Opinie o Amer Sports Poland Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Amer Sports Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Amer Sports Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amer Sports Poland Sp. z o.o. w Kraków

Byłem widziałem

Praca w biurze w Krakowie, poziom żenujący, najlepiej pracować samymi studentami, bez większych wymagan wobec nich, tłumaczenie obecnym pracownikom, ze od nich są większe wymagania. Braki w kadrze, kadra zarzadzajaca obskakujaca dwa , trzy etaty tak,ze nie ma z nimi żadnej komunikacji. Układy,/układziki, nagradzanie za podkopywanie współpracowników. Brak jakiejkolwiek oceny sposobu zarządzania. Brak perspektyw rozwoju.

Dora
@Sprite

Długo już tam nie pracujesz? Wiele mogło się zmienić. Co masz na myśli z tym oszczędzaniem? Przekłada się to na pracownicze wynagrodzenia? Jak określisz warunki finansowe jakie oferuje firma? Atmosfera między pracownikami jest za to w porządku?

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Amer Sports Poland Sp. z o.o. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Hela Nowy wpis

Trochę się stresuję samym aplikowaniem, ale z tego co tu czyta to jestem trochę spokojniejsza, bo ludzie piszą, że się tu dobrze pracuje. Mnie akurat interesuje etat księgowej, bo na prcuj.pl znalazłam ogłoszenie. Jest szansa na hybrydę, więc dajcie znać jak to się rozkłada na dni pracy w domu w ciągu tygodnia. No i tak od samego początku już można pracować już w tym modelu?

... Nowy wpis
@Hela

2 dni pracujemy z biura, a 3 dni z domu. Chyba, że ktoś mieszka +30 km od Krakowa to full zdalnie.

Ali Nowy wpis
@...

O to świetnie że można się dogadać w tej sprawie i pracodawca jest elastyczny. Czas pracy też jest do dogadania czy na homme office pracuje się tak jak w biurze w stałych godzinach i to jest weryfikowane?

Natalia

Niski poziom rekrutacji. Najpierw zachęcają do wysyłania CV do nich, później, nawet po przypomnieniu, nie wracają z informacją zwrotną.

HR Shared Services Specialist, również planuje spróbować aplikować na obecnie trwająca rekrutację. Czytałem na forum, że co do rekrutacji to oferowany jest dobry poziom. Nie mogę mieć przestoju pomiędzy zmianą pracy więc chciałem zapytać czy każdemu kandydatowi udzielany jest feedback i w jakim czasie można się go spodziewać?

Firma Amer Sports Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Procurement Assistant (Internship). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Cześć wszystkim. Trwa teraz rekrutacja do pracy jako HR shared services specialist. Opowiecie o samej rekrutacji zdalnej? Czy prowadzi ją firma w PL, czy jakiś podmiot w UK? Bo praca ma być powiązana z płacami w UK, więc finalnie taka osoba jest rekrutowana i zatrudniana tu w Polsce, czy za granicą? A i czy trzeba czasami jeździć np. po jakieś dokumenty pracownicze do UK??

Firma jest bardzo fajna, przyjaźni ludzie. Dział HR znam tylko trochę ale osoby są też miłe, nie widzę wyścigu szczurów, jak w typowej korpo. Polecam!

Byłem widziałem

@Byłem widziałem

W jaki sposób są nagradzani ci "bohaterzy", którzy podkopują innych?

Sprite
@Byłem widziałem

Najgorsza korpo w jakiej pracowałem. Brak możliwości rozwoju, oszczędzanie na każdym kroku, mydlenie oczu, management - dno i metr mułu. W porównaniu do innych korporacji nie ma nic do zaoferowania. Wystarczy być choc trochę ogarniętym by ujrzeć owe rzeczy.

Dora
@Sprite

Cześć. Ta praca jako Analytics Solutions Specialist to w końcu zdalna czy pół na pół, bo w ogłoszeniu jest napisane w różnych miejscach i tak i tak? Mi zależy tylko na pracy z domu 100.% także muszę wiedzieć po prostu, ktoś napisze? Będę mega wdzięczna.

