Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane "ROMUS"

Baczyna

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 6 ocen.

Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane "ROMUS"
2 6 6 1

Opinie o Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane "ROMUS"

Leszek

@Władek, @xxyzz, dokładnie, popieram komentarz użytkownika xxyyzz. To bardzo ważne by argumentować swoje zdanie na temat pracodawców Prywatnego Przedsiębiorstwa Budowlanego "ROMUS". Na forum GoWork bezpodstawne oskarżanie łamie zasady regulaminu. Ponadto chciałbym zwrócić Wam uwagę na nowy baner widniejący u góry strony - "zero tolerancji na krzyków, płaczu, mobbingu w pracy!" - polecam zapoznanie się z jego treścią.

Władek

Firma kręci i mataczy jeśli chodzi o płatności! Wieczne odwlekanie terminów, wieczne problemy z zapłatą... ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ!

xxyyzz
@Władek 11.09.2018 06:48

Możesz rozwinąć kwestię płatności. za co nie chce płacić i w jakich sprawach mataczy.To poważne zarzuty więc zanim ktoś będzie chciał tam pracować to taka wiadomość była by bardzo pomocna.

Leszek

@Pracownik czy pracujesz jeszcze w Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane "ROMUS"? Może zauważyłeś zmiany od ostatniej wypowiedzi i podzielisz się nimi na forum? Czy w firmie możesz liczyć na umowę o pracę, umowę zlecenie czy może jesteś zatrudniony w inny sposób? Jaki?

Pracownik

Firma niewyplacalna,szefowie klamia i graja na czas,wiecznie problem z finansami,najgorsza firma w ktorej pracowalem

Administrator

Od ostatniej opinii związanej z Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane "ROMUS" minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

anonymous

Najgorsza firma... Brak szacunku, właściciel oszukuje. Wypłaty w kopertach.... Odradzam pracę w Romus.

Ryszard

Niewypłacalna firma...

roki

Lipa z ta firmą

Zostaw opinię o Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane "ROMUS" - Baczyna

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane "ROMUS"