Andrzej Grodecki Add Andrzej Grodecki

Andrzej Grodecki Add Andrzej Grodecki

Opinie o Andrzej Grodecki Add Andrzej Grodecki

ja

to jakośc obsługi klienta w firmie add: "ADD nie ma żadnych zobowiązań wobec Państwa jako klienta, gdyż nie instalowała tam systemu. Był on sprzedany do firmy elektrycznej ..... ADD nie jest zatem stroną tego problemu. Jeśli Pani życzy sobie wykonanie serwisu przez ADD w krótszym czasie, to informuję, że zryczałtowany koszt wizyty serwisowej wynosi 200 zł netto, nie licząc kosztu zepsutych urządzeń. Proszę o ew. wystawienie zlecenia na taki serwis. Jak nie chcecie Państwo kierować się zasadą "najpierw kasa, później klient" to nie podejmujcie pracy w ADD. Można sobie tylko "zepsuć nazwisko"

Zostaw opinię o Andrzej Grodecki Add Andrzej Grodecki - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrzej Grodecki Add Andrzej Grodecki