ING

Opinie o ING

Mja

Oczywiście, że jest to odpowiedzialne miejsce pracy. I zgodzę się też, że wymagają doświadczenia, bo jak widziałem ofertę na doradcę klienta detalicznego to idealny kandydat musi mieć doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klienta.

basik1

Słowa kojarzące się z ING (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): ciekawa, kontakt z klientami, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .bardzo dobre Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... mili i pomocni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Pensja zalezy od tego co sie zrobi Najbardziej podobało mi się w ING : miła atmosfera pracy Najbardziej nie podobało mi się w ING :

Słowa kojarzące się z ING (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w ING : Najbardziej nie podobało mi się w ING :

Zostaw opinię o ING - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING