Danbalt Sp.z.o.o

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Danbalt Sp.z.o.o
2 7 6 1

Opinie o Danbalt Sp.z.o.o

Marta

Firma Danbalt niestety została zamknięta i wykreślona z rejestru przedsiębiorców. Może znajdą się tu osoby, które pracowały u tego pracodawcy i mogą się na ten temat wypowiedzieć? Czy macie dobre wspomnienia? Jak została rozwiązana kwestia umów? Czy nie czujecie się stratni?

Administrator

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Danbalt Sp.z.o.o sytuacja w przedsiębiorstw

leki

firma Danbalt z Warszawy posiadała niegdys znana siec sklepów o nazwie DANIJA. Niestety w 2010 roku firma upadła i tu juz pracy nie znajdziemy, także nie rozumiem tego komentarza w 2013 roku. Szkoda, że tak sie stało, bo mieli buty naprawdę dobrej jakości.

zadowolona

A jestem zadowolona i pracuje tam juz dosyć długo!!

woyciq

Całkowita prawda,ta firma to totalne dziadostwo,wciskają ludziom kity,a na koniec okazuje się,że lądują z gołą podstawą.

anonim

Moja opinia jest negatywna! Ogólnie pracownicy nie maja zbyt duzo do powiedzenia jesli chodzi o pensje czesciej zabieraja jak nie dodatki stazowe to poziom prowizji jest zmniejszany- traktuja ludzi jak tanią siłe roboczą! Wymagaja co chwila cos a sami nie motywują i nic nie daja!

Zostaw opinię o Danbalt Sp.z.o.o - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Danbalt Sp.z.o.o