Energoaparatura S.A.

Katowice

Opinie o Energoaparatura S.A.

Joanna

Firma Energoaparatura S.A. w zakładce kariera opisuje szczegółowo cały proces rekrutacji http://enap.com.pl/proces-rekrutacji.html Myślę, że przydadzą się te informacje dla osób zainteresowanych, którymś ze stanowisk, które teraz firma potrzebuje obsadzić, czyli PROGRAMISTA / INFORMATYK, ELEKTROMONTER, ASYSTENT PROJEKTANTA, INŻYNIER AKPiA, INŻYNIER ELEKTRYK,INSPEKTOR/SPECJALISTA DS. BHP.

Joanna

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie, aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie internetowej w zakładce kariera: http://www.enap.com.pl/kariera.html Tam również przeczytasz więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacji do Energoaparatura S.A.

Ark

Muszę powiedziec, że jeśli chodzi o przedstawicieli handlowych to mają tutaj naprawdę godziwe pensje i bardzo fajnie się tutaj można dogadać, są też premie

FROST

Firma Energoaparatura S.A. opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować.     Oferta pracy                &nb... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5742715?keywords=&region=

on

To w końcu Energoaparatura jest dobrym miejscem na szukanie pracy, czy raczej żałujecie, że w ogóle przyszliście na rozmowę rekrutacyjną? Te nadgodziny to rzeczywiście jakis wielki problem, zdarzaja sie kilka razy w tygodniu i dłużej niz godzina, czy raczej sporadycznie? Oczywiście firma za to płaci sowicie?

henryk

no właśnie ale jak to jest z nadgodzinami, bo fakt, że czasem trzeba zostać, ale co innego jeśli to się robi z własnej woli, a nie, że pracodawca każe no i oczywiście też kwestia czy taka godzinka dłużej jest ekstra płatna

jurek

Może problem i nie, jesli to się zdarza sporadycznie, ale pytanie chyba było, czy to się w ogóle zdarza w energoaparatura.

willy

to nie jest tak duży problem z zostaniem godzinki dłuzej, jeżeli oczywiście firma za te godzinkę normalnie zapłaci

Kali

Czyli nigdy nie ma tak, że w Energoaparatura każą zostać chociaż godzinę, czy każą przyjść w dzien wolny, bo obecnie w firmie mam z tym problem i szukam innej pracy.

Fogs

Wiadomo, zawsze jakis sposób na dorobienie, ale niektórzy maja rodziny, to jak mniemam wolą wówczas poświęcić im troche czasu.

www

praca od pon do pt po 8h na dzien płaca zależnie od stanowiska dla najniższego zawodnika mało chyba dostają z 8 zł za h

Shenk

Ja tam sie nie znam, ale mlodym daja najnizsza, a doswiadczonym niewiele wiecej, z nadgodzinami to prawda, juz tylko do odbioru, atmosfera wporzadku, z mojej strony kierownictwo ok.

Wolak

Polityka "JARO" to koniec tej wspaniałej firmy, szkoda. Zarząd jest nieprofesjonalny, brak mu wyobraźni.

Jeżeli Pan wymienia kierownika z nazwiska, to może siebie też Pan przedstawi . Sprawę w sądzie Pan wygrał? jestem strasznie ciekawy. Z tym \"prezesowym\" to chyba przesada.

Hanys

Przesadzasz firma nie jest zła

Hanys

Firma była kiedyś OK, pracowałem tam to wiem. Nowe kierownictwo ludzi nie szanuje, dba tylko o swoje interesy. Co do [usunięte przez moderatora], to nie zgadzam się z przedmówcą, znam Dyrektora i wiem ze to porządny gość.

Były pracownik II

Jestem strasznie ciekaw o co są te procesy sądowe i z jakim skutkiem się zakończą?

Georg

Chyba Pan pracował blisko lub samym "korytku" dlatego WAŚCI było tak dobrze - co?

Zostaw opinię o Energoaparatura S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energoaparatura S.A.