Opinie o Zakład Mechaniczny Metrox Jacek Dziurka sp.j. w Sosnowiec

counter
1 3 13 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy pracownicy Zakład Mechaniczny Metrox Jacek Dziurka sp.j. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Byly pracownik Nowy wpis

Ta firma to jest totalne (usunięte przez administratora) nie potrafia oddac pieniędzy za pracę, prace dawno odebrane a oni mówią.ze jest nie odebrane i pieniędzy nie zapłacą, nie odbierają telefonów, nie odpisuja na wiad. (usunięte przez administratora) totalne nie polecam (usunięte przez administratora)

TakNie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Zakład Mechaniczny Metrox Jacek Dziurka sp.j.?

Normalny Nowy wpis
@Pytanie

Nic nie wplywa na konto. Placa to reki.niby tygodniowki a tak naprawdę płacą jak chca. (usunięte przez administratora) jedno wielkie. Firma

Renata Nowy wpis
@Normalny

Wszystko w Metrox jest na czarno? Bez żadnej umowy? Bez ubezpieczenia??

@Pytanie

Zadnych swiadczen. Zapomnij. Oni maja problem aby wyplacic normalne wyplaty

Spw
Nazwa działu: Finanse
@Normalny

Zaproponowali 21 nie wiem czy się zgadzać po takich opiniach mówią że płacą tygodniowki

@Spw

Ta firma to dno. Nazw mają pelno lobo plus, metrox, ferro Polska, metal serwis. Wisza ludzia kupe kasy. Jedno wielkie dziadostwo. Malo tego zarzadaja tam malo inteligentni.ludzie od szefa po kadrową i ich przydupasow

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Normalny

(usunięte przez administratora) Tragedia nie polecam. Malo tego płacą hak chcą.

acid

Pracowałem ale jeszcze w Metal - Serwis. Też słyszałem nawet 20zł a było 12. 20 To może ma brygadzista i nikt więcej. Wyzwiska też się zgadzają, drze ryja w niebo głosy wyzywając od Ch.. kur... i to nie przesada. Ten facet nadaje się do Uwaga TVN

john

Nie płacą. Słaby kontakt mailowy i telefoniczny. Nikt nic nie wie i przekaże.

johny

Patologia i krętactwo. Prezes to totalny oszołom i cham, codzienne wyzwiska pod adresem każdego to norma, zresztą czego się spodziewać po człowieku z Sosnowca... Na rozmowie ładnie pięknie ile to nie można zarobić nawet 20zł/h tylko że nikt nigdy tyle nie miał - ślusarz 11zł spawacz 12zł bez możliwości podwyżki bez premii itd. Szkoda jedynie ekipy która się tam marnuje

Tak8Nie

Zostaw opinię o Zakład Mechaniczny Metrox Jacek Dziurka sp.j. - Sosnowiec

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad