ASMET

Opinie o ASMET

ssmóg

fineasz, asmet nie wyróżnia się jakoś specjalnie na tle konkurencji. Gdzieś obiło mi się o uszy, że ludzie są do nich przywiązani po prostu z przyzwyczajenia. Dla mnie istotne jest to aby wynagrodzenia wpływały w terminach i nie trzeba było się martwić o powiązanie końca z końcem.

kokos

Zarobki to to co najgorsze w tej firmie, zaniżone na maxa 1600-1750zł. no i tak zwany gorĄcy posiłłek o 8:30 masakraaa

To jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie pracodawca będziecie pracować za marne grosze, a oczekiwania od Was będą mieli jakbyście pracowali nie wiadomo za jakie wynarodznie. Praca w [usunięte przez moderatora] 70 lat.

Zostaw opinię o ASMET - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASMET