Pi School

Opinie o Pi School

Aneta

@Zwolennik ZUS, PIP i Skarbówki, widać, że problem wypłaty zaległych wynagrodzeń zaszedł już bardzo daleko. Na jakim etapie jest teraz postępowanie sądowe? Jak oceniasz w tym momencie powodzenie odzyskania niewypłaconych pensji?

Czarna87

Szkola beznadziejna, gburowaty właściciel, ktory (usunięte przez administratora) traktuje klientow. Zdecydowanie nie polecam

Dagga

Zdecydowanie jestem zadowolona z tej szkoły. Bardzo fajne zajecia, duzo można się nauczyć, grupy są równo dobrane - mi zajęcia w tej szkole dużo dały i sporo się nauczyłam!

Aneta

@Marlenna dziękuję za odpowiedź. To ważne, że trafiłaś na szkołę językową, która spełnia Twoje wymagania. Sporo osób wypowiada się na temat tej firmy z perspektywy klienta. Chętnie też dowiemy się więcej na temat tego jakim jest ona pracodawcą. @Z pozdrowieniami od ostatniej inspekcji PIP rozumiem, że po interwencji obecnie w firmie pracownicy uzyskali umowy o pracę?

Zwolennik ZUS, PIP i Skarbówki
@Aneta 03.07.2017 09:24

Sprawa o odszkodowanie i wypłatę zaległych wynagrodzeń jest w tej chwili w Sądzie Pracy w Warszawie.

Z pozdrowieniami od ostatniej inspekcji PIP

Umowy o pracę dostaje się po interwencji Państwowej Inspekcji Pracy, która zgłasza przestępstwo do ZUS i Urzędu Skarbowego. W tej chwili są nałożone kary. Czy "porządny" pracodawca nie zatrudnia ludzi legalnie? Czy porządnemu pracodawcy opłaca się płacić kary za podobnego rodzaju przestępstwa. Co wy na to ? " szanowni"pracodawcy- p.Karolinko i p. Janiak. Pan jest zwolennikiem płacenia kar niż legalnie zatrudnić pracownika to mu się lepiej opłaca.

Ernest

Ja również zdecydowałem się na kurs przyśpieszony - tylko dzięki niemu udało mi zdać egzamin certyfikacyjny :-).

Monika

Z zajęć jestem bardzo zadowolona - dzięki nim, zdałam egzamin certyfikacyjny z języka angielskiego (pomogły mi uporządkować wiedzę). Czy szkołę polecam? Zdecydowanie tak - jest niedroga i bardzo dobra!

Zwolennik PIP, ZUS I Skarbówki 1

Osoba pozycjonująca siebie jako właściciel, pod nazwiskiem janiak, wywołuje lektorów z zajęć indywidualnych na 20-30 min, gdzie lekcja trwa 45min i kosztuje 55zł. Rozmawia na tematy szkoły, gdzie sprawy można załatwić po zajęciach. Lektor Paweł M. na zajęciach ogląda z kursantami filmy nie związane z zajęciami i namawia wszystkich kursantów do ściągnięcia swojej dziewczyny z Filipin, którą raz widział na lotnisku, do Polski. I każdemu skarży się, że pracuje od 4 lat na czarno. Takie cuda dzieją się u pana janiaka w Górze Kalwarii.

Eryk

Moja znajomość języka angielskiego była na podstawowym poziomie. Teraz, dzięki kursom w "Pi School" udało mi się zdać egzamin certyfikacyjny.

Aneta

@Marekczym ta szkoła wyróżnia się na tle innych szkół językowych?

Marlenna
@Aneta 12.04.2017 09:26
@Marekczym ta szkoła wyróżnia się na tle innych szkół językowych?

