INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Opinie o INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Dawid

Byłem z nimi na jednym projekcie, warunki znośne praca ciężka, ogólnie nie narzekam bo wypłata szybko i tak jak ustalone.

Teresa
@Dawid

A da sie z nimi jakos na stałe współpracować a nie tylko na poszczególne projekty? Jaki rodzaj umowy się z nimi zawiera?

TWARDY

NA ROBOTY ZE SWOJIM SPRZETEM JEZDZISZ SPAWACZ CZY MAJA NA MIEJSCU????

Robi
@TWARDY

masz wszytsko na miejscu nic nie trzeba wozic

Elektroda
@Robi

Maski też dają ale ja zawsze woziłem swoją

Ingo

Nie można narzekać jest dość porządek i wszystko co potrzeba.

Robi
@Ingo

zgadza się robota jak wszedzie, kasa jest na czas

@Robi

fajnie ze kasa na czas zwlaszcza jak ma się kredyty a premie czasem są ?

Jestem ze Szczecina, są jakieś projekty blisko granicy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Spawacz TIG / MAG / Elektroda wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Pjetia

na jesień i zime roboty są?

monter
@Pjetia

sa huty i warsztaty przez caly rok, budowy i remonty tez sie kreca, jak ogarniasz montarze to sie nie masz co martwic o robote

Wołga

Ja jestem zadowolony byłem w mepen, Robota dobra kasa tak jak umawiałem.

Piter

Fajny warsztat można polecać! Pozdrowienia

Rafi
@Piter

mocno pytaja z rysunku technicznego czy da rade w parach robic?

MONTI
@Rafi

RÓŻNIE SIE ROBI, ALE ZNAĆ SIE TRZEBA

MT

Robiło sie a co :D

@Wołga

jak mieszkanie i dojazd do pracy, też ok ?

Witam,Panowie czy to prawda że w Indmoncie tankujecie paliwo za swoje ?Pozdrawiam

Krzychu
@Marcin

Witaj, tak. Wychodzi to po 2-4 euro na tydzień bo zrzutka. Na budowe jak jedziemy z kraju to daja nam kase na paliwo.

stanlej
@Krzychu

na zjazd tez jest kasa, w tygodniu roznie bywa ale koszta na kilku sie rozklada

@Krzychu

Zrzutka? W sensie kto się zrzuca?

ernest

Robota ciężka jak to niemcy ale zarobek dobry. Dają samochody dobre kwatery średnie. Zjazdy urlopowe tez są.

Krystyna
@ernest

Na ile taki urlop można dostać? Pytam, bo mąż może by pojechał, ale chcę wiedzieć, ile go w domu będę miała ;)

@Krystyna

Powiedzmy pracuję się 3,4 tygodnie a w domu tydzień

plaski

Na zime tu pracuje. Brygady i organizacja na plus. Wyplata bez kiwek. Indmont ma dużo zleceń trzeba rozmawiać.

Dafi

Witam ,topidruty napiszę ktoś jakie stawki są w Indmoncie?

Dario
@Dafi

ja mam 16 na łape na warsztacie w proszku spawam

Teresa
@Dario

16 zł / h? Czy jakoś inaczej to liczysz?

Domino

jeżdże teraz z nimi na krótkie projekty bo musze byc w kraju czesciej, 2 tygodniowe remonty z dużą liczbą godzin, brudna robota ale ubranie na stan wydają

Seba
@Domino

Cały czas mają te krótkie projekty? pasuje mi być domu częściej, da się to ogarnąć?

Domino
@Seba

Idzie jak wszędzie sie ułożyć, pogadaj z biurem!

RAKU

Na razie pracuje u nich bo jeżdżę na projekty takie jakie mi pasują idzie to dogadać. Kiedyś gdzieindziej po firmach jeździłem za wyższe stawki ale non stop się cos nie zgadzało i wychodziło nawet mniej. Polece indmont tym którzy już nie wszystko na własna ręke a szukają spokoju właśnie.

MAG

Spawam na warsztatach juz 3 rok, jak sie konczyly roboty to przezucili mnie na kolejny. W sumie jest chyba 4 warsztaty z tego co kojarze wiec o robote sie nie boje i nigdy nie bylo problemow z platonsciami

Zbyszek
@MAG

Jaki warszat polecasz?

kick

Wysyłają na projekty różne potwierdzam. Pieniądze się zgadzają, podwyżki dają, Idzie wytrzymać u nich na razie.

pomocnik
@kick

Dużo zależy od prowadzącego, przekonałem się na własnej skórze, ale młodych nie gnoją jak mnie ostrzegali znajomi.

warsztatowiec

Robiłem w indmoncie na warsztacie w Salsgiter, ciężka robota ale stawki na tym warsztacie bbyły wyższe niż na innych warsztatach, Niemiec tylko ciężki do dogadania ale reszta była wporządku.

MAGowiec
@warsztatowiec

kojarzysz czy mają warsztaty w Polsce?

Aga

Mąż pracuje tam już ponad 2 lata. Czasem narzeka zależy na jaki zakład go wyślą. Takto zadowoleni jesteśmy z pomocy biura do zalatwiania niemieckich dokumentów i wypłaty też prawie zawsze w terminie.

@Aga

Ale jako kto pracuje? I powiedz proszę coś więcej, jaka stawka warunki itd.

Kast

Prowadziłem u nich ekipy.Wypłaty tam nie były złe ale miałem pomocników i się namęczyłem. Musiałem im wszystko pokazywać. Samochody nowe, kwatery niestety jak wszędzie, odzież robocza kupiłem sam i zwrócili.

monter
@Kast

pierdzielisz, nie tylko pomocnicny sa, i nie bredz bo obrazasz spora grupe fachowcow a pomocnik tez jest na budowie potrzebny tylko trzeba go dobrze pokierowac to ogarnie duzo sam.

Hiro

Przecietna firma ale pieniadze sa zawsze na czas

DARKO
@Hiro

ALE BUDOWY SA PRZEZ CALY ROK A NIE SEZONY JAK NA SZPARAGACH HEHE. Z KASA RACJA ZE CO UGADLEM W BIURZE TAK MAM WYPLACANE

Szyc

Domino a mi mówili ze nie ma dla mnie teraz prac nawet krótkich, a byłem na refineri sztiltand i wszystko mi pasowało.

Stan Spawacz

pracuje juz 3 miesiace w indmoncie, kasa się zgadza, wszystko co nylo ugadane sie zgadza. Widze że niektórzy szukaja kwadratowych jaj, firma jak kazda inna tylko wyplacalna, w poprzedniej firmie mialem problemy z platnoosciami, non stop sie przeciągało. pozdrawiam

Aneta
@Stan Spawacz

No to najważniejsze jak wszystko się zgadza. A mają jakieś premie?

Zostaw merytoryczną opinię o INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa - Kraków

• Jak się pracuje w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 27 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa