Good Food Products Sp. z o.o.

Opinie o Good Food Products Sp. z o.o.

buka

Smiech z tej firemki niesamowity, dziwie sie ze ludzie jeszczsze tam pracuja. Mieli zmienic siedzibe na komorniki, a tu nic o tym nie slychac, ludziom mydla oczy, dbaja tylko o swoj interes. Uwaga na ta firme.

uwaga

Obiecuja, a nic nie robia q tym temacie, taka jest ta firma, dobrze ze istnieje takie cos jak opinie o pracodawcach, (usunięte przez administratora) mariana trzeba sie wystrzegac, ale i tak trafi kosa na kamien.

nookie

(usunięte przez moderatora) . szczerze mowiac niewiem jak taki zaklad produkcyjny moze istniec, higiena jest na poziomie azjatyckich fast foodow, ble i tyle!

slaw

masakra, po prostu masakra, nie polecam, temperatura na hali przy otwartych bramach dochodzi zima do 3 stopni, ludzie na stanowiskach kierowniczych to chyba jakis zart, ten (usunięte przez moderatora) i jego lizusy zmianowi to najwieksze (usunięte przez administratora) w firmie, nie maja pojecia o kierowaniu ludzmi, ludzie odchodza z tej firemki (usunięte przez moderatora)

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Good Food Products Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Business Intelligence i analizy danych (obszar Operacji - produkcja/magazyn/ dział techniczny) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
gocha

Musze niestety powiedziec ze ta spolka to koniec swiata, poczawszy od biur gdzie ludzi maja gdzies, przechodzac di pracownikow ktorzy sa naprawde niekolezenscy, zmianowi ktorzy placza ze maszyny nie potrafia naprawic, skonczywszy na ich kierowniku, (usunięte przez moderatora) . Niestety ale doswiadczenie tych ludzi mowi samo za siebie.

Niestety, ale nie tylko na zmianie pana (usunięte przez moderatora) jest źle, na zmianie (usunięte przez moderatora) jest jeszcze gorzej, ten pan nie ma pojęcia o kierowaniu ludźmi, wszystko załatwia krzykiem, nerwy to porządek dzienny w tej firmie na każdej zmianie. Pracowałam także na zmianie pana Łukasza, niewiem jakim sposobem ten pan został zmianowym, chyba znajomości. Mam nadzieję, że ktoś z kierownictwa przyjrzy się tym osobom i wymieni na bardziej dojrzałych pracowników.

caro

Niestety muszę zgodzić się z wypowiedźiami osób, które miały styczność z firmą Good Food S.A. Tempo w jakim odbywa się nakładanie waflii na maszynę i pakowanie paczek w kartony-zabójcze! Brak wentylacji na hali produkcyjnej sprawia, że przy wysokiej temperaturze na zewnątrz, ludzie którzy tam pracują mają bardzo często zawroty głowy, zdażaja się omdlenia! Atmosfera na zmianie (usunięte przez moderatora) nie do zniesienia! Dużo winy ma zmianowy, który nie potrafi zarządzać pracownikami. Jest niedojrzały do tego stanowiska! Obgadywanie, to codzienność w tej firmie. Kto?, z kim?, gdzie i kiedy?, to główne tematy pracujących tam osób. (usunięte przez moderatora) sie w czyjeś życie, to norma! Najgorzej jak ktoś usłyszy coś od kogoś! Uważajcie, bo życzliwych tam nie brakuje!

Abw

Firma? To nie firma! To jakiś żart.

Kacha

Żal mi tych ludzi którzy pracują w tej firmie, wykorzystywanie to porządek dzienny. Panowie liderzy to po prostu brak jakiegokolwiek doświadczenia w kierowaniu ludźmi, ich szef (usunięte przez moderatora) także, lepiej unikać tej firmy. Błazenada

Niezadowolony

Co w tej firmie się dzieje, to nie do pomyślenia, wyrzucają z pracy ludzi i traktują jak śmieci, przenoszą na inne zmiany bez żadnego powodu. Uważajcie na paletowego (usunięte przez moderatora) bo on sieje najwiekszy ferment.

Bożena

Dokładnie, a najbardziej trzeba uważać na (usunięte przez moderatora) , co chodzi do pracy tylko na rano, uważajcie też na ludzi którzy z nim trzymają, bo bez skrupułów zrobią z was debili, poza tym trzeba mieć znajomości, żeby utrzymać się w tej firmie. Ogólnie ocena to niedostateczna, takie moje zdanie i widzę że większości co tu piszą, chociaż ktoś musi ingerować w te opinie, bo wiele z nich stąd znika.

PAULINAA

Miejsce żenujące, NIE POLECAM!!! Wykorzystują ludzi a kobiety traktują jak popychadła,dają im najgorsze zadania czesto poniżające!!! Latem zapocić się można a zimą umrzeć z wyziębienia. Poza tym liderzy mają mega mniemanie o sobie,chodzą sfochowani i nie skorzy do pomocy. ODRADZAM!!!

mona

Praca jak najbardziej na nie !

beta

Jedno można powiedzieć, MASAKRA i tyle.

No

Good Food to jedna z najgorszych firm, nie da się tam normalnie pracować, w nocy zimno, a na popołudniu sauna, w końcu hala jest z blachy, śmiech na sali. Podobno przenoszą się do komornik, jestem ciekawa co tam wymyśla. Najlepsze jest to, że na terenie firmy nie można palić tytoniu, bo nie mają wyznaczonego do tego pomieszczenia. Nie polecam.

Net

Najgorzej się tam pracuje, trzeba wystrzegać się pracujących tam rodzin bo to zwykle kapusie

Ano

Wystrzegajcie się tej firmy jak ognia, na hali gorąco jak w piekle, ludzie mdleją, płacą grosze, atmosfera najgorsza.

Niestety mialam nieprzyjemnosc pracowac w tej firmie kilka lat temu. wytrzymalam kilka miesiecy bo atmosfera w biurze byla nie do zniesienia!! poza tym z tego co zaobserwowalam rotacja pracownikow jest tam bardzo duza ....wiec nie maja czego zalowac te osoby, ktore nie dostaly tam pracy... zdecydowanie sa lepsze miejsca!!

Atmosfera jest masakryczna, na szczęście już tam nie pracuje

Nie ma co podniecać się sama rekrutacją nie wiedząc jak TAM wyglada praca. A ,,wygląda\'\' raczej kiepsko :P

Zostaw merytoryczną opinię o Good Food Products Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Good Food Products Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Good Food Products Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Good Food Products Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Good Food Products Sp. z o.o.