawieni negatywne do kandydata, nie przebierają w żenujących komentarzach i ubrani niestosownie do sytuacji (t-shirt na rekrutację, serio?!). Wynagrodzenie śmiesznie niskie jak na standardy IT . Radzę omijać tę instytucję szerokim łukiem. Szkoda waszych nerwów i nadziei na lepsze jutro, tutaj go nie znajdziecie.

kimpi

No nie wiem jak to dokładnie wcześniej wyglądało @Fro, ale w tej chwili poszukują do administracji ludzi

kpt nemo

Fatalna atmosfera nagonki i despotyczny styl zarządzania rektora i kanclerza

Zostaw opinię o Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu