INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Opinie o INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Jakie są warunki zatrudnienia w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Dzwonisz i jedziesz????

@Marek

Dzień dobry, Na początek proszę o przesłanie cv na adres mail kadry@indmont.com, po przeanalizowaniu będziemy się z Panem kontaktować. Pozdrawiam Radek

Fachowcy zawsze mile widziani w Indmont. Niefachowcy rzeczywiście lepiej niech omijają tą fantastyczną firmę szerokim łukiem.

Czy firma INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Anik

Haha finansuje? Nigdy! Firma indmont nawet nie organizuje żadnych szkoleń. Tam za uprawnienia spawalnicze trzeba płacić haha

@Anik

Dzień dobry, z tym "NIGDY!" to bym tak nie powiedział, są spawacze w naszej firmie, którzy nie opłacali certyfikatów które były dodatkowo wymagane na projekcie, w kwestii szkoleń też się Pan myli gdyż były takie organizowane np. z połączeń kołnierzowych. Pozdrawiam Radek

Spawacz

Witam wszystkich . Chciałem zapytać o warunki pracy , dojazd , pokoje , i stawkę jest aż tak źle ?

@Spawacz

Witaj Pracuje w indmoncie spawacz i na razie nie mam zamiaru zmieniać. Warunki w porządku, kwatery ok , zarobki są w miarę. Praca na dłużej, warunki zależą od budowy, najczęściej na hutach i petrochemiach. Miodów nie ma ale jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

JJ
@Spawacz

cześć, bez języka też można jechać, jest tam prowadzący z niemieckim. Warunki pracy ok, byłem na warsztacie (dostałem ubranie, przyłbice), dojazd z Polski firma opłaca, na miejscu robiliśmy zrzutkę na paliwo (po kilka euro na miesiąc, więc spoko), ja byłem w pokoju z kolegą. Stawkę dadzą ci zależy jak próbki zdasz. Nie jest źle, na zimę robota jest, mi odpowiada.

Jarosław
@JJ

Czy zakwaterowanie zawsze jest w pokoju dwuosobowym? Czy jeśli pojadę z kimś bliskim to nie będzie problemu żebyśmy mieli wspólny pokój?

Dariusz
@Jarosław

Witam, Staramy sie zakwaterowywac pracownikow na mieszkaniach wyłącznie dla naszej firmy. Pokoje przeważnie 2 osobowe, czasem 3 osobowe, zdażają sie tez jedynki.Własna Kuchnia , łazienka, internet, pralka, TV, naczynia to standart. Odlegość kwater od budowy wynosi miedzy 5 a 25 km. Staramy sie o zapewnienie dobrego standardu kwater dla naszych pracowników. Odpowiadając na pytanie, nie powinno być problemu z zamieszkaniem kims bliskim w jednym pokoju.

@Dariusz

Jedynki??? Bzdura. Może kierownik. Fizole nie.

@Dariusz

Czyli każdy pokój ma własną kuchnię ? Oraz łazienkę ? Jeszcze pytanie jak z zarobkami , zaczynając od najniższej stawki oczywiście netto

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Spawacz TIG / MAG / Elektroda wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Radosław

Dzień dobry, proszę o przesłanie cv na adres mail: kadry@indmont.com, skontaktujemy się z Panem telefonicznie. Pozdrawiam

Franciszek

Jak rozumiem - Ty akurat nie rekomendujesz firmy INDMONT. Musimy uszanować Twoje zdanie, jednak nie wyjaśniasz, dlaczego właściwie należy jej unikać. Byłoby zatem bardzo dobrze, jakbyś jeszcze dodatkowo zechciał nam wyjaśnić tę kwestię. Byłeś kiedykolwiek zatrudniony w tym miejscu?

Benek
@Franciszek

Witam, nie trzeba niczego unikać! Jeśli ktoś nie chce pracować, zawsze będzie negatywnie komentować (to lub tamto nie pasuje). W tej branży są różne projekty tak, jak ludzie - zależy gdzie się trafi. Generalnie chciałem popracować i złapać trochę godzin, to nie było problemu (nawet poza sezonem). Ja polecam.