Aneta ja mogę powiedzieć na podstawie Business English w Pi School, bo na taki kurs chodzę. Wcześniej byłam w dwóch innych szkołąch w Wawie i business english był tam tylko z nazwy. Bardziej to był ogólny angielski. A w Pi School jest nacisk na rozmowę, dużo przydatnych zwrotów w biznesie, omawianie różnych sytuacji biznesowych po angielsku, rozmowa telefoniczna, maile. Polecam :)

Marek

Zdecydowałem się na intensywny kurs z języka niemieckiego. Uczęszczałem na niego przez osiem godzin tygodniowo. Jestem z niego bardzo zadowolony. Skutecznie przygotowano mnie do pracy za granicą.

Seweryn

Ja także uważam tą szkołę za jedną z najlepszych w Warszawie. Godne zainteresowania są kursy intensywne, które w krótkim czasie są w stanie dostarczyć nam potężną dawkę wiedzy. Naszym zadaniem jest jej wyłączne uporządkowanie.

Aneta

Bardzo chętnie usłyszymy również od osób obecnie zatrudnionych w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy? Opowiedz więcej na temat Twoich doświadczeń.

Ania

Miejsce, w którym lektorzy stają na głowie, aby przekazać wiedzę uczniom (pierwszy raz spotykam się z tak fantastycznym podejściem). Nauka języka jeszcze nigdy nie przychodziła mi z taką łatwością!

Jacek

Najlepsza szkoła językowa w Warszawie. Jestem ciężkim przypadkiem jeżeli mowa o nauce języka, jednakże im udało się przygotować mnie do wyjazdu za granicę.

Karolina

Uczę się w tej szkole języka Hiszpańskiego - jak dotąd nie miałam żadnych problemów (ani z dyrekcją, ani z lektorami). Postępy robię, więc polecam!

Irena

Fantastyczne miejsce, z fantastycznymi ludźmi. Z dyrekcją, jak i z lektorami można się dogadać. Niedawno, dzięki ich kursom zdałam certyfikat językowy, co jeszcze dwa lata temu uważałam za niemożliwe.

Olija

mi sie bardzo podoba ta szkoła Pi School - jest wygodnie, fajne zajęcia, urozmaicane. a lektorzy pomocni!

Oria

no Pi School jest fajną szkołą, w szczególności że mają tez indywidualne lekcje!

Kinia

Zapisałam do tej szkoły moją córeczkę i robi niesamowite postępy!

Malib

Tarczyn.Fatalne warunki lokalowe.Niskie płace.Niektórzy lektorzy nie przestrzegający kodeksu etyki zawodowej.Odradzam.

Michalina

zgadzam sie z powyzszym , wielu lektorów jest bardzo miłych . W poprzedniej szkole językowej , do której chodziłam juz tacy super nie byli , mieli się za niewiadomo co . A tutaj raz ,ze bardzo dobrze uczą , czego dowodem była moja zdana matura , a dwa jakoś tak miło i przyjemnie jest na tych zajęciach

Marian

Jedna z najlepszych szkół z jakimi miałem do czynienia. Lektorzy są mili i niezwykle profesjonalni (wiedza przekazywana jest w sposób jasny - gdy się czegoś nie wie można zapytać, a wszystko jest natychmiast tłumaczone). Zdecydowanie polecam!

dawido

no to super, czyli jednak ich metoda daje konkretne efekty, to na pewno jest na plus wydaje mi się, dajcie tylko znać jak wygląda sytuacja obecnie czy moze rerutują lektorów no i czy też uczą innych języków.

Patrycja

Ja chodziłam do Pi School na zajęcia z hiszpańskiego. Jeden miesiąc bardzo intensywnej nauki, ale było warto - opanowałam więcej materiału niz przez trzy lata w liceum. Bardzo sobie chwalę ten kurs. W przyszłe wakacje na pewno zapiszę się na kolejny :)

Dawid

polecam naukę w tej szkole z jednego ale to bardzo ważnego powodu. Pokazali mi że nawet z moją wiedzą i umiejętnościami wcale nie wielkimi ale można się porozumieć. Bardzo obwiałem sie rozmowy nie wiedziałem co jak powiedziec oni mnie tego nauczyli i mogłem dzięki temu wyjechać.

