Opinie o Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec w Lubliniec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec w Lubliniec

Mike

Ja chciałbym od siebie dodać też opinie. Po przepracowaniu 2 lat niby stanowisko techniczne i zarazem biurowe, "niby bo raczej to jak wyżej opisy na co ma kierownictwo ochotę to robisz" mam raczej pozytywne zdanie. Jak wyżej mankament to wypłaty, nie radzę się sugerować ogłoszeniami bo to bzdura płacą podstawę plus reszta zależna od humoru lecz wskoczy zawsze w terminie (nigdy się nie spóźnili bądź nie wypłacili). Co do szefowej nie wiem dlaczego ktoś tak ją szykanuje, jak dla mnie spoko babeczka jest chociaż miałem z nią mało wspólnego, przeważnie panie zrób to i tamto lecz rzadko, i toleruje zboczone kawały, ma bynajmniej poczucie humoru to najważniejsze. Szef jak szef musi zawsze mieć racje i mu się nie dziwie, jak dla mnie to taki dość spoko gość z małymi wyjątkami, jak nie ma humoru stara się pokazać jaki to on jest elokwentny i wszystkowiedzący tekst "to nie technologia kosmiczna" zapadł mi najbardziej w pamięć, a i tak na finito wychodzi po twojemu ale racja jest zawsze szefa. Jednyny mankament firmy to rozwój, podobny do rozwoju papieru toaletowego, zero szkoleń adekwatnie do stanowiska, naucz się sam i rób. Na plus wychodzi to że jeżeli ktoś po godzinach robi dla innej firmy bądź w domu to można rozwinąć sobie niezłe kontakty z wieloma firmami i to jest na duży plus. Ogólnie jak ktoś nie ma wyjścia to polecam iść zdobyć jakieś doświadczenie i się nie łamać.

Piter

do Papa Smerf: sądzę iż ta opinia wypłynęła bezpośrednio od Sp. Szefa ps. dlaczego ludzie z biura się tak źle wypowiadają na temat firmy? naprawdę zastanawiające - rzecz biorąc samo mówi za siebie, a może wszyscy którzy dodali tutaj parę groszy od siebie nie mają racji "przy tak rotujących pracownikach biurowych" naprawdę dziwne jak na taką super i rozwojową firmę ("rozwojowa firma" to oczywiście dygresja). do STIWEN: sądzę iż ta opinia wypłynęła bezpośrednio od pupila i poplecznika szefa "tzw. dyrektora produkcji" , nie wysilaj się bo i tak nic na tym nie zyskasz tylko pożałowanie w oczach załogi - nowego auta za takie komenty to raczej nie kupisz, chyba ze macie jakąś cichą umowę. Ogólnikowo, każda wypowiedź ma trochę racji w zależność od punktu widzenia czy to piszę szef i jego poplecznicy, czy też piszą to niewolnicy pięknego i najwspanialszego POLMARU. Jednak z tych wypowiedzi potwierdzę jedno, najbardziej adekwatna do obecnej sytuacji firmy jest wypowiedź: almaro222 oraz ralfo git

Czy w firmie jest stanowisko laboranta? jakaś kontrola jakości?

STIWEN

Czytam i czytam i dalej się zastanawiam , w każdym razie jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda (usunięte przez administratora) to idz jeden z drugim do inwalido (Invado) .. sajgon i robienie z ludzi (usunięte przez administratora) robota uwsteczniająca ..

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Operator maszyn - Pracownik produkcji. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Papa Smerf

Niestety ale wszystkie negatywne opinie są pisane przez pracowników biura i są nieadekwatne do stanu faktycznego.

