Metal-Jawor

Jawor

Opinie o Metal-Jawor

Alex

Potwierdza. Byłem pracownikiem przez kilka miesięcy. Nowy ma w tej firmie PRZERĄBANE. Brygadzista tyra nowych, nie pomaga gdy się czegoś nie wie, wręcz prowokuje żeby pojeździć sobie po pracowniku. Starzy pracownicy to "cwaniaki" na każdym kroku próbują zrobić z nowego głupka żeby samym wyjść na "niezastąpionych fachowców". Kierownictwo udaje że nie widzi problemu i zamiata wszystko pod dywan. Nie reagują na prośby żeby zrobić coś z problemem. Poza tym za pieniądze które proponują szkoda sobie gitarę zawracać.

Mj

Majster jest nie do życia, wykańcza ludzi psychicznie, nie polecam. Atmosfera dno.

nie polecam :)

Zostaw opinię o Metal-Jawor - Jawor

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal-Jawor