Opinie o Ochrona Twierdza w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ochrona Twierdza. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ochrona Twierdza na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ochrona Twierdza w Łódź

M.Rosiak

Użyję swojego prawdziwego nazwiska, bo gdy widzę co ludzie wypisują, to się w głowie nie mieści. "Płacą w ratach" , " Reszta nie wiadomo kiedy", nie zostawię tego bez odzewu. Jestem zatrudniona w Twierdzy od 8 Lat!! I nie pozwolę by pisano takie brednie... jest to żałosne i nieprawdziwe oczernianie.

M.Rosiak

Twierdza od 2005 roku nie spóźniła się z wypłatą, nigdy nie wypłaciła nic na raty, jest wiarygodną firmą, i regularnym płatnikiem, a oczernianie i pisanie bzdur domyślam się, że jest spowodowane zwolnieniem... Żałosne!

Ryszard Kubiak

Jest mi bardzo przykro , że ostatnie opinie są pisane przez ludzi bardzo nieuczciwych, którzy nawet nie potrafią się podpisać pod wystawiona opinią jest to przykre . Jeżeli tylko w ten sposób potrafią się dowartościować to nic nigdy w życiu nie osiągną. Jesteśmy Firmą , która się rozwija dynamicznie nie posiadającą problemów finansowych , pracują u nas pracownicy o dużej kulturze osobistej lojalnych w stosunku do Firmy z którymi jest mi miło współpracować . (usunięte przez administratora)

rudy

Potwierdzam, ostatnio ciągle problemy z wypłatą. Płacą w jakiś śmiesznych ratach i z opóźnieniem. Mi wiszą już za 3 miesiące . ODRADZAM.

@rudy

potwierdzam ostatnie 3 miesiące to jakaś masakra z pieniędzmi płacą w jakiś ratach i oczywiście nie wszystko chwalą się że wypłata 10 każdego miesiąca tak to prawda ale 10 tego to można dostać 300 złotych a resztę to nie wiadomo kiedy . Przykre ale prawdziwe . Taki mamy klimat sorry.

Pracownik Ochrony

Nie wiem co kolega na górze łykał, ale raczej nie w tej firmie "Ta" forma rekrutacji. 2 dni szkoleń, i jeżdżenia do biura uzupełniać dokumenty. Oświadczenie o niekaraloność. 2 szkolenia na obiekcie ( otwarcie i zamkniencie- procedury), wytłumaczenie obowiązków i warunków. Przedstawienie dokumeentacji służbowej. I rozpoczęcie pracy. Profesjonalne podjeście do zatrudnienia! Solidna firma.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
kamil

(usunięte przez administratora)ODRADZAM .Właśnie się zwolniłem bo nie płacą.

Piotr.W.

Pracuje dla tej firmy i nie mam podstaw do narzekania kasa na czas , nie kłamią jak to bywa w innych firmach ,są tam na stołkach bardzo słowni ludzie ,jak coś powiedzą czy obiecają to tak jest .w każdym temacie można się ugadać a dyrektor pewien niestety nie moge podac nawet inicjałów, to gość z klasą i bardzo charakterny ,polecam tą firme bo ja bynajmniej jestem człowiekiem co lubi narzekać ale na Twierdze nie moge bo są słowni we wszystkim pozdrawiam i polecam . obiekty też ciekawe i system pracy do ugadania .

Czytam te opinie a w szczególności dwie ostatnie Panowie trzeba było się uczyć albo mieć jakieś ambicje i znaleźć lepszą pracę a nie pisać bzdury, pracowałem w kilku firmach ochrony i mam porównanie a tu jest wszystko OK !!.

