Rekopol Organizacja Odzysku S.A

Opinie o Rekopol Organizacja Odzysku S.A

tatiana

witam, szukam informacji czy Rekopol zatrudnia aktualnie nowych pracowników, bo jestem w trakcie poszukiwania pracy, a ta branża jest mi bliska. wszystko co związane z ekologią bardzo mnie interesuje. chciałabym zapytać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, czego można się spodziewać i czy praca jest stała. pozdrawiam

Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy Rekopol Organizacja Odzysku S.A i pomóż osobom szukającym pracy.

Zostaw opinię o Rekopol Organizacja Odzysku S.A - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rekopol Organizacja Odzysku S.A