Mazurek Robert Hotair

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mazurek Robert Hotair

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Mazurek Robert Hotair? 27 stycznia na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Elektryk. Ktoś z Was aplikował?

Pokut

Firma ok. Ale szef czepia się wszystkiego. Ale praca jest lekka do czasu dostawy. Właściciel nie wie gdzie co postawic. Ważniejsze są zamówienie to zrozumiałe"pieniadze". Jak nie idzie pomysli szefa to długo tam nie popracujesz. I nigdy się nie myl bo jesteś robotem a nie pracownikiem. Ale jest spoko

Nowy wpis

@Pokut

Albo się czepia albo zwraca uwaga albo błaga o rzetelną pracę. Albo jak wiele razy coś jest nie tak to zwalnia żeby ktoś nie pomyślał że się czepia albo że może nie ma czau się 'Czepiać" Korzystniej miec pracownika co się nie trzeba czepiać, męczy mnie to czepianie, albo takiego który nie myśli że się ktoś go czepia i realizuje powierzone zadania. Nieudacznikom mówimy stanowcze NIE - Czepiaczom także i Czepianym też Stanowcze NIE

Mateusz 87 Nowy wpis
@Mazurek Robert Hotair

Szanowny Panie takimi właśnie odpowiedziami się ośmieszasz.

xxx

Stawka to minimalna i ani grosza więcej, zero BHP. Delikatnie mowiac fatalne traktowanie. Krzyki to codziennosc i jak ktos nie jest bardzo szczupły nie wszedzie sie zmiesci bez ocierania sie o inne rzeczy. Zero pakietow, zero dodatkow, zero premii. Brak stołowki i miejsca gdziekolwiek. Tylko dla ludzi z silna psychika i bez szacunku do siebie.

Nowy wpis

@xxx

szczupły , brak stołówki i tego no pakietu w Mcdonalds też brak

Kolega

Poprzewracało się od 500 plus bo siedzi i patrzy w kamery ha ha ha tak jak za pisu to nigdy już nie będzie. Lewakom się w (usunięte przez administratora) przewraca

@Kolega

No siedzi i patrzy coż w tym dziwnego. A ty patrzysz na swój portfel ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Mazurek Robert Hotair? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Czy firma Mazurek Robert Hotair w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Mazurek

szkolenia z układania towaru i szykowania do wysyłki? nie bądź śmieszny bo wystarczająco szef sie błaźni

Dzień dobry, dziękuję za pytanie. Jeśli tylko jest chęć po stronie pracownika do uczestnictwa w szkoleniu, firma chętnie finansuje szkolenia.

@Mazurek

Ekspert w układaniu towaru i wysyłkach. Taki talent się marnuje na kpinach

Jak jest z pakietem medycznym w Mazurek Robert Hotair? Można dołączyć rodzinę?

xz

Jakim pakietem!!!! nigdy nie było i nigdy nie będzie tam żadnego socjalu chwali się że w łazience jest papier toaletowy i mydło

Dzień dobry, dodatkowy pakiet medyczny jest w planach firmy.

@xz

Dzień dobry, pakiet medyczny nie ma nic wspólnego z papierem toaletowym i mydłem. Nie robimy tego, ale tak, pochwalimy się, pracownicy mają do dyspozycji papier toaletowy oraz ręczniki papierowe firmy Foxy oraz mydełka w płynie Dove.

@xz

oj oj oj

chętny

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w tej firmie?

@chętny

Pracowałem tam trochę i mogę powiedzieć tyle ze nie warto iść i si (usunięte przez administratora) bo Właściciel ma takie widzimisie. Szkolenie to chyba ktoś dla PRu wpisał dla chętnych, a tak na prawde to zostawi cie samego i powie "no masz tu narzędzia i pracuj sobie" mimo ze nie wiesz co masz robić, brak wsparcia od doświadczonego pracownika. Nawet jeżeli masz przerwę to masz zakaz palenia na przerwach. Dla ludzi którzy znaleźli ogłoszenie na olx powiem tylko tyle że jeżeli lubisz atmosfere gdzie każdy cie zlewa i nie będą ci pomagać to lepiej się zastanowcie 2 razy. Pracowałem tam kilka dni i nie zobaczyłem pieniedzy ot co cała firma. nie polecam. Nie sugerujcie sie tym co piszą, brak szkolenia i brak wsparcia, śmieszne pieniądze gdzie musisz się negocjować. Jeżeli ktoś jest chętny to niech sam sprawdzi jak wygląda tam praca.