Mozo

Pracowałem w Twierdzy i nie polecam. Niekompetentna kadra zarządzająca zwłaszcza(usunięte przez administratora) Poza tym masz nie całe wynagrodzenie masz na umowie. Resztę dostajesz do ręki. Gdzie nikt nie dowiezie tylko samemu się trzeba fatygować. Mało można się w tej firmie rozwinąć, na umowę o pracę nie ma szans ani na awans. A wylecieć można wylecieć w każdej chwili. Plus, że brak jest kontroli takich jak w innych firmach :) i badań alkomatem :)

J.Gawroński

Pensja co miesiąc na czas ! Nie zdarzyło się, żeby nie było od kiedy pracuje (ponad 4 lata) ... Firma na duży plus ! mała rotacja pracowników, zaliczki przed pensją w razie potrzeby. Dorzucam również 5 gwiazdek :)

Klaudia Groszkiewicz- organizator

Trudno to nazwać interwencją... Lecz dnia wczorajszego na Festiwalu gier i Komiksów 2013 w Atlas Arenie zaginął chłopczyk lat 7! Ochrona w minute się rozdzieliła część na zewnątrz część w środku... chłopczyk się znalazł po 10 minutach.. bardzo wystraszony na festiwalu było parę tysięcy osób zaznaczam. Pozdrawiam i jeszcze raz Dziękuje :)

Radek

Na większości imprez byłem osobiście od 2005, nigdy nie było żadnych zastrzeżeń, zawsze po myśli :) a odnośnie kontraktów... Tego, niestety nie wiem. To już do szefa, bądź zarządu pytanie...

Radek

Atmosfera jest bardzo przyjazna, i Twierdza zazwyczaj ochrania bardzo ciekawe wydarzenia... co zabija nudę odrobinę. Mecze Budowlanych Łódź, pikniki, ogródki a teraz w Październiku np. Festiwal Światła- Piotrkowska Atlas arena - Festiwal komiksu... I co roku te same imprezy... Czyli pracodawcy zadowoleni...:)

łodziak

zarobki jak to bywa w tego typu firmach niema co się oszukiwać między 5zł a 6zł czasami 7zł za godzinę na obiektach

Radek

Jak będziesz siedział przed kompem zamiast iść się zapytać... jedyna umowę jaką zobaczysz, przyjdzie za internet. Miodzio firma :) Zaliczki dają, to rzadkość... Dyrektor w kasze nie da dmuchać, jest dyscyplina, i przyjemne warunki. Polecam również, i Pozdrawiam [usunięte przez administratora] z Masówek Twierdzy :)))

Joanna

Przykro mi nie mogę... Zdążył byś zadzwonić 15 razy [usunięte przez administratora]. Firma jest rzetelna, nie kręci ... godna polecenia!

Joanna

Wybacz... Szef prosił nie udzielać takich informacji przez internet, ale możesz po prostu zapytać w biurze... Albo Pani [usunięte przez administratora] z Twierdzy telefonicznie. A co do Konsalnetu, pisałam dosyć jasno jak mnie oszukali odnośnie stawki...

Joanna

Wątek dotyczy dokładnie tej firmy o której piszę kolego, Twierdza :) Czytamy ze zrozumieniem.

Joanna

Obiecanej pensji w Konsalnecie nie dostałam !!!! Była niższa o prawie złotówkę... nie operuje kwotami, ale Ciesze się że tu trafiłam :) Miła atmosfera w biurze i na obiekcie.

Twierdza

Jarek* - Na rozmowę odnośnie zarobków, zapraszamy do biura przed wcześniejszym kontaktem telefonicznym... Przemek* - Twierdza ma obiekty wokół całej Polski, a więc nie tylko Łódź, i zajmujemy się nie tylko Ochrona Stacjonarna ale również: * Ochrona Imprez Masowych * Usługi Porządkowe * Zabezpieczenia Techniczne ( Monitoring ) Mam nadzieję, że pomogłem Resztę informacji znajdą Państwo na stronie www.ochrona-twierdza.pl Pozdrawiam

Przemek

Ochrona tylko na łódź ? Czy inne miasta również... ? I czy tylko Ochrona Stacjonarna sie zajmujecie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Twierdza - Łódź

• Jak się pracuje w Ochrona Twierdza?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Twierdza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Twierdza?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Twierdza?

Kandydaci do pracy w Ochrona Twierdza napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Twierdza
4.1/5 Na podstawie 214 ocen.
  • ul. Dostawcza 4
    93-231 Łódź