TEK-FAL PPHU Sp.j.

Tworóg

Opinie o TEK-FAL PPHU Sp.j.

G

Gorsi od szefów są wbrew pozorom pracownicy. Jedni obgadujący drugich. Znaczna część na 2 i 3 zmianie zaglądając do kieliszka. Słabsze trunki na tych zmianach są normą. Wystarczy że szef przyjechały na przerwę na 3 zmianie, gdy są na niej pracownicy lubiący wypić i otworzyli by oczy. Kolejnym problem jest sama praca,często pracownicy wiedząc o potencjalnych awariach nic z tym nie robią. A wypłaty mają takie na jakie zasługują. Palenie wbrew zakazowi odbywa się na każdej zmianie.

Roger

Alojzy Strzyż = debil , lubi pomiatać ludźmi , ten typ tak ma. Pewnie myśli że jest taki bogaty i wpływowy. Współczuję pracownikom tego debila.

krzysiu916

dramat pracowników, Panowie Szefowie zdaje się jeszcze żyją w XIX wieku, kiedy pracuje się 12 godzin za miskę zupy i okruch chleba, pozatym szacunek do pracownika na poziomie zero,adekwatny do zarobków,osobiscie wolałbym roznosic ulotki z dyskontów.

kuba90

zgadzam się, firma źle zarządzana, właściciele kompletnie oderwani od rzeczywistości (żyją jeszcze w poprzedniej epoce). Zarobki poniżej krytyki.

jaro28

Tek-fal kiepskie zarobki, firma z poprzedniej epoki

Zostaw opinię o TEK-FAL PPHU Sp.j. - Tworóg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEK-FAL PPHU Sp.j.