ELNAFT Sp. z o.o.
2 19 7 5 1
Administrator Nowy wpis

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w ELNAFT Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
majrono Nowy wpis

no na umowie zawsze jest wszystko zawarte przecież

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Piorun Nowy wpis
@majrono

A ty taką umowe czytałeś?Przecież tam jest zapisane gwarantowane minimum krajowe i 3%-40% umownej prowizji niepotwierdzonej.Na rozmowie kwalifikacyjnej dużo optymistycznej propagandy a rzeczywistość to płaca biedronkowa(przepraszam w bierdroce można się spodziewać po 2 latach podwyżki płacy a firma elnaft da Tobie podwyżkę godzin pracy bez płacy za nadgodziny).

Pomocna?
Tak30Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
adolf

Wszystko co wyżej napisano to pełna prawda na temat tej firmy, tylko szczerze mówiąc wszechobecny jest mobing, wysyłanie ludzi do pracy, za symboliczne wynagrodzenie, bo sa to często delegacje. Za podróż w trakcie delegacji nie należy się zapłata, według szefostwa to relax za kółkiem w starych furgonetkach, mimo że często trwa po 10 godzin kiedy jedzie się na drugi koniec polski. Niesuberdynacja czyli sprzeciw wykonania jakijś pracy wiąże sie z potrąceniem z marnej pensji jeszcze paru złotówek, i grożeniem zwolnieniami. Wyjazdy sa często w poniedziałek rano, a powroty wieczorem w piątek. Noclegi z trudem sie znajduje w kwocie którą zarząd oferuje, czasem to dramat bo trzeba dzwonić po 3 godziny aby coś znaleźć by móc się wyspać. przekroczenie kwoty wiąze się z poniżającą wizytą na dywaniku,, jakaś porażka bo czasem chodzi o kwotę 10-20 zł przekroczenia na 2 -3 osoby. Masakra. co chwilę grożą zwolnieniami. wydaje sie że ci co tam pracują robia to z przyzwyczajenia, a niektórzy to naprawde specjaliści w swojej dziedzinie. Zaś zarząd to bezduszni ludzi wykorzytujacy bezrobocie na rynku. Od kilku lat brak jest funduszu socjalnego( paczek świątecznych brak, wczasów pod grusza brak, brak wyjazdów integracyjnych itp, biali murzyni w końcu nie potrzebują relaxu i jakiegokolwiek dobrodziejstwa) Wiele osób to konfidenci, donoszą na siebie nawzajem tworząc niesympatyczna atmosferę. Wszystko jest niesformalizowane i fałszywe. Brakuje na pewno poważnej rzetelnej kontroli skarbowej oraz państwowej inspekcji pracy......

Pomocna?
Tak39Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lio Nowy wpis
@adolf

Jestem pracownikiem do dziś i wszystko to prawda człowiek to pies jak idziesz po podwyżkę to nie ma z czego dać wszyscy się po woli zwalniają nic dziwnego. Ja też za takie pieniądze firma będzie firmą budowlaną zaczynająca od toalet. A na stacjach o pracach typowo fachowych jak CCTV, elektryka, automatyka, i branża paliwowa to mogą zapomnieć bo góra jest tak głupia że oskarża ręce z ktych je i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie chce się ruszyć tylko wysyłają e-mail.

Pomocna?
Tak28Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nickkk

do opisu powyżej dodał bym że w firmie prowizja to temat iście z fantastycznych bajek, bo kiedy pracownik jest w pracy po 15 h godzin rozwiązuje problemy, które nieraz są wielka zagadką, nie dość że nie jest często za to wynagradzany, to każe mu się przyjść do pracy powiedzmy po 3 -4 godzinach snu do pracy (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak32Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ranking
  1. pracuj.pl 3 013 744
  2. olx.pl 2 878 655
  3. GoWork.pl 2 767 679
  4. linkedin.com 2 492 494
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
nick*

Firma Elnaft przeniosła działalność do miejscowości Trąbki Wielkie.Praca w firmie to pełna dyspozycyjność (24h),80% czasu pracy to delegacje na terenie kraju,często samodzielna.Wymagane doświadczenie w branży paliwowej(wszystko co na stacjach paliw od oświetlenia poprzez dystrybutory paliw do toalet).Płaca to umowne 40% netto od faktury bez wglądu za wykonaną pracę w teorii a w praktyce to 1600 zł na początku do 2900 zł netto po dwudziestu latach pracy pełno lojalnej wobec zarządu.W firmie pracuje ~46 pracowników z czego 1/3 to rodzina głównie na stanowiskach kierowniczych(brak danych o zarobkach tej 1/3 części pracowników.W firmie brak pojęcia rozliczenia tygodniowego 40 h pracy oraz płacy za godziny nadliczbowe.Formalnie zarząd tego nie wykazuje w statystykach działalności firmy.Praca wymaga pełnej odporności na stres w warunkach niebezpiecznych (opary węglowodorów,benzen,często rozdzielnie elektryczne pod prądem w nocy bez płacy za pracę warunkach szkodliwych ).(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak36Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o ELNAFT Sp. z o.o. - Gdańsk

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

ELNAFT Sp. z o.o.