Amer Sports Poland

Kraków

Opinie o Amer Sports Poland

Edyta

W sieci pojawiło się oferta na stanowisko sprzedawcy - czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z podobnym stanowiskiem w Amer Sports Poland? Czy warto odpowiadać na to ogłoszenie? Jakie warunki zatrudnienia są zapewniane?

prAwdziwyrealny
@Edyta 27.07.2017 12:11

Szuka taki jeden do Gdańskiego od paru Miechów

prAwdziwyrealny
@Edyta 27.07.2017 12:11

Szuka taki jeden do Gdańskiego od paru Miechów

Misx

Jak na firmę sportową przystało to Amer Sports Poland ma fantastyczny sprzęt i tani co najlepsze, fajność

nie

witam Chciałbym zapytać czy ktoś był na rozmowie w amer sports poland na stanowisko przedstawiciela

że nada

Słowa kojarzące się z Amer Sports Poland (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?- 8-10 złotych Najbardziej podobało mi się w Amer Sports Poland: realizacja celu, pomoc innym, bedac pewnym ze sa zadowoleni. Najbardziej nie podobało mi się w Amer Sports Poland: Pracujac w Firmie tej bylem jedyna osoba spelniajaca kryteria przygotowania sprzetu narciarskiego, gdzie klient wychodzac z nartami mial ustawione wiazania i dobranego buta tak jak powinien miec.

Zostaw opinię o Amer Sports Poland - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amer Sports Poland