Greenpeace

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Greenpeace

Jaka atmosfera jest między działami w Greenpeace?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Greenpeace? Chętnie zatrudniają?

Ile jest zmian w Greenpeace?

@AnnaRekruterka Nowy wpis

Dzień dobry, Na stanowisku osoby fundraiserskiej nie pracujemy w trybie pracy zmianowej w rozumieniu Kodeksu Pracy. Ilość godzin, czas rozpoczęcia oraz dni tygodnia ustalane są idywidualnie z Team Liderem w danym mieście. Proponujemy minimum 12 h/tyg. Zależy nam również na współpracy osób mogących podjąć prace w tzw. pełnym wymiarze.

Czy Greenpeace organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Anna_Rekruterka

Tak, jak najbardziej! Już na samym początku nowe osoby w zespole przechodzą szkolenie obejmujące część teoretyczną jak i praktyczną. Również podczas codziennej pracy są pod opieką doświadczonych osób liderskich, które wspomagają ich rozwój. Pracownik ma do dyspozycji warsztaty i szkolenia m.in. z zakresu umiejęności miękkich czy zarządznia grupą. Stawiamy na rekrutację wewnętrzną na wyższe stanowiska, dlatego zależy nam na rozwoju osób w zespole. Dołącz i sprawdź sam/a: https://pracujznami.greenpeace.pl/

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Greenpeace? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czym w Greenpeace zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

AniaRekruter

cześć, dziękujemy za pytanie. Najlepiej będzie, jeśli wejdziesz na stronę: https://pracujznami.greenpeace.pl/ (możesz wypełnić formularz, jeśli zdecydujesz się zostać osoba fundraiserską). Znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie. W skrócie: osoby, które dołączają do naszego zespołu zazwyczaj są bardzo świadome zagrożeń dla klimatu i chcą mieć wpływ, a nawet, być pozytywną zmianą dla środowiska. Niemniej ważny jest atrakcyjny system wynagrodzeń (od 30pln/h na rękę), klarowna ścieżka kariery i inkluzywna społeczność, jaka towarzyszy Fundacji Greenpeace.

Iwona
@AniaRekruter

A jakieś szkolenia ogólnie zapewniacie pracownikom?

@Iwona

Cześć, Dziękujemy za pytanie. Zapewniamy szkolenia przygotowujące do pracy, składają się one z części teoretycznej oraz praktycznej. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to będziesz mieć do dyspozycji warsztaty zwiękaszjące Twoje umiejętności w tym zawodzie. Dodatkowo, oferujemy szkolenia miękkie oraz liderskie. Te ostatnie są związane z rozwojem osoby w organizacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://pracujznami.greenpeace.pl/. Zapraszamy do wypełnienia formularza, jeśli zdecydujesz sie dołaczyc do zespołu. Powodzenia!

Maja
@AniaRekruter

Widzę, że stawka godzinowa to nawet od 30 złotych na rękę! Ale skoro od, to na jakiej kwocie kończy się ta stawka?

@Maja

Cześć, dziękujemy za pytanie :) Nie ma wyznaczonej górnej granicy stawki godzinowej. Wszystko zależy od zaangażowania, predyspozycji oraz wyników osoby fundraiserskiej.

Jak długo trwa proces awansu w Greenpeace?

@AniaRekruter

Cześć, Dziękujemy za pytanie. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania oraz predyspozycji. Obecnie, osobom które deklarują chęć rozwoju w organizacji, awans zgodnie ze ścieżką, zajmuje średnio około 3 mies. (od fundraisera/fundraiserki do teamlidera/teamliderki). Z czasem ta droga wymaga coraz więcej zaangażowania oraz umiejętności, dlatego czas awansowania na kolejne szczeble się wydłuża. W razie kolejnych pytań, zapraszamy do kontaktu. Miłego dnia!

Czy w obrębie jednego działu w Greenpeace są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

AniaRekruter

Cześć, Dziękujemy za Twoje pytanie. Liderem zostaje osoba pełniaca wcześniej obowiazki fundraisera. Jeżeli jesteś osobą z doswiadczeniem - zaaplikuj na stanowisko fundraisera przez stronę www.zostanfundraiserem.pl i porozmawiaj o tej kwestii z rekruterem. Jeżeli natomiast chcesz dopiero rozpocząc swoją przygodę z fundraisingiem, to również zaaplikuj i poznaj zasady budowania ścieżki kariery w wybranym mieście. Miłego dnia!

Geniuś

Cały czas mówi się o wycince drzew w Puszczy Białowiejskiej, a pod nosem o w Biedrusku wycina się okazałe zdrowe drzewa.

45t6y

no pewnie ze wysokie zarobki..bo z tego co sie orietnuje to ludzie tak przecietnie to zarabiaja 2/3 tysiace a z tego to jednak tak ceizko jezt wyzyc..

Energia

Ciekawe, skąd to się wzięło, że tu tylko naklejkami płacą. Wynagrodzenie za przepracowane godziny i za efektywność jest w polskich nowych złotych, a że czasem można sobie wziąć jakąś naklejkę, to i fajnie. A "oporni" u kolegi chyba znaczy - nie chce mi się robić i w ogóle nie rozumiem, po co miało by mi się chcieć - a no to tak, won i do widzenia.

w-w

pogielo cie czlowieku? czy nalezysz do tej sekty, w ktorej placa naklejkami?? praca do [usunięte przez moderatora] , ekipa do [usunięte przez moderatora] , tylko pranie mozgu, a ci co bardziej oporni, to won bez wynagrodzenia! dziekuje za taka "prace".

rozwojowa, szybka i zawrotna praca, wymagajaca stalej dyspozycyjnosci i kontaktu z wieloma ludmzi o roznych charakterach.

Zostaw merytoryczną opinię o Greenpeace - Poznań

Greenpeace