Julia

Amer Sports to idealna firma dla osób chcących rozpocząć pracę w środowisku finansowym. Świeżo po zakończonych studiach przyszłam tutaj, gdzie zdałam sobie sprawę, że nic nie wiem. Team Leader razem z pracownikami o wyższym stażu profesjonalnie podeszli do tematu wyszkolenia mnie, dzięki czemu wszelkie procesy księgowe czy struktura firmy nie były już zagadką. Na przestrzeni roku nauczyłam się jak współpracować z ludźmi ze środowiska biznesowego jak również innymi działami firmy. Amer Sports daje silną podstawę do dalszego rozwoju, ponadto jestem bardzo zadowolona z benefitów, które oferuje. Atmosfera w biurze jest przyjazna, wszyscy są pomocni, organizowane jest wiele wydarzeń zorientowanych na integracje pracowników Polecam tego pracodawcę!

Praktykant

Pani Ania odpowiadajca za rekrutacje jest osobą bardzo nieprofesjonalną co przekłada sie na wizerunek firmy w moich oczach. Po wspólnie ustalonym terminie rozmowy - brak jakiegokolwiek kontaktu. Po przypomnieniu o ustalonej rozmowie (30min po planowanym rozpoczęciu) pani proponuje termin na następny dzień ale po zapytaniu o godzine ponownie brak kontaktu. Nie polecam, strata czasu.

@Praktykant

Strasznie to jakieś dziwne, nie rozumiem po co miałaby tak traktować kandydata. To się wydarzyło jakoś niedawno? Bo może to jakieś dziwne nieporozumienie i jeszcze firma to z Tobą wyjaśni? Ewentualnie może zamiast z nią lepiej spróbować skontaktować się z kimś innym od nich?

Praktykant
@Wiktoria

Sytuacja miała miejsce 2 tygodnie temu. Do tej pory zero odzewu a wiadomość przez panią odpowiedzialną za rekrutacje nawet nie została odczytana. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim traktowaniem ze strony firmy, które dosłownie można nazwać olaniem. Przez to ja sama nie mam ochoty na dalszą próbę kontaktu.

@Praktykant

I do teraz pewnie nic? Zastanawiam się czy ktokolwiek z firmy tutaj wychodzi. Nie przydałoby się do czegoś takiego może odnieść?

Witam, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy jako Invoice to Cash Accounting Assistant - Credit Management EMEA? Czy jest bardzo trudno, na jakim poziomie trzeba mieć ang i excela? Czego się spodziewać na rozmowie z managerami? Czy jest to praca bardziej polegająca na pisaniu maili czy na kontakcie telefonicznym? Jak często zdarzają się nadgodziny? Z góry dzięki!

Sylwia

Brałam udziałam w procesie rekuracji, brak feedbacku (nawet maila że dziękują za udział) - nieprofesjonalne jak na taką firme.

Halina

Czy to ja nie potrafię znaleźć, czy też nie ma naboru dla księgowych? Z wpisów wynikałoby, że ludzie nie trzymają się firmy kurczowo. A jednak?

Jonasz

Firma solidna, dba o pracowników. Jeśli aplikuje się do biura lub działu księgowości firma zadba o wszystko od opieki zdrowotnej, ubezpieczenia nnw, karnetów na siłownie po premie kwartalne bądź półroczne. Dodatkowo każdy pracownik Amer Sports ma możliwość korzystania ze zniżek na produkty firm wchodzących w skład grupy zarówno na stronach internetowych jak i w punktach stacjonarnych. Firma współpracuje z wieloma sportowcami, co daje fajną możliwość poznania ich i spędzenia z Nimi czasu. Pracując w biurze wymagany jest język angielski, każdy kolejny jest atutem, ale od angielskiego nie uciekniecie, z większością osób w firmie prowadzi się korespondencje e-mailową właśnie w tym języku. Jeśli chodzi o pracę w sklepach stacjonarnych jest mniej kolorowo. Zarobki są wyższe niż w przeciętnym sklepie prowadzącym handel detaliczny jednak opieka zdrowotna już nie przysługuje takim pracownikom. Pracując w sklepie brak realnej możliwości awansu, jeśli ktoś chce się przenieść do biura musi aplikować jak każdy inny kandydat więc odgórnie nawet najlepszy pracownik nie zostanie samoistnie przeniesiony do biura. Amer Sports ma problem z słuchaniem klientów bowiem wyszedł z wielu linii np Salomona o które klienci dalej pytają i są nimi zainteresowani. Dodatkowo nie spotkałem się z sytuacją gdzie jest ankieta dot procedur czy tego co firma mogłaby poprawić wśród pracowników. Jeśli szukacie poważnej i miłej pracy, zapraszam do biura. Jeśli szukacie pracy na studia, w sklepach stacjonarnych znajdziecie pracę dobrze płatną oraz elastyczne grafiki.

