Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane "ROMUS"

Baczyna

Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane "ROMUS"
2 4

Opinie o Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane "ROMUS"

Leszek

@Pracownik czy pracujesz jeszcze w Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane "ROMUS"? Może zauważyłeś zmiany od ostatniej wypowiedzi i podzielisz się nimi na forum? Czy w firmie możesz liczyć na umowę o pracę, umowę zlecenie czy może jesteś zatrudniony w inny sposób? Jaki?

Firma niewyplacalna,szefowie klamia i graja na czas,wiecznie problem z finansami,najgorsza firma w ktorej pracowalem

Od ostatniej opinii związanej z Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane "ROMUS" minęło już sporo czasu. Jak aktualnie wyglądają warunki pracy w tej firmie?

anonymous

Najgorsza firma... Brak szacunku, właściciel oszukuje. Wypłaty w kopertach.... Odradzam pracę w Romus.

Ryszard

Niewypłacalna firma...

roki

Lipa z ta firmą

Zostaw opinię o Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane "ROMUS" - Baczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane "ROMUS"