Hotel Wenecki

Częstochowa

Opinie o Hotel Wenecki

Owieczka

Też tam pracowałam i było fatalnie na początku wszystko miło ale potem szefowa wykańczała Cie psychicznie.jedną z pracownic wyrzuciła w środku nocy z hotelu innej zaś dziewczynie która nie wymieniła wody w kwiatkach kazała jej ją wypić choreeee. Odradzam może że chcecie mieć zrytą psychike. Cały czas jest ogłoszenie o prace zastanuwiecie sie czemu

wazne

a z czym mieliście problemy pracując tam?

Były pracownik.
@wazne 06.02.2017 14:24
a z czym mieliście problemy pracując tam?

Przede wszystkim z szefową ! Osoba która nie potrafi nikogo traktować z szacunkiem, każdego tylko miesza z błotem, a to ona jest najgorszą osobą jaką można spotkać na swoje drodze. Jeżeli przeżyliście Hotel Wenecki i Panią J. To przeżycie dosłownie wszystko. Choć dasz z siebie wszytko wszystko to i tak będziesz zerem. Szkoda słów do takich ludzi. Nic tylko zamknąć ten syf. Zero klasy w takim człowieku ???? omijać jak najdalej się da !

Misio
@Były pracownik. 26.09.2017 01:38

Potwierdzam tak właśnie jest w hotelu Weneckim im lepszy pracownik tym gorzej traktowany tez tego doświadczyłem ...odradzam prace w tym miejscu lepsze bezrobocie niż praca tam tzn jako praca jest świetna atmosfera(usunięte przez administratora)

były pracownik

Myślałam, że to co piszą na tej stronie to jakaś ściema, pisane przez zdenerwowanych byłych pracowników. Niestety przekonałam się na własnej skórze, że to wszystko prawda. Zero szacunku dla pracownika. Uciekajcie, bo to nie jest warte waszych nerwów!

byly prcownik

podzielam zdanie powyzszych osob,( usunięte przez administratora )nikomu nie polecam tam pracy ,omijac szerokim łukiem!!!

Zdzichu

Tak jeżeli ktoś ma zamiar podjąć się tam pracy szczerze odradzam, (usunięte przez administratora)zero tolerancji i wyczucia smaku, podejście do klienta w skali od 1-10 tylko 3. Omijajcie szerokim łukiem to miejsce!!!!!!!

były pracownik

niestety nie są to opinie rozgoryczonych "byłych pracowników" to jest fakt ..( usunięte przez administratora ) szczerze odradzam prace w tym miejscu !!!

były pracownik

Też tam pracowałem i miałem do czynienia z gościem - jeden z właścicieli! Ma jeszcze pasaż w I ANP. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Hotel Wenecki - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Wenecki