Szkolenia są dla chętnych wiedzy i umiejętności. Przykro mi że z żadnego nie zdążył lub nie chciał Pan skorzystać.

Magazynier

Po rozmowie na stanowisko magazyniera usłyszałem że moje wynagrodzenie będzie wynosiło 2100brutto(aktualnie najniższa krajowa)Oczywiście nie jest to jakieś bardzo wymagające stanowisko ale oferowanie takiej stawki dorosłemu facetowi w 100%sprawnemu fizycznie jak i intelektualnie jest nie na miejscu.

@Magazynier

No przykro mi że stawka którą Pan zaproponowałem nie jest adekwatna do Pańskich oczekiwań. Ale żeby od razu takie żale pisać ? Mam nadzieje że wszystko idzie zawsze z Pańskimi oczekiwaniami a to był tylko wypadek przy .... szukaniu pracy

Kupujący

Witam miałem dobrą opinię ale do wczoraj a to dlatego, że właściciel z dnia na dzień podrożył cenę zasilacza KA3005d o 59 zł. Gościa posrało i to porządnie. W dniu 17.12.2018r kosztował 271zł a 18.12.2018 330zł masakra.

Wiktoria
@Kupujący

Właściciele firm mają możliwość sprzedaży swojego asortymentu w cenach, jakie uważają za słuszne. Jeśli Tobie tego typu sytuacja, związana z podwyżką nie podobała się mogłeś zwrócić na to uwagę szefowi firmy, bądź przekazać informację przez sprzedawcę sklepu. Czy na forum - zgodnie z jego przeznaczeniem - znajdą się osoby zatrudnione w Hotair - Zawiercie, które opiszą sytuację, jaka ma obecnie miejsce w tej firmie? Jakie jest tam wynagrodzenie?

@Kupujący

No drozeje wszystko, takie czasy. Chleb też

Martyna

Jak często są dostawy?

mateusz
@Martyna

a co trzy miesiące przyjeżdza kontener szef wynajmuje żuli spod sklepu i 5 -10 ton ręcznie przenoszenie kartonów - upychanie do łazienki pudel a ten stoi ze stoperem w ręce i pogania to nie jest żaden magazyn tylko przerobiona łazienka pracownicza tauronu szkoda gadać nienormalni ludzie to prowadzą

@mateusz

Coś gdzieś piszczy tylko gdzie ?

Fredziu78

Kupiłem spawarkę do plastiku po trzecim użyciu przestała grzać. Sprzedawca twierdzi że jest sprawna tylko nie grzeje a za naprawę mam zapłacić NIE POLECAM

xz
@Fredziu78

jeśli kupiłeś na allegro oceń sprzedawce negatywnie on tego nie znosi nie spi po nocach jak ktos nada mu złą opinie odda dusze żeby żeby ją tylko usunąć

Kukuryku
@Fredziu78

O jej jaka szkoda ale dobrze się jest wyżalić. Przykra sprawa no szkoda że wypadła z ręki może by jeszcze działała a tak i ze chcą kase za co ! powinni pracować za darmo i wszystko naprawiać. TEN ŚWIAT SCHODZI NA PSY TYLKO DEJ DEJ DEJ ZAPŁAC KAŻDY TYLKO CHCE KASE a za darmoszke to nikt nie chce

Kolegah

Widze że po wpisach od 3 lat jest bez zmian, cały czas krzyki problemy mazurka. Śmiech mnie bierze że nie moze wynająć większego magazynu tylko upycha towar z chin a ludzie nawet nie mają gdzie zjeść. Gorzej niż w chlewie. Pytanie mam do osób pracujących na umowie, sprawdzaliście czy macie odprowadzane składki do zusu?

