Opinie o Phu Invest Dach+ Piotr Korkowski w Stąporków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Phu Invest Dach+ Piotr Korkowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Phu Invest Dach+ Piotr Korkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phu Invest Dach+ Piotr Korkowski w Stąporków

Czyli podsumowując nie ma już szans na to żeby firma kiedykolwiek wróciła ? Nie wiesz co dokładnie uzgodnil komornik i urząd ? Zaczynaja ludzie dostawać kasę ?

A kiedy ma się ona odbyć? Jest już ustalony jakiś termin? Wybacz, że tak dopytuję, ale byłem zainteresowany aplikacją do tej firmy i chciałbym wiedzieć, co tam się dzieje...

Elka

I co dalej będzie z tą nieruchomością? I jakie kroki podjął Urząd Skarbowy? Czy zaczęto coś działać w kontekście odzyskania pieniędzy przez klientów oraz pracowników?

a

Korkowski -Typ mający spawy sądowne za niewywiązywanie się z umów.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Phu Invest Dach+ Piotr Korkowski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Klient

A dla mnie ok.mily pan. Buła zaliczka i w miarę szybka dostawa towaru. Może to hejt konkurencji???

Dekarz
@Klient

Zapewniam pana że to nie hejt konkurencyjny ta firma ma kłopoty finansowe od kilku lat

Wojciech
@Dekarz

Te kłopoty finansowe przekładają się na wypłaty dla pracowników? Wiesz coś, bo chciałem się tam przyjąć ale trochę mnie przestraszyłeś. Wypłaty są realizowane terminowo, czy są obsuwy?

nick
@Wojciech

Są opóźnienia ale jak na razie daje radę.

Ilona
@nick

Przyznajesz, że są opóźnienia, ale że daje radę. A ile one tak mniej więcej trwały w Twoim przypadku? Na koniec jesteś zadowolony i warto było czekać czy już z ich usług raczej nie skorzystasz?

Niezadowolony klient

Pobiera zaliczki nie dostarcza towaru, oszukuje na wartości towaru i ilości. Trzeba się prosić żeby dokończył zlecenie. Dużo stresu i nerwów. Nie polecam współpracy z Panem Piotrem K.

Ilona
@Niezadowolony klient

A powiedz mi wy słownie przed usługą żeście się umówili czy coś podpisywaliście? No bo danie komuś zaliczki w ciemno to taki trochę strzał w kolano bym powiedziała. A jak to się w sumie stało, że podjęliście współpracę? Ktoś wam go polecił czy gdzieś z jakiejś reklamy go wzięliście?

PawBud

Nieuczciwy ,,przedsiębiorąca". Zalega z płatnościami w hurtowni oraz u klientów. Ostrzegam przed wydawaniem towaru na przelew bo nigdy nie dojdzie.

Grażyna

Nie wpłacać pieniędzy i nie dawać towaru na przelew bo nie będzie ani pieniędzy ani towaru. Człowiek niepoważny i bez honoru...

Drocia

Pan Piotr rok już zalega naszej firmie z płatnościami. Uważajcie Państwo na niego. Nie wpłacać żadnej kasy z góry za roboty oraz nie dawać towaru na przelew. Firma ma kłopoty finansowe od dłuższego czasu.

Rafał D.

Pobrał zaliczkę i nie wywiązał się umowy :( Teraz ani materiału ani zaliczki. Nie wiem jak tak można żyć !!! Panie Piotrze, kiedy odda Pan nasze pieniądze ???

Klient
@Rafał D.

Raz Pan Rafał raz Robert, chyba coś nie halo. Fajnie tak pisać o kimś źle? Prosze dzwonić do firmy, a może to tylko hejt?

Pjoter
@Klient

co da dzwonienie do firmy, jak jest cały czas ta sama śpiewka że kasa będzie do końca tygodnia, do końca miesiąca bo właśnie kończą inwestycje a potem kasa nie wpływa i dalej to samo dobrze że ktoś ostrzega przed niesłownym "przedsiębiorcą"

Dachy
@Rafał D.

Sam po dobroci nie odda, trzeba iść do sądu albo jakoś wymóc na nim oddanie kasy, Firma zadłużona w wielu miejscach, więc jak widać nie ma kasy wcale. Tyle dobrze że gość odpowiada całym swoim majątkiem, więc jeśli nie przepisał na rodzinę to można ściągać z jego majątku.

A to nie da się dodzwonić do firmy ?

maruś
@Marek

dodzwonić może się i da mareczku

HALINA PAWŁOWSKA

Witam, a ja jestem bardzo zadowolona z Pana Piotra, a dach jest piękny. A czemu Państwo ukrywają się pod jakimiś Nickami jeśli dodajemy takie nie miłe rzeczy to można mieć odwagę się przedstawić. Pozdrawiam

Kłamca, kłamca i jeszcze raz kłamca. Nie dawać zaliczek dopóki coś nie przyjedzie na plac budowy !!!

Wierzyciel Piotrusia

czy ktoś ma z nim kontakt?

Robek D.

Też mnie (usunięte przez administratora) na kilka tysięcy :( Ciągle tylko obietnice spłaty ale cały czas nowe wymówki. Musieliśmy przerwać budowę przez tego (usunięte przez administratora).

Caro

Co tu gadać (usunięte przez administratora) i tyle , żeby uczciwych ludzi tak w balona robić , pewnie że do sądu i tyle , przedsiębiorca od siedmiu boleści

Dachy

NIEWYPŁACALNY GOŚĆ! NIE MA SENSU POLUBOWNEGO ROZWIĄZYWANIA SPRAWY BO NIE DOTRZYMUJE SŁOWA, ZWODZI MIESIĄCAMI, JEDYNE CO TO DO SĄDU I KOMORNIKA, TERAZ E-SĄDY DZIAŁAJĄ SZYBKO W TAKICH SPRAWACH

Łuki123

(usunięte przez administratora) i kłamca. Żałuję że tak późno znalazłem tą stronę. Wpłaciłem wysoką zaliczkę i nie mam ani dachu ani materiałów ani widoku na zwrot zaliczki :( Ostrzegam wszystkich ! Nie dajcie się oszukać ! Ciężko zarabiam na każdą złotówkę a tu przyjdzie taki (usunięte przez administratora)

laki20212343

Łupi dostawców, orzyna klientów, stąporkowski Janosik ,przedsiębiorca Piotr K. Moje zamówienie za które zapłaciłem realizuje już czwarty miesiąc i nikłe widoki ze go zrealizuje. Z daleka od tego pana zwanego przedsiębiorcą , jeżeli jednak już pan Piotr to pieniądze po dostarczeniu towaru, żadne przedpłaty i zaliczki. Ostrzegam potencjalnych klientów, odzyskanie pieniędzy , lub dostawa towaru graniczy z cudem.

Blizyndach

Niestety zbyt późno przeczytałem opinie o tej firmie i też zostałem bez pieniędzy i materiałów na dach :( Człowiek nieuczciwy, niesłowny i żeruje na uczciwości innych ludzi. Zdecydowanie przestrzegam wszystkich przed kontaktem z tą firmą i p.Korkowskim...

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Invest Dach+ Piotr Korkowski - Stąporków

• Jak się pracuje w Phu Invest Dach+ Piotr Korkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Phu Invest Dach+ Piotr Korkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phu Invest Dach+ Piotr Korkowski?

Phu Invest Dach+ Piotr Korkowski
1.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Marszałka Józefa Piłsudskiego 61
    26-220 Stąporków