Wirthwein Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wirthwein Polska Sp. z o.o.

Porazka

Jojo

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Cały miesiąc przerobiony z jedną sobota wolna iiiii. 3390 zł. Więc sami sobie oceńcie czy warto. Co do atmosfery to też lepiej się nie wypowiadać.(usunięte przez administratora)

Bolo

W calej rozciaglosci pod kazdym wzgledem czy na produkcji, czy na logistyce, szczerze odradzam ta firme

@Bolo

Popieram i potwierdzam że straszny haos i małe pieniądze.

Wyzysk
@Bolo

Zgadzam się z kolegą. Odradzam ta firmę na milion%

Heniek

Idealnych firm nie ma ale jeśli ktoś chce pracować i robi to dobrze to jestem przekonany, że będzie zadowolony.

Gruby
@Heniek

Heniek to pracuj powodzenia bo już nawet Ukraińcy nie chcą .

Firma Wirthwein Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Młodszy/a specjalistka ds. analiz i systemów zarządzania produkcją. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
wekkendowy

Powiem tak byłem na robocie dorywczej tam na wózki .Wsadzili mnie na mikrama czyli ten ciągnący . Obsługiwalem produkcje tzn. podstawiałem szafy puste i zabierałem pełne Czołowka ładowałem sobie te szafy na wózki .Robiłem swoje i nawet jak troszkę przyspieszylem to miałbym czas na fajeczkę (akurat nie pale) Fakt że stawka smieszna bo 12,30 netto ale tak zeby dorobic na weekendy moge przychodzić. Reasumując robota nie jest zła jesli miałbym robic na stałe tam to powinni wprowadzic 4 brygadówke i dobra kase do ręki

tymczasowy pracownik

12.30 zeta na godzine na wozkach Wszystkich kierownicy debile i nikt nic nie wie gdzie palety stawiac!!! masakra!! 2 dni wytrzymalem!!! i stawka 12.30 jest sobota i niedziela!!! powodzenia wirhuj!!

Juzek

Pan operator wózka to chyba sam kierownik magazynu he he próbuje złagodzić przykra sprawa tylko komuś takiemu z wuszszego stanowiska mogło by zależeć na takiej opinii jak to jest że ludzie co pracują na wózkach po 10 metrów do gury i nie mają kapletu badań po miesiąc czasu osmiu wozkowych na trzy zmiany gdzie tu bhp a co niemuwiac o pip

dziekuje

Macie rację. Jest masakra, głównie przez BSh. Magazyn nowy i na produkcji nowe wtryski. Pojawili sie nowi kierownicy na produkcji i w magazynie, ale ich (usunięte przez administratora). Chcą cos zrobić ale nie dadzą rady. Bo nikt im nie powiedział ze niemcy maja nas w (usunięte przez administratora) Zarzna ich. Jpracyjeje w magazynie. Kierownik m(usunięte przez administratora) Biega się pucowac razem z brygadzistami do dyrektora ale nie da rady.

operator wozka

Pracuje pare lat. faktycznie ostatnio sporo sie dzieje i jest zap..... do jak Bosch pierdnie i ma balagan. To wszyscy maja sraczke. Wybudowali nowy magazyn i sie rozwijaja. Wstawiaja nowe wtryskarki i pracy w magazynie przybywa. sprzet w magazynie nowy.Pracuej sie w weekendy, ale można wyciagnac drugom pensje. W magazynie jest nowy kierownik. razem z nowym kiero produkcji masakruja. Z tych co juz byli ten ma chociaz wiedze. Mozna z nim pogadać, ale jest ciety.Przykreca srube, bo niektozy przeginali i walili w hu. sami zapisuja sie na nadgodziny i nie przychdza i trzeba za nich nadrabiac albo przychodzili nawaleni. dodatkowo panowala samowola. Plus taki ze wyalczyl z Przemkiem dodatkowa premie. Spadam stad.Powodzenia chlopaki.

Gruby

Jesteś masochistą , lubisz upokorzenie , gdy za pracę jesteś karany . Zapraszam idealna firma dla Ciebie najlepiej do logistyki tam kierownik magazynu nienawidzi swojch pracowników .

Tron
@Gruby

Opowiesz coś więcej o logistyce w firmie Twoja opinia może się przydać Pozdrawiam

Olek

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś chce pracować i dobrze to robi to jestem przekonany, że będzie zadowolony.

Стефан Гибон
@Olek

Ciekawe z czego ?Na pewno nie z wypłaty,a możne z premii (jałmużnej) jak ja dostanie LOL .. Proszę cie szkoda czasu.

rafał
@Стефан Гибон

zgadzam się nie warto tragedia firma pracownicy odmówili wekeendów bo mieli dość pracy 7 dni w tygodniu chcieli dodatek jakiś dali a teraz zabierają za byle co wszystko to bylo tylko żeby uciszyć pracownikow

Tak to ja

Nowy magazyn firmy wirthwein praca odbywa się tutaj siedem dni w tygodniu na trzy zmiany ludzie muszą chodzić do pracy w weekendy bo kto będzie pracował za nich takie są odpowiedzi przełożonych czeste braki miejsca albo nikogo to nie interesuje jak będzie to puzniej nadrobisz brak jakiej kolwiek pomocy od przełożonych przecież co oni mogą to nie ich wina że ludzie odchodzą a nie przychodza więc trzeba pracować za nich tak samo w weekendy jeszcze gorzej ale czlowiek udzi sie ze moze bedzie lepiej ale nie tu (usunięte przez administratora) i beszczelnosc kierownika magazynu jest tu codziennoscia o nic nie mozna sie doprosci nawet o szawke zeby normalnie sie przebrać jedynie co to ludzie niektórzy w porządku

Cała prawda wszędzie coraz gorzej w wirthwainie czy produkcja kadry czy logistyka wszędzie odchodzą ja też pracuje tu 8 lat i to ostatni rok w tym obozie płakać za tych co zostali bo niektórzy są dobrymi pracownikami

Rafał

Logistyka ODRADZAM ja jeszcze miesiąc i odchodzę tak jak inni mądrzy ktuzy dali sobie spokuj z tym balaganem wykozystywaniem pracownikuw ciągle soboty niedzielę jak na smyczy jak ktoś nie przyjdzie to drugi łapie za niego i tak teraz ciągle jest bo braki w ludziach nic dobrego tylko wykorzystywanie i straszenie

Były wózkowy
@Rafał

Przyłączę się do tego co piszesz, sam odszedłem 2 miesiące temu.

Poszukująca pracy

Cześć, od dzisiaj szukają Specjalisty ds. HR. Warto wysyłać CV? Ktoś był tam na rozmowie o pracy w dziale HR?

Pewien Pan

Z nieco innej beczki - brałem udział w rekrutacji do firmy Wirthwein na wysokie stanowisko menadżerskie. Po kilku rozmowach brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Bez komentarza.

Franek

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Szczerze po trzech miesiącach pracy ODRADZAM bida z nędza

Mmm

Super firma polecam biedrake albo Lidla

Stary pracownik

Wszystkie negatywne opinie są usuwane niema co tu pisać

Zostaw merytoryczną opinię o Wirthwein Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Wirthwein Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wirthwein Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wirthwein Polska Sp. z o.o.?

Wirthwein Polska Sp. z o.o.