@Fredziu78

Tak ocenił serwis, dostał Pan wyjaśnienia i sugestie co do prawidłowego sposobu pracy.

Firma ciągle szuka pracowników.. taka rotacja, nikt nie chce pracować?

@Kandydat

Tak, firma nie ciągle ale szuka pracowników jak wiele innych firm na świecie. Nie ma się chyba czemu dziwić.

Konsument

Od trzech tygodni czekam na realizację zamówienia. Brak odpowiedzi na kontakt telefoniczny i mailowy.

P
@Konsument

Tak samo, czekam na przesyłkę drugi tydzień i wciąż nie ma. Telefony podane na stronie odrzucają moje połączenia... Nie polecam bardzo.

@Konsument

Odpowiedzi są ale ze zwłoką. na kontakt emailowy. Wszędzie podana jest informacja o opóźnieniach.

@P

Nikt nic nie odrzuca telefonów ,telefony odbierane są na bieżąco. Albo dzwoni Pan po godzinach pracy lub gdy telefon jest zajęty. Nawał zamówień więc trzeba czekać w kolejce i uzbroić się w cierpliwość. I jeśli chodzi o połączenie telefoniczne a także. Nawał zamówień przed świętami. Informacje o opóźnieniach podane są na stronie www.

Mateusz87

Nie polecam cały czas krzyk, (usunięte przez administratora), wypłata najniższa krajowa. (usunięte przez administratora)cały czas wytyka błędy, siedzi i gapi się w kamery. Nie polecam a nawet szczerze odradzam !

Zainteresowana

Jaką stawkę oferują?

Janusz

Wiecie coś o rekrutacji w firmie? Jakieś informacje o zarobkach i benefitach podpowiecie?

Elektro

Brat pracował parę lat. Wiem że teraz przyjmują tylko osoby z doświadczeniem. Ciężko się tam dostać. Jestem elektronikiem z zamiłowania dwa razy podchodziłem. Chciałbym pracować przy takim sprzęcie. Magazyn mają w centrum miasta a serwis przy ulicy obok dworca PKP

Rudy
@Elektro

To chyba nie ta firma.Hotair jest na Polskiej,tam są naprawy.

Gaduła ????

Pracowałam długo, bo dwa lata. W każdej firmie bywają lepsze i gorsze okresy. Ktoś, kto pracuje kilka dni nie może mieć zbytnio dobrze wyrobionego zdania. Ja polecam. Można się wiele nauczyć i zdobyć cenne doświadczenie.

Wiktoria

@Ślepy, w celu odpowiedzenia na Twoje pytanie udałam się na stronę internetową firmy Hotair - Zawiercie -->> http://www.hotair.pl/pl/praca.html i w zakładce "praca" wyczytałam, iż w chwili obecnej firma poszukuje nowych pracowników. Jak można wyczytać ze strony poszukują: administratora serwisu internetowego, serwisanta elektroniki, przedstawiciela handlowego, oraz osoby do prowadzenia serwisu społecznościowego o tematyce elektronicznej. Czy ktokolwiek z Was myśli o tym by ubiegać się, o którąś z tych posad? Kto wybiera się na rozmowę rekrutacyjną?

Ciekawy wpis. Na pierwszy rzut oka potraktowałem poważnie. Po chwili refleksji doszłem do wniosku czego to ludzie nie wymyślą żeby inny nie zastąpił go w pracy.

Ślepy
@Zainteresowany

Są przyjęcia można się samemu przekonać czy tak jest faktycznie????

Zostaw merytoryczną opinię o Mazurek Robert Hotair - Zawiercie

• Jak się pracuje w Mazurek Robert Hotair?

Zobacz opinie na temat firmy Mazurek Robert Hotair tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazurek Robert Hotair?

Mazurek Robert Hotair