Regina

ja uczęszczałam tutaj na przyspieszony kurs , taki przygotowawczy . Dzięki tej szkole nie miałam problemu za granicą jak jechałam do pracy

Rivers

ja sie tutaj moze wypowiem jako kursant , a mianowicie , uczęszczałam w zeszłym roku na niemiecki do pi school , miałam w czesniej doczynienia z tym językiem w liceum ale nauczyciele jakos robili w sposób dośc nieudolny , natomiast po rocznym kursie w pi school widze na prawde efekty

pumped

atmosfera jest w porządku na zajęciach , nie ma tzw wyścigu szczurów . Ja sie tu wypowiem jako uczeń/kursant nie jako pracownik . Zajęcia w pi school prowadzne wg mnie na wysokim poziomie , na prawde dzieki tej szkole wiele sie nauczyłam co przełozyło sie na moje wyjazdy za granice na różne konferencje z firmy.

haribo

nie zgodze się ,ze szkoła jest słabiutka , wgl . Tymbardziej ,ze mam porównanie z inna szkołą językowej z której nie wynosiłam kompletnie nic . w pi school mają świetnych lektorów oraz bardzo dobre podejście nawet do tych osób , które niezbyt radzą sobie w dziedzinie języków obcych .

money

Miałam teraz maturę z angielskiego . I powiem szczerze ,ze gdyby nie kurs w tej szkole , to bym nie dała sobie rady , ja ogólnie jestem taka trochę jak to sie mówi "noga" do języków , ledwo wyciągałam na 3 . Teraz dzięki tej szkole wyciagnęłam na 4 na świadectwo ukończenia skzoły średniej . A matura poszła mi na pradę dobrze ;)

AJ

Witam, ja pracowałam 3 lata w Pi School, muszę przyznać, że w Szkole panuje naprawdę świetna atmosfera, nauczyciele są naprawdę kompetentni, nawet zapisałam się na kurs niemiecki w niższej cenie i jestem bardzo zadowolona. Niestety sytuacja życiowa zmusiła mnie do przeprowadzki. Ale zarówno pracę jak i sam kurs wspominam bardzo dobrze. Pozdrawiam

Lykkili

zgadzam się z Truskawką . wprawdzie nie uczęszczam na j. francuski lecz na język niemiecki do pi school. mamy zamiar z meżem wyjechać dlatego uczymy się tego jezyka by jakoś byc po prostu przygotowanym . ceny tutaj nie sa faktycznie jakoś wygórowane .poza tym jest tutaj możliwość nauki we własnym domu , czyli to lektor do nas przyjeżdza.

truskawka

moi drodzy , co niektórzy ... na temat pracy w tej szkole się nie wypowiem , ale jako uczeń/słuchacz itd . chodzę do pi school na język francuski .I powiem szczerze ,ze jestem zadowolona zarówno z prowadzonych zajęć ora z z tego ,ze te kursy sa na prawdę przystępne cenowo . Prosze sobie zobaczyć oferty innych szkół gdzie jest o wiele drożej .

phi

@CoCieTo- ale skąd w tobie tyle jadu? Z konkurencji jesteś? Twoi kursanci uciekają do Pi School? Może jak poprawisz ortografię, interpunkcję i weźmiesz korki z logiki, to łatwiej ci będzie zdobyć klientów lub zbliżyć się poziomem wykształcenia do właścicieli Pi School- zdecydowanie dzieli cię od nich przepaść. W Pi School pracuję od dziesięciu lat, a twoja szkoła jak długo działa?

Aneta

moja znajoma pracuje tam jako lektorka i jest zadowolona, a ja chodząc na jej zajęcia wiem, że w szkole panuje pozytywna atmosfera. Nie można niczego im zarzucić

kurzastopa

Intryguje mnie że na tej stronie są albo komentarze super pozytywne albo bardzo negatywne, a przecież rzadko jest tak że komuś się wszystko podoba (że się wszystko nie podoba to już bardziej prawdopodobne bo jak ktoś jest wkurzony to zazwyczaj na amen). Zazwyczaj jak ktoś chce się podzielić pozytywnymi doświadczeniami to wymienia plusy ale też minusy, a tu proszę miód malina cudowna szkoła w każdym pozytywnym komentarzu. Podziwiam że się tak właścicielom chce z takim uporem te wszystkie pozytywne wpisy tworzyć i wklejać regularnie... I te literówki i przecinki w złych miejscach dla niepozoru... wprost urocze!

