3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 93 99 5 1

Opinie o INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 74 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

TakNie2
Nick Nowy wpis

Firma w internecie ukazuje się bardzo profesjonalnie, widać że stawia na wysoką jakość swoich usług oraz daje wachlarz możliwości rozwoju osobistego. Rzeczywistość jest jednak trochę inna, trudno dogadać się z „krawaciarzami”. Zmiana zdania przez kierownictwo występuje częściej niż przez kobietę w 2 trymestrze ciąży. Życzę dalszych sukcesów Pozdrawiam Waldek maliniak

Tak4Nie
Marcin Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 140 dni.

Czy ktoś z was pracował przez firmę Indmont jako spawacz tworzyw sztucznych/zgrzewacz i ma jakieś opinie?

Tak2Nie
Kraków

Paskudna firma okropne warunki mieszkaniowe..brudna ciężka praca na hutach .male zarobki..zrzuta co tydzien na paliwo ...klamczuchy w biurze...W Krakowie i w Koninie...obiecują cuda...Nie dajcie się złapać w sidla...Oni żerują na was..tam pracują tylko desperaci...NIE POLECAM..

Tak13Nie1
Marcin Nowy wpis
@Kraków

Tu chodzi może o ofertę dla spawacz tworzyw sztucznych? Zainteresowałem się tą ofertą ale widziałem też inne i nie wiem na którą się zdecydować

Mag

Witam. Jak teraz jest w indmont? Jakie zarobki, godziny pracy i warunki zakwaterowania?

Spawacz tig
@Mag

Spawacz 12euro Praca huta 58 tygodniowo Na Warsztacie chłopcy mają tylko 40h Warunki zakwaterowania są ok Jak się normalnym to i da się dogadac

TakNie

Jakie są warunki zatrudnienia w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Marek

Dzwonisz i jedziesz????

@Marek

Dzień dobry, Na początek proszę o przesłanie cv na adres mail kadry@indmont.com, po przeanalizowaniu będziemy się z Panem kontaktować. Pozdrawiam Radek

Pracodawca

Fachowcy zawsze mile widziani w Indmont. Niefachowcy rzeczywiście lepiej niech omijają tą fantastyczną firmę szerokim łukiem.

Tak1Nie1

Czy firma INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Anik
@Pytanie

Haha finansuje? Nigdy! Firma indmont nawet nie organizuje żadnych szkoleń. Tam za uprawnienia spawalnicze trzeba płacić haha

Tak2Nie

@Anik

Dzień dobry, z tym "NIGDY!" to bym tak nie powiedział, są spawacze w naszej firmie, którzy nie opłacali certyfikatów które były dodatkowo wymagane na projekcie, w kwestii szkoleń też się Pan myli gdyż były takie organizowane np. z połączeń kołnierzowych. Pozdrawiam Radek

Tak9Nie
Spawacz

Z tymi podatkami to 100% prawdy i o każdą kartkę trzeba się prosić. I tak sie nie doprosisz. Biuro dramat nic nie załatwisz.

Tak7Nie
Spawacz

Witam wszystkich . Chciałem zapytać o warunki pracy , dojazd , pokoje , i stawkę jest aż tak źle ?

Tak2Nie1
@Spawacz

Witaj Pracuje w indmoncie spawacz i na razie nie mam zamiaru zmieniać. Warunki w porządku, kwatery ok , zarobki są w miarę. Praca na dłużej, warunki zależą od budowy, najczęściej na hutach i petrochemiach. Miodów nie ma ale jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Tak1Nie1
JJ
@Spawacz

cześć, bez języka też można jechać, jest tam prowadzący z niemieckim. Warunki pracy ok, byłem na warsztacie (dostałem ubranie, przyłbice), dojazd z Polski firma opłaca, na miejscu robiliśmy zrzutkę na paliwo (po kilka euro na miesiąc, więc spoko), ja byłem w pokoju z kolegą. Stawkę dadzą ci zależy jak próbki zdasz. Nie jest źle, na zimę robota jest, mi odpowiada.

