Opinie o TRANS-MASZ S.A. w Stargard Szczeciński

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TRANS-MASZ S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TRANS-MASZ S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRANS-MASZ S.A. w Stargard Szczeciński

kamilo

no zima jak dożo jeździsz to powyżej 2000-2300 na rękę..a soboty z reguły wolne a teraz 12 miesięczny system no to za nadgodziny możne wolne albo nic...

1600-1700na reke

????
@kamilo

To jakaś masakra!!! kierowca C+e powinien miec 3000 netto. Nic wiecej nie można zarobić? soboty są wolne?

kamilo

10000 to miejska legenda z lat 90ych.a teraz niema dodatków tak ze 1600 kierowca ce na grabę i wszystko....a jak chce się zarobić to bez względu czy w hu..ja walisz czy tyrasz i tak dostaniesz swoje 1600...

j@lek

ja pracuje 15 lat i mi odpowiada. przyjnajmniej nie jest nudno. jak się chce zarobić to można tylko trzeba chcieć. zdazaja się miesiące ze nawet 10000zł wyciaglem a sa takie ze 2700.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie TRANS-MASZ S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
michal

To ze firma potrzebuje placowego sprzątaczki itp. to się zgadza. W tranmaszau musisz być uniwersalny to zarobisz. nie masz tu strikte przydzialu pracy. jest zima to jeździsz i odsniezasz a latem roboty drogowe. w przejściówkach wiosna szykujesz sprzet. ja jestem zadowolnony bo codziennie w domu. Jak chcesz przyjść do pracy to się zatrudnij i zobaczysz czy ci się podoba. ja pracuje kilka lat i jestem zadowolony. Jest tu około 70% stalej kadry i oni sa zadowoleni. a 30 % to ja sam wiem przyjdę posiedze i chce kasa a tu się tak nie da. wyzysk to nie tu.

????
@michal

Kolego powiedz ile średnio zarabia sie w TransMasz jako kierowca C+E.

nie polecam nikomu tej firmy, na kazdym kroku ludzie sa wykorzystywani, nikt nie potrafi docenic, tylko patrza aby jeszcze zabrac z pensji. zarobki ponizej 1350, kierowca c, ce zarabia 1500 w porywach do 1700 smiech na sali... zero organizacji pracy, brak srodkow bhp. hale nie ogrzewane, wilgosc itp. WSZEDZIE BYLE NIE TU!!!!!!!!!!!!!!!!

schagas

firma potrzebuje placowego,mechanika,sprzątaczkę w jednym z uprawnieniami c+e

były kierowca

Zarobi to jak pisałem wyżej mówią ze duże a co do czego dojdzie to 1200 to nie zależy czy ty masz C czy C+E wszyscy tak samo maja płacone a system pracy to porazka tarczki latają a jak masz kartę kierowcy to juz całkiem

Gi Gi

Hello.Moze mi ktoś realnie i szczerze napisac na jakie zarobki można liczyc jako kierowca C,E oraz jak wyglada system pracy (ile dni w tyg)

kwadrat

wiec kolego Edwardzie masz zweryfikowane zarobki...życie na granicy ubóstwa...welcome Poland...a żeby mieć te 3700 to musisz zrobić miesiące w miesiącu..jakieś pytania??????

kwadrat

prawda jest taka dostajesz 2100 lub 2300 brutto minus 30%. i masz na rękę 1600zl na miesiąc...i nieporownujcie średniej krajowej..3700 ..jakas kpina

oszukany

Firma nie przyjazna pradośnie owi zarobki wg średniej krajowej samochody zaniedbane technicznie hala prod nie ogrzewana

Kamil
@oszukany

Średnia krajowa to 3700zl. To idzie spokojnie żyć.

Były kierowca

Nie polecam małe zarobi samochody chodzą jak (usunięte przez administratora) jeden kierowca jeździ na drugi dzień drugi i na zmianę nie ma się swojego auta . Mówią że zarobki duże a tak na prawde małe 1200 zł to są duże zarobki !!! mam kat c+e i za 1200 zł to ja mogę z tym do kibla iść nie polecam

Kamil
@Były kierowca

Jak siorbales z baku paliwo to zarobki małe. Znam ta firmę bo pracuje już już kilka lat. Bzdury piszesz.

michal

Mi się dobrze pracuje , zawsze można nazekac ale tu raczej nie.

kamil

ja pracuje już 5 lat i zyje. Teraz szef zrobil oddzial w kujawskopomorskim i roboty jest full.

nick

nie polecam dziwią mnie te pozytywne opinie

trans masz

widze ze firma jest ok wybieram sie do niej zobaczyc jak to jest jak mi sie spodoba to bede pracowal moze do emertury oile jak przyjmom mnie w takim wieku lat mam 42

krzyś

ja pracuje 2 lata i jestem zadowolony.

olo

jest całkiem dobrze. największa firma w stargardzie. ja nie wiem po co ktoś to pisze na tych portalach. zatrudni się to będziesz wiedział czy ci odpowiada.

jacek

jak przychodzi sezon to nawet sporo. tylko musisz zarabiac dla firmy a nie udawac ze cos robisz. jak masz prawko c to masz robote caly rok na zimie, remontach. kasa zalezy co umiesz tak dostaniesz. ja mam dobrze i nie jezdze po swiecie codziennie w chacie to jest plus.

Zostaw merytoryczną opinię o TRANS-MASZ S.A. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w TRANS-MASZ S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TRANS-MASZ S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRANS-MASZ S.A.?

TRANS-MASZ S.A.