Natalia

Pi School to według mnie świetny pracodawca. Dziwę sie ludziom, którzy narzekają . Myślę, żto albo konkurencja albo jakiś czarny PR. Pracuję od września i jest naprawdę OK. Zarobki godne a atmosfera przyjazna.

HaHaHa
@Natalia 21.02.2016 08:52

Wystarczy spojrzeć na stronę szkoły żeby zobaczyć że żadna Natalia tam jako lektor nie pracuje od września zeszłego roku. Brawo, gratuluję metod!

vdghwaq
@Natalia 21.02.2016 08:52

Szkoła jest słabiutka to i musi sobie jakoś radzić...

CoCieTo

Acha, i dziwi mnie to że skoro w tej szkole jest tak wspaniale jak opisano w tych "anonimowych" komentarzach to dlaczego kilka osób odważyło się powiedzieć jak jest i napisać coś negatywnego? I do tego armia obrońców którzy nigdy nie śpią i jak tylko pojawi się tu negatyw to wklejają pięć pozytywów. To są właśnie metody właściela - manipulacja opinią i kłamstwa, bo przecież to forum jest dobrowolne, a w rzeczywistości jest to kilka negatywnych komentarzy od prawdziwych pracowników a reszta to właściciel podszywający się pod niby swoich lektorów.

Zwolennik PIP, ZUS I Skarbówki
@CoCieTo 18.02.2016 00:35

Zgadzam się na 200%. Zatrzymują bezpodstawnie wynagrodzenie,płacą stawki inne niż w umowie. "Szef" w Górze Kalwarii jest wybitnie chamski.

CoCieTo

Zgadzam się z przedmówcami - wiocha zabita dechami i wyzysk plus zero możliwości rozwoju. Właściciele są sami ze wsi więc mają bardzo zaburzoną percepcje jakości swoich usług i trudno im zrozumieć że to co tak to zachwalali w powyższych komentarzach to ciemnogród który może się i sprawdził w Wilkowyjach i innych Kozich Wolkach ale z czym do wykształconych ludzi w stolicy? Nota bene, właściciel to cham i prostak bez żadnego wykształcenia.

Haircut

Zawsze znajdą się osoby którym coś nie będzie pasowało. Taka prawda . Ja sie wypowiem tutaj jako klient i jestem zadowolony z kursów w Pi school .Zajęcia w małych grupach.Native speakerzy tak samo bardzo w porządku . Lekcje są miłe i przyjemne .

