FHUiS IMPET Kazimierz Czaja Czermin

Czermin

Opinie o FHUiS IMPET Kazimierz Czaja Czermin

Hanna
użytkownik zarejestrowany

Jak oceniacie FHUiS IMPET Kazimierz Czaja Czermin jako pracodawcę?

pdkr

Dzień dobry. Czy może ktoś się podzielić informacją o pracy w tej firmie, o atmosferze itd.? W internecie brak złych opinii, a to już o czymś świadczy...dodatkowo super prezentujące się Magnumki na drogach, fajna strona WWW... Brak ofert pracy w PUP i innych OLXach...Także od strony laika, dobra firma. A jak jest w rzeczywistości??? Dziękuję i szerokości.

Karol
użytkownik zarejestrowany

@arek nie wiem, czy podwyżki są zawsze najważniejsze. Jeśli wypłata jest regularna, ktoś nie czuje się zagrożony i pracuję w miłej atmosferze, to i tak jest zmotywowany :)

tadek

podobno dużo ukraińców .Jakie trasy najczęściej są ? I jak wygląda z wolnym w domu ?

poker

Kasa zawsze na czas . Nawet spore premie $$$$ dla oszczędnych wypłacili w tym roku. Dużo też nowych aut przyszło i podobno mają jeszcze dostawiac .

tadek

ale może coś więcej o właścicielach jak z kasą wypłacają na czas ??

Mariusz

Pracuje w tej firmie i zlego slowa nie powiem ale ci Ukrainy mnie tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] minus jest to ze ich przyjmuja ale z czasem ich wypierdola polscy kierowcy

poler

tak jak napisalem, trasy stale , robota poukladana, mozna dobrze zarobic. sprzet w tym roku mocno odnowiony. chlopaki sobie chwala. pozdrawiam.

poler

Przychylne się do dobrych opinii. Jest ok. Trasy poukładane, stałe. Zarobki ok. Sprzęt ok. Pozdrowienia.

nauczyciel

Jak ktoś chcce zarobic to zarobi. Praca i jazda ok. Dbać o auto trzeba jak wszędzie. Pozdrawiam.

kami

Boco piszesz glupoty, bo cos ci poszło nie tak . Trzeba bylo to powiedziec to wlascicielowi albo spedytorowi a nie pisac banialuki. Ja uwazam ze jest ok. Organizacja dobra wyplata na czas .

star

Firma dobra i zorganizowana .

krokus

Pracuje w firmie Impet już kilka lat i nie zgodze się z ta opinia . Pensje sa regularne bez zadnych opoznien , a każdy kierowca dbajacy o sprzęt czasami się przebiera i cos robi koło auta.

Pavel

Ja pracowalem w tej firmie i chwale sobie. Transport miedzynarodowy, jaki oferuja daje mozliwosc zarobienia a z szefem tez sie idzie dogadac.

Zostaw opinię o FHUiS IMPET Kazimierz Czaja Czermin - Czermin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHUiS IMPET Kazimierz Czaja Czermin