Soft-media

Chorzów

Opinie o Soft-media

naru
użytkownik zarejestrowany

oczywiście, tutaj się zgadzamy, to ekipa super profesjonalistów, ale elektronika i programowanie tego wymagają

obiektywny
użytkownik zarejestrowany

znalazłem inf że specjalizują się w dostarczaniu oprogramowania do zarządzania na każdym szczeblu w firmach więc wracając do pytań w poprzednich wątkach- wydaje mi się że tworzenie np systemu symfonia który znam nie da się zdziałać komuś kto nie ma odpowiednich kwalifikacji oraz doświadczenia- więc myślę że firma ma wyspecjalizowany zespół

Zjana
użytkownik zarejestrowany

Witam byłbym zainteresowany podjęciem pracy w tym zakładzie. Co prawda nie mogę na ich temat znaleźć żadnej stronki internetowej, co znacznie utrudnia mi poszukiwanie na temat firmy. Jeżeli zamierzają być firmą rozpoznawalną i traktowani jako pierwszy wybór to należy zgłosić się do goworka i dowiedziećsię na jakiej zasadzie teraz organizują pracę.

nieufna żaba
użytkownik zarejestrowany

no własnie, również bardzo mnie interesuje jak przedstawia się w firmie Soft-media rozliczanie czasu pracy i ewentualnych delegacji, bo mam przykre doświadczenia a w tym temacie z innymi firmami, wiecie jak tutaj jest? czy jest to uczciwy pracodawca co do swojego pracownika? pytam bo po prostu się boję znowu zaufać jakiemuś pracodawcy

edison
użytkownik zarejestrowany

hej a jaka jest atmosfera w tej firmie ? co dla przełożonego jest najważniejsze ? czy delegacje sa wpisane w ta firmę w jaki sposób pracownicy są rozliczani za wykonane zadania? jakie kompetencje wymaga pracodawca od przyszłego pracownika czy istnieją szanse rozwoju byłbym bardzo wdzieczny za odpowedz dziekuje

oszukany

firma zmieniła najprawdopodobniej nazwę na Akoda Brodziak Karina , [usunięte przez moderatora], jakby ktoś miał kontakt do Nich lub chciał złożyć pozew zbiorowy proszę pisać na maila jawor40@wp.pl

Pytam

Co musiałaś zrobić aby zasłużyć.Komu to musiałaś zrobić.Dziwny ten twój komentarz i można go dwuznacznie zrozumieć-MALUTKA

ja

są to najprawdziwsi [usunięte przez moderatora], nie odbieraja telefonu, nieda sie do nich dodzwonic nie odpowiadaja na maila a pan [usunięte przez moderatora] właściciel nie przyznaje sie do swojego nazwiska!

drukarniacd.pl

czy ktoś posiada dane kontaktowe do firmy Bekson? Soft-Media? Chodzi mi o nr tel który odbierają. Są nam winni sporą kwotę i nie możemy się z nimi skontaktować. Proszę o info jakby ktoś coś wiedział na meil: fotoplastykakolor@wp.pl

ewa

nie wiem nic na temat atmosfery w firmie ale dla klientow to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] żerujący na naiwnych

12ewae

Skandal że w dzisiejszych czasach nie można wyegzekwować na firmie tego co oferuje. Prosze sie od nich trzymać jak najdalej

gosc123

odeszlysmy od tak wspanialej firmy???haha;D pomyslcie troszku po co tam wogole bylysmy?!?!?! pozdrwiam SERDECZNIE;D

???

a czy Wy zastanawiałyscie sie w ogole nad własna kulturą?sądzicie ze jestescie idealne?to sie bardzo grubo mylicie...przykro to sie Wam zrobilo bo odeszlyscie od wspanialej firmy;i pogodzic sie z tym nie umiecie;to Wy nie macie kultury piszac takie glupoty na forum!!!wiec zajmijcie sie sobą

g o s c

Pracuje w firmie 3 lata,umowę mam na pełen etat,pensje na czas,nigdy wczesniej podobnych opinii o firmie nie czytałam Nowe Panie które pracują kilka dni a potem odchodzą taka opinie firmie wystawiaja,zamiast poprostu przyznac ,że nie nadają sie do pracy w zespole...żenada... :(

świstak

A świstak siedzi i zawija w sreberka !?

Zostaw opinię o Soft-media - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Soft-media