meeting point sp. z o.o.

Opinie o meeting point sp. z o.o.

jago

Witam serdecznie. Pracowałem w kilku bardziej znanych miejscach w tej branży. Ludzie jednak mówią , że polecają to miejsce ze względu na atmosferę. Nie trzeba pracować w największych firmach aby czuć się w nich dobrze. Dajcie znać jeszcze jak wygląda sytuacja tutaj z wynagrodzeniem , bo jakaś cisza na forum

Czy uważasz, że to co pisze się w internecie na temat firmy meeting point sp. z o.o. to prawda? Dodaj swoją opinię na naszym forum.

Zostaw opinię o meeting point sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie meeting point sp. z o.o.