baby collection

Opinie o baby collection

kkk

szczęściarze Ci którzy mają wypłatę ja jestem - [usunięte przez moderatora] zrozpaczona bo kto mi da na jedzenie przez ten tydzień , a o opłatach to już nie wspomnę [usunięte przez moderatora]

abq

obiecywali w piątek 19.03.a dostaniemy jak kierownicy z miesięczną zwłoką ,ciekawe czy dostali odsetki za zwlokę !!!!!!!!!!!!!NO TO CO ROBIMY URLOP NA ŻĄDANIE??????

Firma to totalne dno, o [usunięte przez moderatora] nie dość że na pensji nie płaca jej na czas, śmieszne są premie np. za sprzedaż wózka 5zł więc miesięcznie wychodzi powiedzmy50zł i też to płacapo trzech miesiącach. [usunięte przez moderatora] OMIJAĆ ICH WIELKIM ŁUKIEM RZADNYCH ZAKUPÓW TAM NIE ROBIĆ

Zostaw opinię o baby collection - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie baby collection