Maria
@Benek

@Benek, czyli nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami? Jeśli możesz, powiedz coś więcej o pracy w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa. Interesuje mnie, czy system pracy jest elastyczny i jaka jest możliwość rozwoju?

Pracowałem z Indmont na kilku projektach, na hucie w Dillingen też byłem. Praca jak praca, raz ciężej, raz lżej. Ludzie są różni, ale można spokojnie wypracować trochę godzin, jeśli ktoś oczywiście chce pracować, pozdrawiam.

Spawacze. Odezwijcie się. Warto przez tą firmę jechać

Igor

A ja myślę, że komuś zabrakło chęci do pracy i dlatego takie bzdury pisze bo firma spoko.

Abc

Zarobki slabe bo maja kontrakty po tygodniu albo dwa no i paliwo trzeba sobie placic, a w biurze robia sciemniacze chyba najlepsi w krakowie

Natalia

A wie ktoś może jak wygląda praca w kadrach? Jak z zarobkami i atmosferą?

JJJJJJJJJJJJJJ

A czy ktoś może wie jak wygląda praca w biurze w Krakowie???

Kristo

Ta agencja ma słabe kontrakty,praca w brudzie,smrodzie i hałasie.Nie polecam

MaroK
@Kristo

A na ilu kontraktach byłeś ?

MaroK
@Kristo

A na ilu kontraktach byłeś ? Wszystkie tak wyglądają ?

Dyzio

Witam przejdę do rzeczy czy jako spawacz mag tig oraz tig aluminium warto spróbować w tej firmie

PiotrP

Witam, planuję w nowym roku zmienić otoczenie i zastanawiam się na indmontem bo na budowi w niecmczech słyszałem od ich pracowników dobre opinie a tu … hmm sam już nie wiem. Warto się u nich zatrudnić na dzień dzisiejszy ?

Maria
@PiotrP

Fajnie, że chciałbyś spróbować swoich sił w nowej pracy i w związku z tym rozważasz aplikowanie do INDMONT. Ja akurat nie potrafię Ci odpowiedzieć, ale jestem pewna, iż jakiś pracownik tej firmie wkrótce to zrobi. Nie zapomnij tylko informować Nas na bieżąco o swoich decyzjach. A może wiesz, czy mają tam jeszcze jakieś wakaty?

Mm

Tak to jest jak się nic nie umie zrobić A wymagania duże,A co chcesz od spawaczy ? Zazdrość że pracują od kilku lub kilkunastu lat...I niemcy ich tylko chcą bo dobrze wykonują swoją pracę,zmień zawód jak ci nie odpowiada indmond,może łopata będzie dla Ciebie najlepsza

Mm

Tak to jest jak się robić niechce A wymaga się nie wiadomo co,a co chcesz od spawaczy?? Masz rację są najlepsi w tym co robią,Niemcy doceniają i odpowiednio wynagradzaja za swoją pracę,A tobie jak nie pasuje to może zmień zawód, może łopata będzie dla Ciebie najlepsza.

Paulina

@były dlaczego nie polecasz pracy w tym miejscu? Chodzi o wynagrodzenie, podejście do pracownika, atmosferę w pracy? A może były też jakieś pozytywy? Warto szerzej opisać swoje doświadczenia związane z pracą tutaj, takie szczere wpisy są niezwykle cenne i wiele wnoszą do dyskusji.

Gregor

Odpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

wodzu
@Gregor

Omijaj tą firme z daleka... (usunięte przez administratora)

Knx

Co Lopez pogonili i plujesz? To nie jest firma dla nierobów.

Paulina

@KINIO co rozumiesz przez stwierdzenie "Firma kogucik"? Nie znam tego określenia. Zarzuty, o których wspominasz są bardzo poważne, masz jakieś dowody na to? Czy o firmie INDMONT można powiedzieć coś dobrego? Może atmosfera pracy jest w porządku?

Zostaw merytoryczną opinię o INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa - Kraków

• Jak się pracuje w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 27 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa