Topola Zakład Usług Stolarskich

Wrocław

Opinie o Topola Zakład Usług Stolarskich

10 razy się zastanówcie zanim podejmiecie pracę w tej firmie !!! Zazwyczaj szukają pracownika biurowego (czyt. osobę od wszystkiego). Początkowo wszystko pięknie, ładnie, wyrozumiały i chętnie służący pomocą właściciel ale do czasu pierwszej i każdej kolejnej wypłaty. Później zamiast wynagrodzenia "plucie" po 100zł lub 200zł oraz głupie tłumaczenia i wieczne proszenie i upominanie się o wypłatę wynagrodzenia - miesiąc w miesiąc. Jedyne czego można się nabawić w tej firmie to rozstroju psychicznego, nerwowego i pustego portfela !

Zostaw opinię o Topola Zakład Usług Stolarskich - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Topola Zakład Usług Stolarskich