PTC ERA (Aktualna Praca)

PTC ERA (Aktualna Praca)

Opinie o PTC ERA (Aktualna Praca)

Czy warto zainteresować się firmą PTC ERA (Aktualna Praca) jako pracodawcą?

Witam, zastanawiam się bardzo mocno czy nie złożyć CV do PTC Era w Warszawie. Czy mógłby mi ktoś naświetlić jak wygląda atmosfera w firmie, jakie umowy są oferowane, ile można zarobić, czy jest jakaś możliwość rozwoju?

eraman

100% racja. jeśli chcecie się rozwijać to zostańcie w erze góra rok, bo później to tylko można wsiąknąć i się zamulić....

Najbardziej nie podobało mi się w PTC kierownictwo gdyż nie doceniają ludzi którzy się starają, chcą pracować.

Zostaw opinię o PTC ERA (Aktualna Praca) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTC ERA (Aktualna Praca)