FENIKS GT Ponitka i Wspólnicy spółka jawna

Rybnik

Opinie o FENIKS GT Ponitka i Wspólnicy spółka jawna

Joanna

@foufhoa co jak obecnie wygląda praca w firmie? Czy zaszły jakieś zmiany? Co możesz powiedzieć na temat obecnych warunków pracy w FENIKS GT. @anonim czy udało Ci się dostać do pracy? Jeśli masz informacje na temat tego jak wygląda proces kwalifikacyjny, chętnie się z nimi zapoznamy.

kapri

napisz proszę co masz na myślisz pisząc o "słabych zarobkaCH", podaj jakieś konkrety albo chociaż widełki. a firma zmieniła nazwę na Feniks GT Sp. z o.o.

foufho

Nie polecam zarobki słabe, długo ma się umowę na zlecenie (2-3 lata). Kompetencja Kierownika łamie nogi

hahaha

Nie wiem jakie mieliście opinie ale pracowałem tam przed długi czas i nie polecam posiadasz umowę na zlecenie przez długi czas musisz robić rzeczy nie zgodne z etyką zawodową a jak coś się stanie to umywają od tego ręce. Wyjazdy na delegacje hmmm dowiadujesz się w wielu przypadkach dzień przed lub w tym samym dniu. Zarobki takie sobie jedynie jak będzie się wyrabiało średnio 14-16h ale jak ktoś uwielbia siedzieć w pracy tak długo to jego sprawa.

szukają na setę byłem i złożyłem CV, jestem umówiony na rozmowę, mam nadzieję, że dostanę szansę bo słyszałem same dobre opinie

Pan nikt

Na układy nie ma rady. O jakości uczelni możesz zacząć rozmawiać, jeśli skończyłeś Harvard. Kokosów się nie spodziewaj, ale dusze już radzę sprzedać diabłu. Zapytaj się jaka jest rotacja pracowników i co stało się z eks kadrą. Masz sztywny trzon ludzi, którzy trzepią kasę i całą resztę, która zarabia na nich.

eliza

a ja uważam że przede wszystkim liczy się prestiż uczelni którą ukończyliśmy i to powinno decydować o pracy którą dostaniemy i jakie będzie za nią wynagrodzenie. edukacja powinna się błyskawicznie finansowa zwracać. nie wierzę w nowoczesny HR o którym piszesz olgierd - a rzeczywiście, ile płaca u nich netto?

olgierd

nie masz racji. nawet jeśli jesteś super fachowcem z bajki to nie oznacza że pracę dostaniesz na złotej tacy. teraz w tych czasach bardziej liczy się charakterystyka personal;na kandydata niż wykształcenie i doświadczenie - to jest nowoczesny HR i budowanie zespołu. ale ja spróbuję się dostac do tej firmy, tylko nile płacą?

tomek

no moim zdaniem można się jakoś do nich dostać, wydaje mi się, ze jeśli ktoś zna się na swoje pracy to tak naprawdę wszędzie znajdzie robotę, tylko kwestia tego czy na pewno oni dobrze płaca czy tak sobie na przykład. Ale wydaje mi się, że jeśli to są specjalistyczne stanowiska to już i inna jest rozmowa.

sac323

Jakie będą moje obowiązki i odpowiedzialność? Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników?Czy sa możliwości rozwoju zawodowego w firmie?Co wyróżnia tę firmę od innych? Jak przebiega rekrutacja do tej firmy o co pytaja na rozmowie? z doswiadczeniem tylko sa szanse na dostanie sie do pracy w tej firmie czy bez takze?

Pannikt

Oj tak oni się zawsze odradzają. A to, że po drodze po kilka, -kilkanaście osób rozdepczą to już inna sprawa. Myślę, że po Baronie, GiKu, Feniks GT S J, Feniks GT Sp. z o.o. (chociaż te T to chyba nieaktualne i jakiś mały rozwód był między G i T) przyjdzie czas nazwać nową spółkę ze stałą ekipą w jakiś ładny sposób może FWK Sp. z o.o. ?

Jurek

Feniks gt działa na rynku dopiero od 2009 roku, także może dopiero pokażą co potrafią, z tego co czytałem nadal działają, może jakieś chwilowe problemy.

Staszek

Wydaje mi się, że feniks gt nadal działa, nawet na swojej stronie mają notkę rekrutacyjną, że w razie zainteresowania wysyłać CV.

Janek

To może ktoś napisze co się dzieje z feniks gt, czy może sa jak mityczny ptak, co się odradza z popiołów ;).

gość

Widzę że większość opinii zostało usunięte pewnie nie były wygodne dla panów WiK a tak to ta firma to już pewnie kończy działalność. wyjdą znów pod innym szyldem.

gość

( usunięte przez administratora ) koła to nic specjalnego??? to ile zarabiają kobiety w innych firmach??...jestem po wyższych studiach i pracuję w prywatnej firmie, a o takich zarobkach mogę tylko pomarzyć....zazdroszczę tych \"marnych\" ( usunięte przez administratora ) koła...

bb

wszystko co tu piszą to jest prawda... nie polecam

madziar

co zagłupoty jeszcze sie nie spotkałem z tym ze abrano kase chybaze cos spiepszysz albo zniszczysz

Wymulator

Zgadzam się z tym co piszą powyżej. robisz za stawkę( usunięte przez administratora ) i pracujesz do por podwieczornych jak nie dłużej. wymagają od ciebie tyle ile od zwykłego pracownika co robi tam dłużej.

zetor

nic specjalnego-( usunięte przez administratora )

olo

aaa Panie w biurze jakie mają zarobki????

bezpracy nie ma kołaczy

pracowałem tam w zeszłym roku w sezonie dopiero się rozwijali, było ciężko ale ok. dużo się pracuje ale za to płacą na czas.

bezrobotny

robota całkiem spoko da sie wyjsc koło ( usunięte przez administratora ) jak sie pracuje 14 h dziennie wolne na zawołanie mozliwosc rozwoju :O

nie do końca się zgadzam! owszem, na starcie jest minimalna krajowa, ale przez 3( usunięte przez administratora ) potem wchodzi się na ( usunięte przez administratora )ięc nie jest źle!) pozdrawiam

W tej firmie zarabia się ( usunięte przez administratora ) na godzinę a robota od rana do wieczora. Nie polecam

Zostaw opinię o FENIKS GT Ponitka i Wspólnicy spółka jawna - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FENIKS GT Ponitka i Wspólnicy spółka jawna