Opinie o Grzegorz Jachym Jach-Pol w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grzegorz Jachym Jach-Pol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Grzegorz Jachym Jach-Pol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Jachym Jach-Pol w Wrocław

xxx Nowy wpis

Muszę większość tych komentarzy zdementować Jestem pracownikiem tego Hotelu od ponad roku zarówno Pan Grzegorz okazał się wspaniałym i bardzo dobrym szefem , jest zawsze fer wobec mnie , Małgosia jest bardzo empatyczną osobą. Jeżeli wychodziliście z założenia , że wyłożycie się na kanapie i będziecie chrapać do 7 czy 9 rano to nie dziwicie się , że uciekaliście stamtąd. Ten Hotel a w szczególności Małgosia , Ania nauczyli mnie , że sam jesteś kowalem swojego losu i wykonujesz swoje obowiązki sumiennie i należycie to jest nagradzane i z 14 czy 15 zł robi się dużo więcej jest to zauważane na każdym kroku

MM Nowy wpis

Ja byłam dziś na rozmowie. Praca na recepcji wiąże się z obsługą śniadań i drobnymi pracami dodatkowymi (zmywak, pilnowanie porządku wokół recepcji, kelnerowanie itp.). Praca wydaje się nienajgorsza, ale też nienajlepsza, a to dlatego, że płaca jest na godziny (14zł netto) i standard to aż 180 godzin w miesiącu (uwaga nadgodziny NIEPŁATNE! )!!! Praca w trybie ciągłym: noce, święta, weekendy, jak wypadnie. Pan, z którym miałam rozmowę bardzo w porządku, konkretny i uczciwie informuje o wszystkim, co trzeba na stanowisku robić. Informował, że z nim jest także wprowadzenie w obowiązki i szkolenie. Mnie jako kobietę przeraziło jedno- brak ochroniarza w obiekcie. Nigdy się nie spotkałam z takim hotelem, by w nocy być jedynym pracownikiem w obiekcie. Dlatego podziękowałam.

Kuku Nowy wpis

Wiecie może na jak długo podpisywana jest umowa na stanowisku recepcjonistki? Okres próbny czy na rok albo na stałe?

Aneta Nowy wpis

Komentarze bardzo zniechęcają do pracy w tym miejscu... To naprawdę martwiące, że na danym stanowisku wykonuje się pracę za innych. Piszecie też o mobbingu i obrażaniu pracowników. Czy to zostało gdzieś zgłoszone? Wiecie może, czy sytuacja do tej pory się poprawiła czy nadal to samo?

Firma Grzegorz Jachym Jach-Pol poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
XxX

Właśnie wyszłam z rozmowy kwalifikacyjnej... To jest jakaś porażka! To nie oferta pracy jako recepcjonistka, ale jako pomoc kuchenna hahaha. I jeszcze ta śmieszna stawka za godzinę, a niby umowa o pracę! Nocki,święta,weekendy nie są dodatkowo płatne! Już nawet nie ma co komentować. Istny (usunięte przez administratora) a zarobki też jak z minionej epoki...

Łucja
@XxX

Ach no to naprawdę przykre, że najpierw co innego, a potem co innego. A możesz powiedzieć w takim razie, co pracodawca chce, żeby było wykonywane na stanowisku rzekomej "recepcjonistki"?

Pracowałam w tym hotelu kiedyś. Praca dosyć ciężka i masa obowiązków nie tylko na recepcji a też na kuchni,jako kelner , kucharz. Swego czasu pracowały tam dwie bardzo wredne i wscibskie kucharki . Szefowa Małgosia - córka tatusia, który jest właścicielem hotelu, traktuje ludzi jak zero potrafi upokorzyć . Uwaga ! W pracy jest mobbing i obrażanie pracowników. Serdecznie odradzam !

Burmistrz

Swojego czasu pracowałem w tym hotelu.Praca wyniszczająca psychicznie i fizycznie.Jedna osoba robi za trzech. W dzień,w nocy, w święta(bez dodatków).Możesz być recepcjonistą,a zajedziesz się jako kelner(sam na ponad dwadzieścia ludzi!),pomoc kuchenna(robienie śniadań po nocach!),sprzątacz(twój przyjaciel mop!)oraz konserwator,gdy coś się zepsuje.O przepraszam-kierownik większość naprawiał(jak był na miejscu) i ogarniał w sumie wszystko,by trzymało się to jakoś wszystko kupy. Ale tak samo,jak nie więcej był zajeżdżany natłokiem obowiązków,bo menadżerka to jakiś żart.Praca na chwilę i do zapomnienia!

Martyna
@Burmistrz

Ktoś w końcu napisał prawdę o tych dziadowstwie! Pracowałam tam ledwo dwa tygodnie, ale takiego bajzru dawno nie widziałam. Ze wszystkich kumatych pracowników jest jeden recepcjonista, który mnie szkolił. Sympatyczny i prawdziwie znający się na rzeczy. Jedyny nauczył mnie konkretów. Niestety szefostwo słabo płaci, a wymaga cudów. (usunięte przez administratora)!

xxx

Właśnie pracuję w tym hotelu i czekam aby jak najszybciej stąd spieprzyć, właściciel za nic nie chce płacić ( za pracę w weekendy , święta, nocki itd.....)

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Jachym Jach-Pol - Wrocław

• Jak się pracuje w Grzegorz Jachym Jach-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Jachym Jach-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grzegorz Jachym Jach-Pol?

Grzegorz Jachym Jach-Pol
  • Kowalska 63
    51-427 Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042