Opinie o TRANS-MASZ S.A. w Stargard Szczeciński

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TRANS-MASZ S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TRANS-MASZ S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRANS-MASZ S.A. w Stargard Szczeciński

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w TRANS-MASZ S.A.?

@maćko Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem najniższa krajowa na warsztacie, jagoda siedzi i myśli jak urwać godzinki lub delegację chłopakom na budowie oczywiście nowym nie swoim pupilom umowy o pracę nie spodziewać się tylko zlecenie praca 12 godzin i oczywiście dwie niedziele i dwie soboty auta porażka itd. Krótko mówiąc nie majom szacunku do pracownika

Zbyniu Nowy wpis

Tylko zlecenie? Długo tam pracowałeś i nie było możliwości zmiany umowy na bardziej stabilną? O co chodzi z tymi godzinami? Obcinają coś i jest mniej do wypłaty, co?

Jaka jest kultura pracy w TRANS-MASZ S.A.?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie TRANS-MASZ S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Ja pracuje i jestem zadowolony.

Elżbieta

Cześć, mąż mnie poprosił żebym spytała za niego, bo nie jest biegły w internetowych sprawach, haha. Czy ta oferta Mechanik elektryk samochodowy jeszcze jest aktualna i jeśli tak, to jakie zarobki? Bardzo proszę o jakieś informacje.

karol

Nie wiem czemu tyle negatywnych opinii ja pracuje już 3 lata i sobie chwale.

Marko

Jest bardzo borze

@karol

Bo jak kapujesz na innych to może ci dobrze

Roan

Bartek zajmnij sie roboto

Jaki jest wkład kierownictwa TRANS-MASZ S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Roan

Hahaha zaden

pawel

Ja jezdze kila lat z ta firma i jestem zadowolony. Placa na czas dobra robota.

natrent

Banda (usunięte przez administratora) lepiej nie zaczynać współpracy z tą firmą, my zajmowaliśmy się zimowym utrzymaniem, obiecanki płatnych dyzurów 24h/7 a w rzeczywistości huja, telefon i ruszać bo jak nie to kary umowne, sprzęt ci dadzą stare złomy które się sypią co chwila i szykować na własny koszt, z płatnościami też hujnia kombinowania żeby tylko nie zapłacić bo nie było np odczytu z GPS i dwa tygodnie odśnieżania za free pan jagodzianka tylko słodko gada przed podpisaniem umowy

pablo

Ja się zatrudniłem i nie narzekam. Polecam

Świnoujście wpis na facebooku

Dziś, w trybie natychmiastowym zdecydowałem o rozwiązaniu umowy z firmą Trans-Masz ze Stargardu, która była odpowiedzialna za odśnieżanie naszych chodników i ulic. Miasto naliczyło wykonawcy karę za niewłaściwe wykonanie usługi w kwocie ponad 30 tysięcy złotych, a także potrącona została mu kwota za tzw. gotowość w styczniu na ponad 100 tysięcy złotych. Od dziś usługi związane z odśnieżaniem miasta świadczy zastępczo firma Remondis, do czasu rozstrzygnięcia kolejnego przetargu. Ewentualne szkody z tytułu niewłaściwego wykonania umowy, które ponieśli mieszkańcy miasta, zgodnie z umową pokryje wykonawca. Na koniec dodam, że wykonawca przeprosił mieszkańców Świnoujścia za sytuację, która miała miejsce w piątek i wyjaśnił, że jego niedyspozycyjność wynika z obecnej sytuacji pandemii i braku kadr.

Może wiecie coś o nowej ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach? Czy dodatki socjalne macie?

@Piotr

Jak chcesz pracować za darmo i narobić się jak wół to będzie odpowiednie miejsce

@Piotr

1800 brutto i to co ci jagutka zabierze jeszcze

@Tom

Jak to za darmo? Czy były jakieś problemy z wypłatą wynagrodzenia? Ile faktycznie ono wynosi? Jaka jest podstawa a jakie ewentualnie premie? Praca jest ciężka?

Wiecie czy TRANS-MASZ S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

michu

Transmasz to drogówka nie praca biurowa- ciężko o pracę zdalną

NIE

Tom

Tam wogule nie ma pracy masz iść liście grabić 8 godzinny dziwnie a na końcu i tak cię wykiwają bo przyjdzie psychiczny pan dyrektor który nawet nie umie czytać ze zrozumieniem i ci połowę godzin odpisze

Agata

@Marko A czy możesz napisać nieco więcej na temat tego, jak wygląda Twoja współpraca z firmą Trans-Masz? W związku z tym, że wątek ten ma małą aktywność, to konkretne informacje dotyczące firmy będą bardzo cenne. Poleciłbyś pracę tutaj? Co Twoim zdaniem jest mocnym punktem pracy tutaj, a co mogłoby być lepsze? Gdybyś mógł odpowiedzieć mi na te pytania, to będę Ci bardzo wdzięczny.

@Agata

Nie ma zadny pozytywow masz robić i konic a 10 dostajesz 1500 zł wypłaty bo jeszcze ukradł ci pseudo dyrektor jagutka zwany pidbull a resztę sana się dowiesz

jurek

bardzo rzetelna firma. ja się przyjalem i nie zaluje.

@jurek

Bo jesteś stary i głupi

Wojtek

@michu a jak sobie poradzili z wirusem?

@Wojtek

Wogole nie poradzili dyrekcja owsz może i tak a pracowników mają głęboko w (usunięte przez administratora)

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w TRANS-MASZ S.A.?

Tom

Nie raczej zadajcie czy zabierają z pensji stanowcze tak !!!

pablo

ja jestem zadowolony

karol

tak polecam

Zostaw merytoryczną opinię o TRANS-MASZ S.A. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w TRANS-MASZ S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TRANS-MASZ S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRANS-MASZ S.A.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042