Greenpeace

Poznań

Opinie o Greenpeace

Geniuś

Cały czas mówi się o wycince drzew w Puszczy Białowiejskiej, a pod nosem o w Biedrusku wycina się okazałe zdrowe drzewa.

45t6y
użytkownik zarejestrowany

no pewnie ze wysokie zarobki..bo z tego co sie orietnuje to ludzie tak przecietnie to zarabiaja 2/3 tysiace a z tego to jednak tak ceizko jezt wyzyc..

Energia

Ciekawe, skąd to się wzięło, że tu tylko naklejkami płacą. Wynagrodzenie za przepracowane godziny i za efektywność jest w polskich nowych złotych, a że czasem można sobie wziąć jakąś naklejkę, to i fajnie. A "oporni" u kolegi chyba znaczy - nie chce mi się robić i w ogóle nie rozumiem, po co miało by mi się chcieć - a no to tak, won i do widzenia.

w-w

pogielo cie czlowieku? czy nalezysz do tej sekty, w ktorej placa naklejkami?? praca do [usunięte przez moderatora] , ekipa do [usunięte przez moderatora] , tylko pranie mozgu, a ci co bardziej oporni, to won bez wynagrodzenia! dziekuje za taka "prace".

użytkownik zarejestrowany

rozwojowa, szybka i zawrotna praca, wymagajaca stalej dyspozycyjnosci i kontaktu z wieloma ludmzi o roznych charakterach.

Zostaw opinię o Greenpeace - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greenpeace