Danbalt Sp.z.o.o

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Danbalt Sp.z.o.o

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Danbalt Sp.z.o.o

Administrator

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Danbalt Sp.z.o.o sytuacja w przedsiębiorstw

leki

firma Danbalt z Warszawy posiadała niegdys znana siec sklepów o nazwie DANIJA. Niestety w 2010 roku firma upadła i tu juz pracy nie znajdziemy, także nie rozumiem tego komentarza w 2013 roku. Szkoda, że tak sie stało, bo mieli buty naprawdę dobrej jakości.

zadowolona

A jestem zadowolona i pracuje tam juz dosyć długo!!

woyciq

Całkowita prawda,ta firma to totalne dziadostwo,wciskają ludziom kity,a na koniec okazuje się,że lądują z gołą podstawą.

anonim

Moja opinia jest negatywna! Ogólnie pracownicy nie maja zbyt duzo do powiedzenia jesli chodzi o pensje czesciej zabieraja jak nie dodatki stazowe to poziom prowizji jest zmniejszany- traktuja ludzi jak tanią siłe roboczą! Wymagaja co chwila cos a sami nie motywują i nic nie daja!

Zostaw opinię o Danbalt Sp.z.o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Danbalt Sp.z.o.o