Trafo

Okłamuja sami siebie że cokolwiek znaczaca firmą.Wyzysk ludzi przez niby Panią Dyrektor która każe sprzedawać a pojęcia o marketingu i sprzedaży nie ma żadnego.jeden gość tam się liczy ale i tak kazdego zjeb..ie wiec nie polecam.A D. nie jest jej się w stanie przeprzeciwstawić i ona mu niszczy opinie, nie daje mieć swoje zdanie.Powinna gotować obiady. Praca ok młodzi ludzie sami robią dobre wrażenie. Oni oszczedzaja na wszystkim nawet na szatniach. Nikt nie jest głupi jak oni sobie to wmawiali tam

praca jak każda inna ale muszę potwierdzić wcześniejsze wypowiedzi szefowa najmądrzejsza i ciężka współpraca jest z nią

Pewnego dnia nasz kolega grafik który był też sprzedawcą, został poproszony o przyjście do "wszystkowiedzącej" szefowej a ta mu powiedziała że jest niepotrzebny w firmie, ponieważ jest za dużo osób. Nikt się tego nie spodziewał, nie było żadnych ostrzeń, po prostu wypowiedzenie z dania na dzień. W tym samym czasie szukali ludzi do pracy na hali, w której doskonale by się sprawdził. Więc proszę nie pisać takich głupot że "pewna praca" i że "nie traci się jej z dnia na dzień" bo krew mnie zalewa. Szef jest naprawdę OK, ale szefowa powinna przejść już na emeryturę ponieważ niestety dusi tą firmę.

Kriss

uch ale brednie!!!!!!!!!! kolejna osoba, za kolejną osobą. Nie długo pracowałem i bardzo dobrze nie wytrzymałbym za te jałmużne. Najlepiej odzwierciedla podejście firmy, opisy powyżej. Umowa to podstawa a to drugie to co łaska, nikt na nad godzinach nie zostaje bądź pod przymusem bo i tak trzeba iść do szefa kłócić się o swoje pieniądze. W zasadzie co tu pisać pracownicy 1 sortu w ciągu 4 miesięcy się ich trochę przewineło - żenada. Praca biurowa - jaka praca biurowa robisz wszystko na co przyjdzie ochota szefowi, niejedna osoba z biura na produkcji pracowała więc lepiej się kogoś zapytać wpierw. Kto do Polmaru zawita niech się zastanowi nad ulicą Grunwaldzką w lublińcu, bo chyba coś nie tak ma z głową.

stary pracownik

Widze że dalej się źle dzieje w firmie, szefowa dalej ma zero zaufania dla pracowników i udaje najmądrzejszą we wszystkim?

almaro222

No tak tak powyższy post, jak już 15 rok pracujesz to leci ci 15 rok z kolei umowa śmieciowa (podstawa pożal się boże i to co szefo D. ci doda albo odejmie na umowę zlecenie) niestety - emeryturki brak. Fakt faktem do Polmaru idą ci co nie maja wyjścia, albo chcą mieć jakiś papier - chociaż żadnego porządnego papieru się nie dostanie. Nie polecam stanowczo firmy, a faktem jest że w 1 miesiącu zwalnia się grafik i przedstawiciel handlowy? (nawiasem mówiąc ten przedstawiciel który obecnie był najdłużej w Polmarze robił z przedstawicieli- trafił coś lepszego i odszedł) ciekawe dlaczego? Na produkcji 1 wielki wyzysk ludzie pracują za grosze w tych szkodliwych oparach. To do mamusi to może idź ale ty po rozum do głowy.

ralfo git
@almaro222

Stanowcza racja - 15 lat pracy będzie 75 rok życia i emerytury 800 pln. Mój kolega który zatrudnił się jako magazynier był 3 w ciągu 1.5 tygodnia i powiedział że takiego kołchozu to jeszcze w Lublińcu nie było chyba.

rozżalony

Pokrótce- Wyzysk, umowy śmieciowe, (usunięte przez administratora), ciągła rotacja pracowników, płaca uzależniona od nastroju "u góry",wymagania nieadekwatne do zarobków- raz jeszcze wyzysk!

Mastej
@rozżalony

A gdzie teraz kolego "rozżalony" nie trzeba pracować - wracaj do Mamy. Ja już 15 rok pracuję i nie zostaje bo jest stabilnie i sprawiedliwie.

Zostaw merytoryczną opinię o Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec - Lubliniec

• Jak się pracuje w Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec?

Zobacz opinie na temat firmy Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec
2.3/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Powstańców śląskich 64
    42-700 Lubliniec