Pracownik sklepu
@Jonasz

tak było trzy lata temu od tego czasu pensja nie wzrosła nawet o złotówke... w tym momencie pracownik sklepu stacjonarnego zarabia ok 500 zł brutto mniej niz w biedronce. plany sa z kosmosu po wprowadzeniu nowej polityki premiowej premia nie przekracza 100zł. kadra menadzerska odpowiedzialna za sklepy ma to głeboko w (usunięte przez administratora) okłamujac pracownikow gdy ci domagali sie w listopadzie grudniu podniesienia pensji to im powiedziano do konca roku przedstawimy plan podwyzek i benefitow wprowadzony od drugiego kwartalu do konca roku. mamy koniec lutego i dalej ma sie pracownikow w glebokim powazaniu. serdecznie nie polecam

Ilona
@Pracownik sklepu

A co trzeba zrobić aby ta premię uzyskać?

Aga

Moje wrażenia po rekrutacji - bardzo mieszane. Nie dowiedziałam się zbyt wiele o strukturze firmy. Zostało mi powiedziane o tym, że jest spory bałagan i czy na pewno dam radę pracować w takim trybie. Zatrudnili sporo wybitnych specjalistów którzy pózniej się zwolnieni ze względu na chaos. Zniechęcili mnie tym na wstępie. Zaskoczył mnie niski poziom języka angielskiego jednego z managerow. Może stad mało pytań odnośnie mojego doświadczenia. 1 umowa na czas określony (3 miesiące) następnie zazwyczaj przedłużają na czas nieokreślony. Można pożyczyć sprzęt z biura do domu. Praca zdalna ale tez jest możliwość pracy z biura.

Urszula
@Aga

A o co Cię pytali, skoro nie pytali o doświadczenie za dużo? I wiesz czy na tej pracy zdalnej zapewniają sprzęt do pracy?

Alicja

Uwaga na rekruterów - w związku z sytuacją z wirusem nie pojawia się informacja o tym, że pierwsza umowa o pracę jest na czas określony.

Agnieszka

Widzę, że padły tutaj miłe słowa w stronę tej firmy. Szkoda, ze to było kilka lat temu. Czy macie jakieś aktualne informacje jak to wygląda na 2021 rok? Jak się pracuje tam obecnie? Czy firma zabezpiecza pracowników przed utratą pracy ze względu na sami wiecie co? Oferują jakieś wsparcie socjalne? Dajcie znać w komenatrzu!

Maria
@Agnieszka

Hej, firma dopłaca 70zł miesięcznie do rachunków i jednorazowo dofinansowuje zakup sprzętu biurowego za 600 zł. Nie ma w firmie zwolnień w związku z sytuacją COVID. Ale np. nowe osoby dostają umowę o pracę na rok, nie na czas nieokreślony.

Edyta

@Brrr Ale nie polecasz jako były pracownik, czy konsument? Sprzęt Amer Sports według Ciebie jest solidnie wykonany!?

Edyta

@aśka jesteś zainteresowaną tym ogłoszeniem? Wiesz może, jak sprawdzana jest znajomość języka? Daj znać, jeśli zdecydujesz się na udział w rekrutacji. Pomoże to w przyszłości innym rekrutującym się na staż w Amer Sports Poland.

aśka

staż dla studentów z hiszpańskim na słuchawce, informowanie klientów o niezapłaconych fakturach itp. praca z SAPEem (?), sprawy finansowe/księgowe jak to tam wygląda? duże ciśnienie czy ujdzie jakoś? proszę o jakieś informacje;)

Jacek

Jak ludzie mają bardzo dobrą pracę to nie maja chęci do pisania na forum!!

Zostaw merytoryczną opinię o Amer Sports Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Amer Sports Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amer Sports Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amer Sports Poland Sp. z o.o.?

Amer Sports Poland Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Pilotów 2
    31-462 Kraków

Amer Sports Poland Sp. z o.o.