catch

Czuję się dziwnie pisząc o własnym pracodawcy, bo mam wrażenie, że w naszym kraju takie strony, jak ta, są głównie dla hejterów (przecież nikt kto jest zadowolony z pracy nie będzie tego ogłaszał w internecie tylko, co najwyżej, powie znajomym). Do rzeczy. W Pi School pracuję od 3 lat (wcześniej 10 lat pracy w wielu znanych i mniej znanych szkołach warszawskich). Nikt mi nigdy nie rozkazywał w tej szkole bym przychodziła na szkolenia. Szkolenia nie są obowiązkowe. Pierwsze szkolenie wprowadzające do pracy można ewentualnie nazwać obowiązkowym, co wydaje mi się naturalne i o czym wiedziałam przed podpisaniem umowy. Nie słyszałam też, by jakakolwiek szkoła językowa płaciła lektorom za udział w szkoleniach, to chyba nie ta branża, sorry. Jeśli chodzi o metodyk- Beata Zielińska-Rocha, to wydaje mi się, że każdy kto choć trochę jest związany z naszym zawodem, przynajmniej od kilku lat, o niej słyszał lub był na jej szkoleniach na Kapeluszach Lektora czy innych robionych przez PASE (zawsze dostawała brawa na stojąco na tych, na których byłam). Jej szkolenia w Pi School są, moim zdaniem, lepsze, bo bardziej konkretne. Jeśli chodzi o jej ocenę mojej pracy, to rewelacja- i nie chodzi mi o to, że zawsze byłam oceniana dobrze (2 razy przytrafiły mi się beznadziejne zajęcia). Dostaje się konkret, wszystko precyzyjnie rozpisane i omówione. Babka jest także psychologiem i inspektorem w PASE, więc zdecydowanie wie o czym mówi. Jeśli chodzi o samą pracę, to dla mnie jest to świetna szkoła. Stawki godzinowe niezłe, atmosfera fajna, wszystko zgodnie z ustaleniami na które się zgodziłam, nie ma jakichś negatywnych zaskoczeń. Faktycznie dba się o efekty nauki i zadowolenie klienta, więc jeśli ktoś chce tylko złapać parę kursów i mieć w nosie swoich kursantów, to pewnie lepiej pracować gdzie indziej, ale nawet jeśli kursanci są niezadowoleni (przecież zawsze się ktoś trafi) to w elegancki sposób szuka się rozwiązań.

Teeth

Ja się tu nie wypowiem jako pracownik ale jako uczeń i powiem szczerze ,ze jestem bardzo zadowolony z prowadzenia zajęć . A pani metodyk to bodajże ani Beata , również miałem z nia doczynienia i uważam ,ze jest przemiłą kobieta znającą sie na rzeczy.

Zawiedziona

Zgadzam się ze spostrzegawczym. Rozkazuja przychodzic w niedziele na nie płatne wielogodzinne szkolenia, które nic nie wnoszą, a metodyk sama nie wie o czym mówi. Poza tym to kobieta, która nie potrafi ocenić pracy nauczyciela. Żałuję że nie zglosilam mobbingu.

Edo

O Pi School wiele słyszałem od kolegi. Dlatego zapisałem sie i teraz moge potwierdzić. Bardzo dobrzy lektorzy !

Gala

Pi School pomógł mi w egzaminie na certfikat. Kadra bardzo profesjonalna i z fajnym podejsciem do studenta. Polecam.

Bergamo

Z PI Scool mam bardzo dobre doświadczenia. Raz, że kumpela tam pracowała zanim zniknęła z Polski do Norwegiii była zadowolona z pracy a dwa , że sam korzystałem z ich usług. Jak dla mnie mega fajna szkoła.

Luci90
@Bergamo 22.12.2015 10:34

Najlepsi lektorzy jakich znam. Robiłam dwa kursy w Pi School więc wiem co piszę. Zdecydowanie jak dla mnie najlepsza szkoła w wawie.

Agnieszka

Kiepski pracodawca, nastawiony tylko na zysk, nie szanuje pracowników, zatrudnia za najnizsze stawki, ze wszystkim robią problemy. odradzam

Anka

nie wiem jak Pi school sprawdza się jako pracodawdca ale skoro mają tylu świetnych i profesjonalnych nauczycieli to musza być naprawdę warci uwagi. jako ich uczennica mogę pochwalić za profesjonalizm, podejście do ludzi, wielkość grup ale i ceny, które jak na warszawę są bardzo niskie. skoro mają nauczycieli na wysokim poziomie to muszą ich odpowiednio wynagradzać

Fredek

Zatrudniać to jedno,a doceniać pracownika to drugie.To,że zatrudniają wielu pracowników,jeszcze nic nie znaczy.Takie wywody jak twoje,nie wnoszą nic do życia.Chyba,że do twojego.Forum jest niezwykle proste:"Opinia o pracodawcy"!!!Nie wiem,czy łapiesz cokolwiek z tego co piszę!?Opinie klientów wyrażamy np.wbijasz w Bing.com i tam znajdą się odpowiednie linki odnośnie opinii klientów.

Zostaw opinię o Pi School - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pi School