Tak1Nie2
Jarosław
@JJ

Czy zakwaterowanie zawsze jest w pokoju dwuosobowym? Czy jeśli pojadę z kimś bliskim to nie będzie problemu żebyśmy mieli wspólny pokój?

Dariusz
@Jarosław

Witam, Staramy sie zakwaterowywac pracownikow na mieszkaniach wyłącznie dla naszej firmy. Pokoje przeważnie 2 osobowe, czasem 3 osobowe, zdażają sie tez jedynki.Własna Kuchnia , łazienka, internet, pralka, TV, naczynia to standart. Odlegość kwater od budowy wynosi miedzy 5 a 25 km. Staramy sie o zapewnienie dobrego standardu kwater dla naszych pracowników. Odpowiadając na pytanie, nie powinno być problemu z zamieszkaniem kims bliskim w jednym pokoju.

TakNie5
@Dariusz

Jedynki??? Bzdura. Może kierownik. Fizole nie.

Tak3Nie
@Dariusz

Czyli każdy pokój ma własną kuchnię ? Oraz łazienkę ? Jeszcze pytanie jak z zarobkami , zaczynając od najniższej stawki oczywiście netto

TakNie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa?

Radosław
@Pytanie

Dzień dobry, proszę o przesłanie cv na adres mail: kadry@indmont.com, skontaktujemy się z Panem telefonicznie. Pozdrawiam

Tak8Nie1
Franciszek

Jak rozumiem - Ty akurat nie rekomendujesz firmy INDMONT. Musimy uszanować Twoje zdanie, jednak nie wyjaśniasz, dlaczego właściwie należy jej unikać. Byłoby zatem bardzo dobrze, jakbyś jeszcze dodatkowo zechciał nam wyjaśnić tę kwestię. Byłeś kiedykolwiek zatrudniony w tym miejscu?

Benek
@Franciszek

Witam, nie trzeba niczego unikać! Jeśli ktoś nie chce pracować, zawsze będzie negatywnie komentować (to lub tamto nie pasuje). W tej branży są różne projekty tak, jak ludzie - zależy gdzie się trafi. Generalnie chciałem popracować i złapać trochę godzin, to nie było problemu (nawet poza sezonem). Ja polecam.

Maria
@Benek

@Benek, czyli nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami? Jeśli możesz, powiedz coś więcej o pracy w INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa. Interesuje mnie, czy system pracy jest elastyczny i jaka jest możliwość rozwoju?

Tak10Nie
Gość

Pracowałem z Indmont na kilku projektach, na hucie w Dillingen też byłem. Praca jak praca, raz ciężej, raz lżej. Ludzie są różni, ale można spokojnie wypracować trochę godzin, jeśli ktoś oczywiście chce pracować, pozdrawiam.

TakNie2
Gość

Spawacze. Odezwijcie się. Warto przez tą firmę jechać

TakNie3
Igor

A ja myślę, że komuś zabrakło chęci do pracy i dlatego takie bzdury pisze bo firma spoko.

Tak1Nie5
Abc

Zarobki slabe bo maja kontrakty po tygodniu albo dwa no i paliwo trzeba sobie placic, a w biurze robia sciemniacze chyba najlepsi w krakowie

Tak8Nie
Natalia

A wie ktoś może jak wygląda praca w kadrach? Jak z zarobkami i atmosferą?

JJJJJJJJJJJJJJ

A czy ktoś może wie jak wygląda praca w biurze w Krakowie???

Kristo

Ta agencja ma słabe kontrakty,praca w brudzie,smrodzie i hałasie.Nie polecam

Tak9Nie1
MaroK
@Kristo

A na ilu kontraktach byłeś ?

MaroK
@Kristo

A na ilu kontraktach byłeś ? Wszystkie tak wyglądają ?

Dyzio

Witam przejdę do rzeczy czy jako spawacz mag tig oraz tig aluminium warto spróbować w tej firmie

Tak1Nie9

Zostaw merytoryczną opinię o INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa - Kraków