Good Food Products Sp. z o.o.

Opinie o Good Food Products Sp. z o.o.

olinek

kierasek parasek to fuhrer good fooda , hitcio XXI . ukrywa się pod wyciągniętymi, najgorszej jakości materiału t-shertami i portkami, dobrze ukrywa swoją głowę pod specyficznym, białym czepkiem. Swój charakterystyczny wąs dzięki, któremu każdy mógłby go rozpoznać i zlinczować zgolił...niby w celach higieny w miejscu pracy, wtajemniczonym tłumaczył, że musiał usunąć zarost ponieważ nie kwalifikował się na badaniach sanitarno-epidemiologicznych. Wszystkich obecnych, zgromadzonych od pn do pt (czasem i na weekendy) ostrzegam, że praca za psi grosz to tylko przykrywka, ponieważ napinaczek, sztywniaczek i jego Ewcia B chcą stworzyć skórzewski arbeitslager. A więc zaraz będzie świtać...nie śpijta rodacy! tylko do pracy!

fakul

@głodny tomek, good food poszukuje chyba stale magazynierów, ogłoszenie jest do odnalezienia na ich stronie internetowej. Wymagania nie sa duże, bo to uprawnienia na wózki elektryczne i gazowe, doświadczenie, zaangażowanie, odpowiedzialność, podstawowa obsługa komputera i prawo jazdy B. Także aplikuj jesli chcesz byc magazynierem.

dziki
@fakul

A NA PALETOWEGO NIE CHCESZ PRZYJŚĆ ? P O L E C A M TO STANOWISKO

gieroj

moj pomocnik sie zrobil gieroj

onaaaaaa

.... z polskim kapitałem zakładowym??????????????????????????????????

Onaaaaaa
@onaaaaaa

A CO W TYM NIE ZROZUMIAŁEGO????

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Good Food Products Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Business Intelligence i analizy danych (obszar Operacji - produkcja/magazyn/ dział techniczny) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Onaaaaaa

Śmiać mi się chcę jak czytam te wszystkie opinie... Narzekacie na zarobki??? Nie zapominajcie, że jest to Polska Firma, z polskim kapitałem zakładowym. Żyjemy w takim kraju, a nie innym... Takie są zarobki niestety. A co do higieny to kolejna kwestia. Czy naprawdę myślicie, że tak duży zakład produkcyjny, zatrudniający ponad 150 osób, mógłby nie mieścić się w normach higieny??? Zastanówcie się! Wiecznie są jakieś audyty i kontrole. Przecież produkty z tej Firmy idą na cały świat i muszą spełniać wszelkie warunki produkcyjne. Wypowiadają się widze tutaj ludzie, którzy nie mają nic innego do roboty jak wchodzenie na takie strony i użalanie się nad swoim życiem. Jak to jest źle i nie dobrze... Nie podoba Ci się to zepnij tyłek i szukaj innej pracy. Proste!!!

K.J

Musze sie zgodzic z moim przedmowca, akurat osoba na moim stanowisku ma bardzo duzo kontaktu z chlopakami z ekstruzji i tak jak kolega wyzej stwierdzam ze sa Oni zgrana zaloga. Mnie osobiscie rowniez sie z Nimi wspaniale wspolpracuje. Sa mili wyrozumiali i bardzo kolezenscy.

jabol

jestem HR bylem u pana D.K na zmianie na ekstruzji i po prostu lepszej zalogi nie widzialem, chlopacy sa tak zgrani jak jeszcze nikt. Na przyszlosc polecam wpisywanie sie tylko na te zmiane,reszta to masakra,nie da sie normalnie pracowac... A u D.K to czysta przyjemnosc,wstaje do pracy z usmiechem na twarzy. Wysoka kultura osobista operatorow ekstruzji to cos nieslychanego,powoduje ze nie odrozniam pracy fizycznej od biurowej

takitam

Ja też jestem zadowolony z pracy. Atmosfera jest w porządku. Całkiem fajnie, że zorganizowali imprezę wigilijną - właściwie wigilijno-sylwestrową :P Integracja też ważna rzecz.

TrzyMuszkietery

robota ogólnie fajna, miła atmosfera w pracy, dogadani ludzie, i na zmianie ubaw po pachy. :)

renata

ta robota to cale moje rzycie//////

dyzio

a mnie się tam ta robota podoba

jedyny normalny
@dyzio

to musisz być nieźle szurnięty

shrek

(usunięte przez administratora) jeżeli weźmiesz L4 2,3 razy to czekają Cię śmieszne kary

nyga

kierownik nie wspolpracuje z za loga,utrudnia im prace i proponuje niewolnicze warunki pracy (31 grudnia na nocke)

borhok

Zastępca lidera się zrobił gieroj,

spoko

brązowy kolor na twarzy to nie zawsze opalenizna . (usunięte przez administratora)

kiki

jak ludzie by chcieli to by zrobili z kolesiem porządek

dziki

a kto ma robić jak ma poparcie u kierasa :(

Każdy wie jaki jest a nikt z tym nic nie robi.

magazynier

Witam, interesuje mnie praca w good food na stanowisku magazyniera, może jest tutaj w stanie ktoś polecić to stanowisko? Wymagania spełniam, nawet uprawnienia na widlaki mam, jednak nie wiem co mieli na myśli pisząc w ofercie, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym, Ktoś zna może jakieś widełki płacowe?

baron

Czy działa już nowa hala w Komornikach.I czy polecacie prace jako operator.

Zostaw merytoryczną opinię o Good Food Products Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Good Food Products Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Good Food Products Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Good Food Products Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Good Food Products Sp. z o.o.