Andrzej Grodecki Add Andrzej Grodecki

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Andrzej Grodecki Add Andrzej Grodecki
3 5 6 1

Opinie o Andrzej Grodecki Add Andrzej Grodecki

ja

to jakośc obsługi klienta w firmie add: "ADD nie ma żadnych zobowiązań wobec Państwa jako klienta, gdyż nie instalowała tam systemu. Był on sprzedany do firmy elektrycznej ..... ADD nie jest zatem stroną tego problemu. Jeśli Pani życzy sobie wykonanie serwisu przez ADD w krótszym czasie, to informuję, że zryczałtowany koszt wizyty serwisowej wynosi 200 zł netto, nie licząc kosztu zepsutych urządzeń. Proszę o ew. wystawienie zlecenia na taki serwis. Jak nie chcecie Państwo kierować się zasadą "najpierw kasa, później klient" to nie podejmujcie pracy w ADD. Można sobie tylko "zepsuć nazwisko"

Zostaw opinię o Andrzej Grodecki Add Andrzej Grodecki - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrzej Grodecki Add Andrzej Grodecki