ZPR S.A.

Opinie o ZPR S.A.

naks

szok, oczywiście że umowa zlecenie jest zła, bo jak nie pracujesz to nie zarabiasz żadnych pieniędzy. Jak cię dopadnie chorubsko to siedzisz w domu i nie zarabiasz - to chyba nie jest fajne wyjście czyż nie ?

jn

Fajni ludzie, kiepska pensja. Nie da się długo pracować za takie pieniądze

Anonim

ZPR S.A. Warszawa - Dział Inwestycji i Remontów Straszny wyścig szczurów i spychologia. Atmosfera pracy fatalna. Rozumiem wyścig szczurów gdy wiele osób pretenduje do jednego stanowiska, ale tutaj każdy robi co innego i nie stanowi dla drugiego konkurencji, a pomimo to przy każdej okazji próbuje osłabić pozycję drugiej osoby oczerniając ją. Niektóre osoby naprawdę dużo czasu pracy poświęcają na wypisywanie emaili i przełożonych, w których próbują zwalic całą winę za jakieś błedy na innych, siebie wybielając. Masakra. Rotacja kadry. Ludzie skłóceni. Szarpanie nerwów.

Zostaw opinię o ZPR S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPR S.A.