MŚCICE OHZ Sp. z .o.o.

Mścice

Opinie o MŚCICE OHZ Sp. z .o.o.

legi

Jesteście przekonani o tym co mówicie ? Bo przyznam szczerze, że niedługo będę przenosił się w okolice i chciałbym podjąć jakieś dobre stanowisko z dobrymi wynagrodzeniami i warunkami socjalnymi. Czy tego z OHZ można wymagać czy takie roszczenia można wsadzić sobie między bajki - będę wdzięczny za szczerość.

luk

Gospodarstwo Gąski nie istnieje zostało sprzedane rolnikowi z Łomży chyba w 1998 roku, szkoda bo było dobre i pięknie położone

mssobol@o2.pl

Pracowałem w gospodarstwie Gąski w 1974 roku jako brygadzista na stażu.Co tam się teraz dzieje?

Andrzej

Osobiście polecam pracę we Mścicach. Przez 3 lata pracowałem w hodowli bydła mlecznego i byłem zadowolony z wykonywanej pracy. Pracodawca to człowiek uczciwy ale bardzo wymagający. Załoga zgrana i zorganizowana. Niestety problemy rodzinne spowodowały, że musiałem zmienić miejsce zamieszkania. Andrzej z opolskiego

Mgr inż. Zootechniki

ostrzegam przed pracą na tej farmie bydła mlecznego.

Zostaw opinię o MŚCICE OHZ Sp. z .o.o. - Mścice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MŚCICE OHZ Sp. z .o.o.