EDEX-POL

Sułkowice

Opinie o EDEX-POL

kygo

Wydaje mi się, że nawet renciści mogą tutaj spróbować..podobno firma się rozwija i jest dzisiaj lepiej więc warto próbować tyle, że nie ma teraz ofert więc raczej trzeba uzbroić się w dużą cierpliwość

Praca zdecydowanie wyczerpująca :))) Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mizerne, tyle ile sam się zdążysz nauczyć. Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porządku. Od jakiej stawki można negocjować pensję? (Jeżeli przepracujesz nadgodziny to dostaniesz coś więcej niż minimalna krajowa). Najbardziej podobało mi się w EDEX-POL: zawsze działo się coś ciekawego, życzę przyjemnych wrażeń ;) Najbardziej nie podobało mi się w EDEX-POL: pozostawiam to bez komentarza ;)

Zostaw opinię o EDEX-POL - Sułkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EDEX-POL