Opinie o Jacek Wójcik Biuro Informatyki Stosowanej Format w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jacek Wójcik Biuro Informatyki Stosowanej Format. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jacek Wójcik Biuro Informatyki Stosowanej Format o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Wójcik Biuro Informatyki Stosowanej Format w Legnica

Michu

Dla jednych ważne są pieniądze, dla innych atmosfera w pracy, kultura osobista współpracowników, a jeszcze dla innych możliwości awansu i poczucie, że jest się docenianym za swoją pracę pochwałą lub premią. Pracuję w firmie Format niecałe 4 lata i chcę tu pracować nadal, bo: - mam tu wielu dobrych znajomych, z którymi współpraca bardzo dobrze się układa, - cenię sobie najbardziej współpracę z przełożonym, którego darzę szacunkiem (wtedy praca ma dla mnie sens), na którym mogę polegać, - mogę liczyć na jego dobre słowo, pochwałę i wsparcie. Ja pracuję w firmie 4 lata, ale są koleżanki i koledzy, którzy pracują tutaj ponad 10, 15 a nawet 20 lat i nie wyobrażają sobie pracy w innej firmie, - podwyżki są adekwatne do czasów - ja tam jestem zadowolony :) - a na koniec, możliwość przejścia na system pracy zdalnej/ hybrydowej

Dariusz Nowy wpis
@Michu

Miło się czyta jak się tak dobrze wypowiadasz o firmie. A jak jest dokładnie z tymi podwyżkami? Powiesz o ile procent podnieśli pensje?

Michu Nowy wpis
@Dariusz

Nie mogę powiedzieć, o ile wzrosły zarobki, gdyż to jest tajemnica firmy – to oczywiste. To co mogę powiedzieć, to iż wynagrodzenia w firmie są atrakcyjne i nie odbiegają od tych, które są obecnie oferowane w branży IT. Do tego praca hybrydowa, z przewagą home office. W bonusie spokojna, rodzinna atmosfera. Dla wszystkich zmęczonych korpo – praca idealna.

BylemTamNaRozmowie

(usunięte przez administratora) to co pisał ktoś wcześniej to niestety prawda, PRL o którym opowiadała mi Mama. Najbardziej zabawne to są chyba ich produkty: "Gra Junior", "Gra Senior", uchaChaCha, prawdziwy potentat na rynku gier, hihihihi. To nie dla mnie (za takie pieniądze zatrudnijcie Ukrainca, chociaż też będzie z tym problem).

Nauczyciel informatyki Nowy wpis
@BylemTamNaRozmowie

To nie jest merytoryczna wypowiedź. Nie mówi nic o pracy w firmie, a po to jest ten serwis. Znam programy z serii Akademia Umysłu i są od lat doceniane przez placówki edukacyjne zarówno dla dzieci , jak i nawet seniorów. Korzysta z nich nasza placówka. To musiała napisać osoba, która nie ma pojęcia o firmie lub napisała to tylko w jednym celu: oczernić firmę.

Iza

Widziałam wpisy, że kilka lat temu firma proponowała na rozmowie zupełnie inne stawki niż te, które były w ogłoszeniu. Nadal tak jest?

Michu Nowy wpis
@Iza

Jak ja byłem na rozmowie 4 lata temu, nie było żadnych stawek w ogłoszeniu ( i z tego co wiem, nadal tak jest, jak są nabory). Wynagrodzenie przedstawiono mi na rozmowie. I tak, jak mówił kierownik, tak miałem płacone. Nie wiem, ale te opinie o tych różnych kwotach w ogłoszeniu a faktycznie płaconych , to raczej dodawał sfrustrowany - zwolniony przez firmę pracownik.

Wkurzony

Byłem na rozmowie, Firma (usunięte przez administratora) już na samym początku. Dwa ogłoszenia w sprawie pracy od "firmy Format..." i "firmy Formsoft...", to naprawdę to samo, tylko podawane stawki inne. W trakcie rozmowy i tak proponują znacznie mniej niż w ogłoszeniu, no te warunki tam panujące, żenada. Dziękuję bardzo, ale szanujmy swój czas.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jacek Wójcik Biuro Informatyki Stosowanej Format, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

W tym ogłoszeniu jest pomyłka, powinno być "zostań z nami na długie Lato", bo na takie się zanosi w tym roku. Nie trać czasu na pudrowanie trupa, na dodatek za półdarmo. Tutaj niczego się nie nauczysz, rozejrzyj się, pracy dla informatyków jest dużo.

bezrobotny

Jestem magazynierem i operatorem wózków widłowych. Może jakiś pracownik coś na temat tej firmy napisze, wszyscy tacy zastraszeni ?, czy nikogo tam nie ma "na te długie lata" jak piszą, bo nie wiem aplikować, czy nie ?

student

No może jakaś praktyka, ale gdzie ja znajdę pracę jak sobie ten Format wpiszę w CV, w Biedronce ?

Bolek&Lolek

To jedna z tych firm od rozliczania PITów. Po wprowadzeniu darmowych e-PIT online przez skarbówkę, wielkiej przyszłości im nie wróże. Raczej zwiną się i to szybko, ta ich rekrutacja to albo ściema marketingowa albo "łabędzi śpiew".

OmijajTo

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, ubaw po pachy :):):) Jak ktoś chce zobaczyć jak wyglądał PRL, to tam, w wersji hardcore. Szukają informatyka developera i chyba operatora wózka widłowego jednocześnie, za najniższą krajową oczywiście, trudno im się zdecydować kogo potrzebują bardziej. Muł i wodorosty.

francuz

No, faktycznie. Na dodatek, "rozwój w najnowszych technologiach dla dinozaurów....Delphi". sorry :(

ZI

Opinię na temat tej firmy i tych profesjonalistach, to można sobie wyrobić już po samym ogłoszeniu o pracę, który zamieszczają: "programista Delphi ze znajomością PL/SQL", a poniżej wymieniona baza Firebird. Jedyna firma na świecie, która ma Firebirda z PL/SQL, gratulacje. Zawsze myślałem, że PL/SQL to twór związany z produktami firmy Oracle, a tu proszę. Raczej omijać szerokim łukiem.

hiszpan

nie rozumiem czemu brak wypowiedzi na temat tego co dzieje się obecnie w formacie. Wtajemniczeni w życie firmy wiedzą , że dzieje się całkiem sporo , więc aż dziw bierze , że nikt jeszcze nie zaczął tu żadnego tematu. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć , że od wszystkiego są tu niby specjaliści, ale wielu jest do wymiany

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Wójcik Biuro Informatyki Stosowanej Format - Legnica

• Jak się pracuje w Jacek Wójcik Biuro Informatyki Stosowanej Format?

Zobacz opinie na temat firmy Jacek Wójcik Biuro Informatyki Stosowanej Format tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jacek Wójcik Biuro Informatyki Stosowanej Format?

Jacek Wójcik Biuro Informatyki Stosowanej Format