TDM Group Tomasz Jakszewicz

Legnica

Opinie o TDM Group Tomasz Jakszewicz

Wyk

Nie wiem czy mówiłem, ale te 3000 to jest oczywiście prawda, i to netto, nie jest ciężko da się, te mniejsze kwoty to mają chyba Ci, co nie umieli się dogadać

Kuba

Rozmawiałem ze znajomym o tej firmie i z tego co mówił jest bardzo zadowolony. Atmosfera przyjazna, zarobki odpowiednie.

JF

Pracuję tu od roku, jestem bardzo zadowolona.

Jarek

Pracuje od października i jest dobrze :) szefostwo dobre, załoga rewelacyjna :D

BT

Pracuje tam moja siostra, wiem, że zarobki są bardo dobre, praca jest przyjemna a atmosfera też jest ok:).

Mar

Zwariowana załoga:) ale na plus:) pracuje tam od nie dawna ale jestem zadowolony.

Marek

Moj kolega tam pracuje i sobie chwali. Calkiem dobrze zarabia. Poznalem nawet zaloge i musze powiedziec ze to profesjonalisci w tym co robia.

Kinga

Pracuję od lutego w dziale telemarketingu i nie narzekam. Pensja ok, warunki pracy bardzo dobre:)

Gość

Chciałbym dowiedzieć się na temat tej firmy. Ktoś miał jakieś doświadczenie ? Szukali niedawno przedstawiciela i telemarketerów. Jak z wynagrodzeniem i warunkami pracy ?

Zostaw opinię o TDM Group Tomasz Jakszewicz - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TDM Group Tomasz Jakszewicz