Juventas

Sanok

Opinie o Juventas

Aneta

Pracujesz w Juventas? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda obecnie praca w firmie. Jakie są według Ciebie plusy i minusy pracy tutaj?

dfd

kama a możesz powiedzieć jakie na to stanowisko wymagania?

forma

jak tam wygląda praca w księgowości? ktoś wie? dlaczego poszukują nowej osoby?

miśiek

Siemano, jakimś cudem przeczołgałem się przez te wszystkie wasze laboraty kochani, ale nigdzie nikt nie napisał ile zarabia się w Juventasie i na jakiej zasadzie przyjmują, w sensie czy biorą pod uwagę cv czy jest prócz cv też rozmowa rekrutacyjna? no szczerze mówiąc liczę że coś wiecie i podpowiecie mi choć odrobinę

Robert Lorens

Proszę Państwa, proszę nie mieszać naszej firmy w Wasze wewnętrzne sprawy. Nie jesteśmy stroną sporu i nie życzymy sobie, aby ktoś do rozwiązywania swoich problemów z obecnym czy byłym pracodawcą wykorzystywał nazwę naszej firmy oraz osoby z nią powiązane. Dziękujemy również za pseudo reklamę, nasze wyroby same się obronią i nie potrzebują dodatkowego wsparcia. (usunięte przez administratora) WS TECH

jakmensanok.
@Robert Lorens 24.03.2014 12:39

Panie Lorens...nie wiem co ma Pan na myśli pisząc "nasza firma"... nie wiem od jak dawna jest ona wasza...ale znam Juventasa z czasów kiedy jeszcze nie miałeś pojęcia o jego istnieniu...a powyższe opinie nie pisze jedna osoba tylko gro osób które podejrzewam mają więcej do powiedzenia niż Pan... Sam szef...raz Podsiębierski, raz Ziółkowski, raz mieszka w Piotrkowie to znów w Sanoku z mieszkaniem w Budapeszcie...a o szczegóły uczciwości owego pana proszę zapytać Pana Emila z "bliźniaczej "firmy "Habys" z Jasła...to przyjaciele...

tam

kogo obchodzi czyjaś firma ,a szczególnie pracownika???chodzi o klienta ??????

ktoś

rozżalony były pracownik.najpierw trzeba zacząć od siebie ,a nastepnie kogoś oceniać.

jó reggelt???

firma jak firma , żądzą tam pracownicy ,szef to taki gośc który się chyba niezna albo nie chce się znać na tym co się tam robi ,jest tam grupa ludzi tagzwanych jego zaufanych,którzy go niszczą i jego firme ?,żaden szef nie pozwolił by na produkowanie bubli ,a jego zaufani ludzie żenią mu kity,że wszystko w pośpiecu się robi,i dlatego im nic nie wychodzi,albo mają zły sprzęt do pracy,dużo by pisać o tej firmie ale jak szef nie chce tego widzieć to jego sprawa?,a najlepsze to że pracownicy jego mu łaskę robią że przychodzą do pracy i pracują ,np.,szef wyjechał na pare dni to co nie którzy nie przychodzą do pracy,albo przeplątają się do przerwy i idą do domu bo go coś tam boli? a stolarnia spi? pa?

tes

ostatnia opinia jest nie nieprawdziwa, zgadzam się z opiniami wyżej, atmosfera w tej firmie jest fatalna

wiem co mówię

to co piszą to nieprawda juventas to bardzo rzetelna firma atmosfera tam panuje ok wszyscy się dogadują a to ze czasami się zdarzy jakiś zgrzyt to normalne w każdej firmie tak jest. A to ze jest na terenie przemysłowym to normalna sprawa że i firmy znajdują się różne

obcywsieci
@wiem co mówię 17.03.2014 14:24

masz całkowitą rację...znam atmosferę w tej firmie aż za dobrze...podkładanie świń nie wygodnym kolegom z pracy to norma...panoszenie się, plotkowanie i tworzenie historii z powietrza...szef nie bardzo panuje nad tym...a gwiazdą największą była i może nadal jest pani A. ....

praca w 9 godzin, w dziale handlowym, osoby nie znające się zupełnie na rzeczy tam siedzą, [usunięte przez moderatora] po między pracownikami na produkcji ciągłe niesnaski, niezgranie, kłamstwo,zazdrość, atmosfera beznadziejna. w firmie panuje duża rotacja osoba nie pasująca zostanie wygryziona.

Zostaw opinię o Juventas - Sanok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Juventas