LASERMAX SP. Z O.O.

Opinie o LASERMAX SP. Z O.O.

StrachSieBac

A które były fałszywe? Raczej sama prawda!

LASERMAX Sp z o.o.

Informujemy że firma LASERMAX Sp z o.o. w związku z popełnianymi przestępstwami związanymi z fałszywymi opiniami notorycznie zamieszczanymi za pośrednictwem tutejszego serwisu, przekazała sprawę do organów ścigania. PROKURATURA oraz POLICJA prowadzą w tej sprawie postępowanie karne z tyt: - (Art. 190a §2 K.K.) kradzieży tożsamości tj. podszywania się pod dane prezesa Spółki LASERMAX - (Art. 190a §1 K.K.) stalking - (Art. 212 K.K.) pomówienia - (Art. 216 K.K.) zniewagi Ze względu na dobro śledztwa o wynikach będziemy Państwa informować po zakończeniu trwającego postępowania. Zarząd LASERMAX Sp z o.o.

edyśka

Hej, witam Wszystkich Ja również miałam bardzo nimiły epizod z firmą LASERMAX ! pracowałam na obsłudze klienta ! Totalny brak szacunku dla wszystkich pracowników, umowy to smiech na sali ( usunięte przez administratora ) Zdecydowanie odradzam tą firmę- ( usunięte przez administratora )

Werka

Witam. Pracowalam tam 3 miesiace i sie zwolnilam. ( usunięte przez administratora )Odradzam zdecydowanie

Ms

Ciekawe dlaczego moje komentarze są usuwane....

MarianBipper

Potwierdzam autentyczność !!( usunięte przez administratora )

Weronika

@smerf, co jeszcze mile Cię zaskoczyło w pracy?

karmi

ja wiem czym się zajmuje firma, bardziej mnie interesuej czy są jakieś rekrutacje i jakie wynagrodzenie będzie

KociaczekDS

BS i DG widzę ,że na dobre rozpędziliście się w promowaniu swojej "firmy"... Prawda jest taka ,że prezesi nie mają żadnego szacunku dla pracownika.. Kto lepszy to już się zwolnił, więc rotacja pracowników ogromna... No poza wiernym kierownikiem jasiem... a umowy o prace? haha :) No chyba ,że na najniższą krajową a reszta pod stołem nie do odzyskania.

mimi

myślę że nie pisze sobie sama, a ludzie są zadowoleni bo samn ich produkty przynosi zadowolenie - medale i różnego rodzaju trofea. cieikawe jednak czy taki asortyment przekłada się na godziwe wynagrodzenie

smerf

Myślę że na dzień dzisiejszy ok pieniądze no i na czas to też spoko. Firma konkretna polecam.

buziak

kręci, kręci bo się w firmie dobrze kręci... A to widać że ty nawet kadry nie znasz :) toś ty chyba nie od nas !? Zapraszamy Zapraszamy :)

syf

ja nie jestem zadowolony z pracodawcy. strasznie kreci...

komo

A ja,gratuluję zakupu w firmie,dobry wybór,trzymam kciuki.

Zygi

Szybko, dokładnie,gratulacje.Polecam.

Piotr

Super firma, Polecam !

Robią zamieszanie na rynku i niektórzy chcą im dokopać. Pracuję tu trochę i mogę polecić firmę.Pieniądze dostaję, umowy na czas i są zawsze bo wcześniejsza moja firma była słaba pod tym względem. Wewnątrz firmy klimaty pracownicze, chociaż świąteczno - noworoczne klimaty były niezłe!! Dobrego w Nowym Roku R.

pikuś

Polecam kasę dostałem - produkty okazałe - ludzie spoko. Roboty dużo bo ruch duży ale może ujść.

dolar

nie dostałeś tych pieniedzy w ogóle ? i nie starałeś się potem w jakiś sposób ich wyegzekwować od Lasermaxa?

nemo

możesz jakoś rozwinąć te myśl? czemu tak bardzo odradzasz ludziom pracę w Lasermaxie? kiedy tam pracowałeś?

Wracam z opinią która została usunięta przez BS lu

Jako były pracownik stanowczo odradzam zatrudnianie się w Lasermax!!! Omijajcie tą firmę bardzo szerokim łukiem(usunięte przez administratora)

serce i rozum

Serce mi sie raduje jak czytam te komentarze. Wkoncu prawda wyszla na jaw. (usunięte przez administratora)

Lasermax Sp. z o.o.

PONIEWAŻ FIRMA NASZA NIE MA CZASU NA USUWANIE WPISÓW KONKURENCJI TO POLECAM E-MAIL ----- Original Message ----- From: Xone To: 'info - LASERMAX Sp z o.o.' Sent: Thursday, February 27, 2014 3:57 PM Subject: RE: zamówienie Nie, robię to pomiędzy czasie, lubię pisać o konkurencji ot tak po prostu. From: info - LASERMAX Sp z o.o. [mailto:info@lasermax.pl] Sent: Thursday, February 27, 2014 2:47 PM To: Xone Subject: Re: zamówienie Grzegorzu , dziękujemy za opinie tym teraz się zajmujesz ?????

były pracownik

Firma opisana wyżej znajduje się w Warszawie (usunięte przez administratora)

Zgadzam sie w 100% z opiniami przedstawionymi wczesniej. Dodam tylko ze firma znajduje sie w Warszawie (blad w opisie)

Zostaw opinię o LASERMAX SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LASERMAX SP. Z O.O.