MEDIA SERVICE ZAWADA SP. Z O.O.

Opinie o MEDIA SERVICE ZAWADA SP. Z O.O.

Alicja

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w MEDIA SERVICE ZAWADA SP. Z O.O.? Co możecie powiedzieć na temat przebiegu rekrutacji? Jakie pytania usłyszeliście? Czy coś szczególnie Was zaskoczyło? Może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów.

tymianek

z tego co mi wiadomo to w czerwcu w firmie ruszyła rekrutacja na product managera i asystenta marketingu - czy macie jakieś sprawdzone info czy to nadal aktualne?

Masz nowe informacje o firmie MEDIA SERVICE ZAWADA SP. Z O.O. ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o MEDIA SERVICE ZAWADA SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEDIA SERVICE ZAWADA SP. Z O.O.